Tableau توضیحات خودکار و به زبان ساده را به داشبوردها اضافه می کند

0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

datastories-tableau2400x2400.png

تابلو

Tableau در روز پنجشنبه ویژگی جدیدی را اعلام کرد که به طور خودکار توضیحات زبان ساده را به داشبورد اضافه می کند و درک داده هایی را که افراد به آن نگاه می کنند آسان تر می کند. ویژگی جدید Data Stories در مقیاس کار می کند و نیازی به توضیح مکرر داشبوردهایی را که کاربران ایجاد کرده اند را از بین می برد.

Data Stories یکی از چندین ویژگی جدید بود که روز سه شنبه توسط Tableau، پلت فرم تجسم داده متعلق به Salesforce اعلام شد. این شرکت همچنین Tableau Cloud را معرفی کرد، آخرین نسخه Tableau آنلاین – نسخه مبتنی بر ابر نرم افزار خود که برای مشتریان سازمانی طراحی شده است.

در حالی که Tableau هنوز خدمات خود مدیریتی ارائه می دهد، تمرکز آن بر Tableau Cloud نشان می دهد که چگونه شرکت تا حد زیادی به سمت محصولات SaaS حرکت کرده است. به گفته این شرکت، سه چهارم مشتریان جدید Tableau محصول ابری آن را به جای راه حل های داخلی یا ترکیبی انتخاب می کنند.

همراه با Data Stories، Tableau همچنین اعلام کرد که در حال گسترش Accelerators است – داشبوردهای آماده و قابل تنظیم که می توانند در صنایع مختلف، بخش ها و برنامه های سازمانی استفاده شوند. در حال حاضر بیش از 100 شتاب دهنده در Tableau Exchange موجود است — مرکزی برای محصولاتی که پلتفرم Tableau را گسترش می دهند.

همچنین قابلیت‌های سرپرست جدیدی در راه است، از جمله کلیدهای رمزگذاری مدیریت شده توسط مشتری برای لایه‌ای از حفاظت از داده‌ها. ویژگی جدید Activity Log به ادمین ها داده های دقیق رویداد را می دهد تا بتوانند نحوه استفاده افراد از Tableau را بهتر درک کنند.

Tableau همچنین در حال گسترش دامنه کسب و کار، یک کلاس از تجزیه و تحلیل های مبتنی بر هوش مصنوعی است و آن را به تجزیه و تحلیل CRM می آورد. به عنوان مثال، یک ویژگی جدید خوشه بندی متن از مدل های یادگیری ماشینی (ML) برای استخراج کلمات کلیدی از فیلدهای متنی بزرگ استفاده می کند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا