Oppo با کمک هزینه های شتاب دهنده به دنبال نوآوری در مراقبت های بهداشتی است

0 0
Read Time:2 Minute, 7 Second

Oppo به دنبال ویژگی های بالقوه مراقبت های بهداشتی است که بتواند به توسعه تجاری و ادغام با محصولات خود کمک کند. سازنده چینی گوشی‌های هوشمند برای ایده‌هایی که به چالش‌های مربوط به سلامت عمومی و شکاف دیجیتالی رسیدگی می‌کنند، مبلغی بالغ بر 460000 دلار ارائه خواهد کرد.

برنامه شتاب دهنده نوآوری موسسه تحقیقاتی Oppo برای پیشنهادات تحت دو دسته ورودی – فناوری قابل دسترس و سلامت دیجیتال فراخوان می دهد. حداکثر 10 ایده را می توان برای دریافت کمک های مالی انتخاب کرد که هر یک به ارزش 300000 یوان (46000 دلار) است.

طرح شتاب دهنده، که توسط موسسه تحقیقاتی Oppo در کنار مایکروسافت برای استارت‌آپ‌ها به عنوان یک شریک مدیریت می‌شود، امیدوار بود که توسعه فناوری‌هایی را که بتواند «بعضی از مبرم‌ترین مسائل پیش روی بشر را در زمان عدم اطمینان» حل کند، هدایت کند. قبلا به عنوان شناخته شده است مایکروسافت بیز اسپارکمایکروسافت برای استارت‌آپ‌ها پشتیبانی و منابع مختلفی را به استارت‌آپ‌ها ارائه می‌کند – به مدت سه سال – که شامل اعتبار Azure و مجوزهای رایگان برای محصولات منتخب مایکروسافت است.

لوین لیو، رئیس و معاون موسسه تحقیقاتی اوپو، گفت: با توجه به شدت مسائل جهانی مانند پیری جمعیت، سلامت عمومی ضعیف و شکاف دیجیتالی که روز به روز در حال افزایش است، تکیه بر تلاش‌های خود برای ارائه راه‌حل کافی نیست.

از طریق برنامه شتاب دهنده، متقاضیان موفق می توانند به سایر فرصت های مالی و مشارکت دسترسی داشته باشند و همچنین محصولات خود را در رویدادهای جهانی فناوری به نمایش بگذارند. متقاضیان همچنین می توانند محصولات خود را از طریق ادغام با محصولات Oppo تجاری سازی کنند.

ارسال پیشنهادات در 30 ژوئن 2022 بسته می شود و برندگان پس از سه ماه ارزیابی و نمایش جاده های روز نمایشی مشخص می شوند. اینها شامل سه روز نمایشی است که در هند، اسرائیل و ایالات متحده برگزار می شود.

اوپو گفت که ایده های ارائه شده بر اساس چهار معیار کلیدی شامل امکان سنجی، نوآوری، ارزش اجتماعی و پتانسیل بلندمدت مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

پوشش مرتبط


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا