درباره افعی تهران ( سریال )

سریال «افعی تهران» به تازگی به عنوان یکی از سریال‌های دارای مجوز از ساترا در برنامه «بسته پیشنهادی» شبکه دو سیما معرفی و تیزر آن با حضور سحر دولتشاهی پخش شد.

سریال «افعی تهران» به تازگی و به عنوان یکی از سریال‌های دارای مجوز از ساترا، در برنامه «بسته پیشنهادی» شبکه دو سیما معرفی و برای تماشا به مخاطبان پیشنهاد شد.

سریال «افعی تهران» در طول مدت پخش حاشیه هایی را هم به همراه داشته است و برخی رسانه ها درباره گریم و موقعیت تعدادی از شخصیت ها از جمله کاراکتر سحر دولتشاهی به عنوان تراپیست انتقادهایی را مطرح کردند.

سامان مقدم کارگردانی این سریال را برعهده دارد. پیمان معادی هم‌ نقش اصلی سریال را بازی کرده و هم فیلمنامه را با پویا مهدوی‌زاده نوشته است.

«افعی تهران» ماجرای قاتلی را تعریف می‌کند که مقتولین خود را مسموم می‌کند و از همین رو به افعی معروف است. نکته جالب اما در مورد این قاتل این است که تمام مقتولین او، افرادی هستند که سابقه کودک‌آزاری دارند. حال در این میان یک منتقد و مدرس سینما، در حال تلاش برای ساختن فیلمی از این اتفاق است که با مخالفت مراجع قانونی مواجه می‌شود. اما در برهه‌ای از زمان، اجازه ساخت این فیلم توسط پلیس صادر می‌شود، چرا که پلیس می‌خواهد از این طریق، قاتل را دستگیر کند.

بازیگران :  پیمان معادی – سحر دولتشاهی – مریلا زارعی – پژمان جمشیدی – آزاده صمدی  و …

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

pwa

خانه
پنل کاربری
وبلاگ
جستجو