برای اولین‌بار برند PRIME ایسوس وارد بازار کارت‌های گرافیک شده است و محصولاتی مبتنی‌بر استاندارد فرم فاکتور کوچک (SFF) انویدیا و قیمت مناسب و با سه فن خنک‌کننده را ارائه می‌دهد.

انویدیا امروز برنامه‌ی جدید خود را با نام SFF Ready رونمایی کرد که استاندارد تازه‌ای را برای تولیدکنندگان کارت گرافیک انویدیا با ابعاد کوچک معرفی می‌کند.

در رویداد کامپیوتکس، ایسوس سه کارت‌ گرافیک RTX 4060 Ti و RTX 4070 و RTX 4070 SUPER رونمایی کرد.

گرافیک‌های با فرم فاکتور کوچک (SFF) از همه‌ی فضای دردسترس برای فشرده‌سازی هر‌چه بیشتر سخت‌افزار استفاده می‌کنند. انویدیا دستورالعمل‌های جدیدی را تعیین کرده است که کارت گرافیک ایسوس سری پرایم از آن تبعیت خواهد کرد.

همه‌ی کارت‌های RTX 40 پرایم ایسوس ضخامت ۵۰ میلی‌متر و طول ۲۶۹ میلی‌متر خواهند داشت. این کارت‌ها سه فن و طراحی خنک‌کننده‌ی کاملاً جدیدی خواهند داشت که تاکنون هیچ مدل دیگری از گرافیک‌ها استفاده نکرده است. در مقام مقایسه کارت گرافیک RTX 4070 SUPER سری تاف حدود ۱۳ میلی‌متر ضخیم‌تر و ۳۰ میلی‌متر طولانی‌تر از سری پرایم است.

گفته می‌شود که مدل‌های جدید کارت گرافیک ایسوس به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در ابعاد کیف جیبی باشند. روی این کارت‌ها نورپردازی RGB وجود ندارد و به‌نظر می‌رسد از سوکت تغذیه‌ی 12VHPWR استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

خانه
پنل کاربری
وبلاگ
جستجو