درحالی‌که انتظار می‌رود بسیاری از کامپیوترهای آینده با دکمه‌ی اختصاصی کوپایلت (Copilot) روی کیبورد عرضه شوند، لاجیتک خود را برای هماهنگی با ChatGPT آماده می‌کند؛ ابزار هوش مصنوعی این شرکت موسوم‌به Logi AI Prompt Builder ازطریق دکمه‌ی اختصاصی روی موس یا کیبورد دردسترس کاربران قرار می‌گیرد.

Logi AI Prompt Builder فقط یک چت‌بات ساده نیست و با ارائه‌ی دستورات از پیش‌آماده، به انجام بهتر درخواست‌های کاربر کمک می‌کند.

با فشردن دکمه‌ی اختصاصی هوش مصنوعی هنگام کار با ماوس لاجیتک، می‌توان از آن درخواست کرد پاراگراف‌های متنی را اصلاح یا کوتاه‌تر کند. دستور پیش‌فرض دیگر این چت‌بات به کاربر کمک می‌کند بیانیه‌های مطبوعاتی را خلاصه کند و اگر مشترک سرویس پولی ChatGPT باشید امکان ایجاد تصاویر جدید را نیز دارد.

موس لاجیتک M750 کلیدی به رنگ سبز-آبی برای راه‌اندازی سریع ابزار هوش مصنوعی لاجیتک دارد. قیمت موس در ایالات‌متحده و بریتانیا به‌ترتیب ۵۰ دلار و ۵۵ پوند خواهد بود.

برای دسترسی به چت‌بات لاجیتک الزاماً به ماوس هوش مصنوعی این برند نیاز ندارید، اما باید حداقل یکی از محصولاتش را در اختیار داشته باشید، زیرا Prompt Builder بخشی از نرم‌افزار Logi Options Plus است.

درحال‌حاضر، Logi AI Prompt Builder فقط با ChatGPT و به زبان انگلیسی کار می‌کند. لاجیتک می‌گوید در آینده امکان استفاده از سایر چت‌بات‌های هوش مصنوعی را نیز دراختیار کاربران قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

خانه
پنل کاربری
وبلاگ
جستجو