Westpac 10x Banking را برای کمک به تعمیر اساسی پلت فرم بانکداری نهادی امضا می کند

0 0
Read Time:3 Minute, 9 Second

به عنوان گام بعدی در استراتژی تحول دیجیتال، Westpac یک نامه تفاهم با ارائه دهنده فناوری 10x Banking مستقر در بریتانیا امضا کرده است تا فناوری اصلی را برای پلت فرم بانکداری نهادی جدید خود توسعه دهد.

این آخرین توافق بین این دو بر اساس یک مشارکت سه ساله موجود است که منجر به راه اندازی Westpac شد. ارائه خدمات بانکی.

به گفته آنتونی میلر، رئیس بانک نهادی Westpac، ارائه یک پلتفرم بانکی نهادی جدید به مشتریان امکان دسترسی به مدیریت نقدینگی پیشرفته، پیش‌بینی جریان نقدی و پردازش پرداخت‌های بلادرنگ را می‌دهد.

او گفت: «همانطور که مصرف‌کنندگان در حال تغییر روش بانکداری خود هستند، مشتریان سازمانی بزرگ نیز به خدمات تراکنش دیجیتالی سریع و ایمن نیاز دارند.

ما شاهد موفقیت قابل توجهی در کار با 10x Banking و فناوری مدرن آن برای ارائه خدمات بانکداری خود به عنوان یک پلتفرم خدمات بوده‌ایم و اکنون در حال برنامه‌ریزی گام بعدی در این تکامل برای مشتریان سازمانی خود هستیم.

پلتفرم جدید ما را قادر می سازد بهره وری و کارایی هزینه را بهبود بخشیم و در عین حال فرآیندها را ساده کرده و تجارت با ما را برای مشتریان آسان تر می کند.

در اوایل سال جاری، این بانک اعلام کرد تجدید ساختار که منجر به انتقال خدمات پشتیبانی شرکت از جمله فناوری، امور مالی و منابع انسانی به بخش جدیدی به نام خدمات مشتری و فناوری شد.

به گفته بانک، بخش جدید مسئولیت عملکردهایی را بر عهده خواهد داشت که “از مشتریان ما حمایت می کند و از عملکرد در مقیاس منتفع می کند” از جمله فناوری، عملیات، اصلاح و شکایات.

پیتر کینگ، مدیرعامل Westpac در مورد بازسازی گفت: “ما در حال ساختن یک بانک ساده تر، سازمان خود را ساده تر می کنیم و هزینه اداره گروه را کاهش می دهیم.”

“این کلید ارائه خدمات بهتر برای مشتریان و نتایج بهتر برای سهامداران است.

در جای دیگر، خرده‌فروش انرژی Origin، همراه با Google Cloud و Accenture، ابزار آنلاینی را راه‌اندازی کرده‌اند که از داده‌های سه بعدی، هوش مصنوعی بصری و تجزیه و تحلیل پیشرفته استفاده می‌کند تا بر اساس جزئیاتی از جمله شیب سقف، اطلاعات مناسبی در مورد عملکرد خورشیدی روی پشت بام‌ها به مشتریان ارائه دهد. منطقه و سایه از موانع، به علاوه بینش در مورد مصرف انرژی خاص خانوار.

Origin اضافه کرد که این پلت فرم همچنین می تواند جزئیات مربوط به سیستم و هزینه های نصب، انرژی بالقوه و صرفه جویی در صورتحساب و ارزیابی کاملی از شایستگی سرمایه گذاری بالقوه در پنل های خورشیدی را به مشتریان ارائه دهد.

دانکن پرمزل، مدیر کل خرده فروشی و بازاریابی Origin گفت: «پیش از این، مشتریان بالقوه خورشیدی باید با یک نماینده فروش صحبت کنند و یک بازرسی سایت را برنامه ریزی کنند تا این سطح از شخصی سازی و جزئیات را در قیمت خود به دست آورند، فرآیندی که گاهی ممکن است هفته ها طول بکشد. .

“برای مشتریانی که ترجیح می دهند با یک متخصص خورشیدی چت کنند یا شخصی به خانه آنها مراجعه کند تا سقف آنها را بررسی کند، این سطح از خدمات همچنان چیزی است که ما ارائه می دهیم. این پلت فرم آنلاین خورشیدی DIY راه دیگری است که ما سعی می کنیم آن را آسان تر کنیم. مشتریان بیشتری برای دسترسی به راه حل های انرژی پاک تر، هوشمندتر و مقرون به صرفه تر.”

این ابزار برای مشتریان مستقر در مناطق شهری سیدنی، ملبورن، بریزبن، آدلاید و کانبرا در دسترس است.

پوشش مرتبط


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا