شش قهرمان بزرگ Big Hero 6

شش قهرمان بزرگ Big Hero 6 (2024)

مدت زمان: 1:41:53 کشور: رده سنی:

داستان فیلم در شهری در آینده به نام سان‌فرانسوکیو -ترکیبی از فرهنگ و جغرافیا و معماری دنیای شرق و غرب- اتفاق می‌افتد. قهرمان داستان، نوجوانی به نام هیرو هامادا، اعجوبه دانش رباتیک، روزی به همراه برادر بزرگترش، تاداشی، به کالج می‌رود و آنجا عاشق چیزی که در آزمایشگاه می‌بیند می‌شود.

لحظه شمار انتشار

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

داستان فیلم در شهری در آینده به نام سان‌فرانسوکیو -ترکیبی از فرهنگ و جغرافیا و معماری دنیای شرق و غرب- اتفاق می‌افتد. قهرمان داستان، نوجوانی به نام هیرو هامادا، اعجوبه دانش رباتیک، روزی به همراه برادر بزرگترش، تاداشی، به کالج می‌رود و آنجا عاشق چیزی که در آزمایشگاه می‌بیند می‌شود. او برای این‌که ثابت کند که لیاقت ورود به دانشگاه را دارد باید چیزی اختراع کند و او موفق می‌شود وسیله ای به نام “میکروبات” تولید کند. میکروبات ها با فکر انسان کار میکنند. اما در شب ارائه اختراعش پس از ارائهٔ اختراعش، کالج آتش گرفته و تاداشی هامادا می رود داخل آتش و جان خود را از دست می دهد. تاداشی برای اینکه کالاهان، یکی از مخترئان را نجات دهد، داخل آتش میرود. بعد از این ماجرا، هیرو، ناراحت از همه چیز می شود و با ربات برادرش به نام بی مکس، صحبت میکند. بعد، اخراع هیرو که میکروبات نام داشت، آنها را به یک کارخانه برد که مقدار زیادی میکروبات در آنجا در حال تولید بود. در همین حین، مردی نقاب دار، آنها را دنبال میکند. هیرو و بیمکس مجبور به فرار میشود. ولی آن مرد نقاب دار را یادشان هست و میخواهند بدانند آن مرد کیست و چطوری میکروبات تولید میکند. بدین ترتیب به همراه دوستانشان که فرد، گوگو، واسابی و هانی لمون نام دارند. موفق به ساخت یک تیم ارتقا یافته به نام شش قهرمان بزرگ می شود. آنها مکان مرد نقاب دار را می یابند و با او میجنگند. در حین جنگ، نقاب مرد می افتد و میفهمند که آن مرد، همان کالاهان است. کالاهان به وسیله ی میکروبات ها در آتش دانشگاه زنده مانده است. ولی مرد نقاب دار فرار میکند. هیرو، مقصر این اتفاقات را دوستانش میداند و از آنها جدا میشود و به همراه بی مکس به خانه میرود. ولی هیرو دوباره به دوستانش می پیوندد. بعد ها، متوجه میشوند که کالاهان، این کارها را برای دخترش، ابیگل کالاهان میکرده و خواسته از شخصی که او را به کشتن داده انتقام بگیرد. طی اتفاقاتی، هیرو و بی مکس، ابیگل را پیدا کرده و میخواهند او را به کالاهان بازگردانند ولی بی مکس شارژش تمام شده و از مشتش استفاده میکند و هیرو و ابیگل را به پدرش میرسانند و بی مکس به آنها نمیرسد و میمیرد. ابیگل به بیمارستان منتقل شده و رابرت کالاهان(مرد نقاب دار)، دستگیر میشود. بعد ها، هیرو موفق میشود رباتی، همانند بی مکس بسازد و گروه دوباره تشکیل میشود.

  • زبان: فارسی

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

اشتراک تهیه کرده ام اما هنوز فعال نشده ؟

اگر مشکلی در فعال شدن اشتراک بعد از پرداخت موفق دارید از طریق بخش تیکت ها در پنل کاربری مشکل را با پشتیبانی در میان بگذارید تا سریع ترین وقت ممکن حل شود.

آیا فیلم مورد نظر مارو قرار میدهد؟

بله فیلم و سریال درخواستی خود را از پنل کاربری درخواست دهید تا قرار گیرد.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.

خانه
پنل کاربری
وبلاگ
جستجو