Oxbotica با Google Cloud همکاری می کند تا مقیاس را به پلتفرم خودروی خودران اضافه کند

0 0
Read Time:2 Minute, 38 Second

توسعه دهنده نرم افزار خودروهای خودمختار Oxbotica از Google Cloud برای تسریع در استفاده جهانی از پلتفرم فناوری وسایل نقلیه خودران خود استفاده کرده است.

Oxbotica گفت که قصد دارد از آن استفاده کند Google Cloud Platform زیرساخت، از جمله محاسبات، ذخیره سازی و ارائه شبکه، برای میزبانی پلتفرم، که برای پشتیبانی از موارد استفاده صنعتی برای وسایل نقلیه خودران طراحی شده است.

به عنوان مثال، فناوری آن برای راه اندازی شاتل های مسافربری که در مسیرهای ثابت در شهرهایی که کمبود راننده وجود دارد، استفاده می شود.

«با Google Cloud، مشتریان Oxbotica می‌توانند به راحتی و به سرعت از خودروهای تک نمونه به ناوگان کامل ارتقا پیدا کنند. علاوه بر این، این همکاری Oxbotica را قادر می‌سازد تا تأثیر بزرگ‌تر وسایل نقلیه خودران بر ازدحام، حمل‌ونقل عمومی و موارد دیگر را بررسی کند.» این دو شرکت در بیانیه‌ای گفتند.

Oxbotica همچنین قصد دارد از هوش مصنوعی Google Cloud (AI) و قابلیت های تجزیه و تحلیل داده ها برای آزمایش، تأیید و تأیید فناوری خودران خود استفاده کند.

در کنار توسعه اصلی پلتفرم خودران خود، Oxbotica از Google Cloud برای تولید دوقلوهای دیجیتالی در MetaDriver Oxbotica، یک متاورس مبتنی بر هوش مصنوعی، استفاده خواهد کرد که ناوگان های مجازی و فیزیکی را به هم متصل و کنترل می کند و تجزیه و تحلیل های زمان واقعی را برای عملکرد ارسال می کند. بیانیه ادامه یافت.

MetaDriver Oxbotica به طور خودکار یک بانک بزرگ از سناریوهای مجازی را برای کمک به اطمینان از ایمنی وسایل نقلیه خودران ایجاد می کند. Google Cloud داده‌ها و ابزارهای یادگیری ماشینی را فراهم می‌کند تا MetaDriver را قادر می‌سازد تا ابزارهای AI مولد اختصاصی Oxbotica را در بانک گسترده سناریوهای مجازی از جمله موارد لبه غیرعادی که اغلب از نظر اقتصادی، زیست‌محیطی یا فیزیکی برای کشف در آزمایش‌های معمولی غیرعملی هستند، اعمال کند.

گاوین جکسون، مدیر عامل Oxbotica، گفت که این شرکت مشتاقانه منتظر است تا از تخصص Google Cloud برای تسریع در پذیرش نرم افزار رانندگی خودران خود استفاده کند.

او افزود: «Google Cloud یک رهبر جهانی در زیرساخت‌های ابری است و استفاده از فناوری پیشرفته و ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، پیشنهاد ما را برای مشتریان تقویت می‌کند.»

اخبار مربوط به پیوند فناوری بین این دو شرکت پس از اعلام اوایل این ماه منتشر شد که ارائه دهنده خودروهای خودران شبکه Goggo نرم افزار Oxbotica را برای عملیات تحویل خود عرضه خواهد کرد.

به طور خاص، مشارکت شبکه Goggo و Oxbotica به منظور رسیدگی به تأثیر هزینه های بالای سوخت و کمبود راننده بر مشاغل در مشاغل تحویل، به ویژه با افزایش تقاضا برای خدمات خرید آنلاین، طراحی شده است.

مدیر عامل Google Cloud توماس کوریان گفت گوگل و Oxbotica همچنین به دنبال رفع مشکلات مشابه در تعدادی از صنایع دیگر هستند.

کوریان گفت: «ترکیب فناوری پیشرو Oxbotica و زیرساخت قابل اعتماد و هوش مصنوعی و پلتفرم ابری مبتنی بر داده، این پتانسیل را دارد که تحرک خودکار را در انواع موارد استفاده صنعتی تسریع بخشد.

از آخرین مایل لجستیک تا حمل و نقل عمومی، ما مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر برای تأثیر مثبت بر زندگی کاربران نهایی هستیم.»


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا