Opensignal: 5G برای عملکرد بازی های موبایلی و سرعت دانلود از وای فای عمومی پیشی می گیرد

0 0
Read Time:2 Minute, 53 Second

سیگنال باز، یک شرکت متخصص در اندازه گیری عملکرد شبکه تلفن همراه در سراسر ایالات متحده، دریافت که راه اندازی C-Band 5G و گسترش مداوم سایر 5G باند میانی، میانگین عملکرد پروتکل شبکه نسل پنجم را از Wi-Fi عمومی گذشته است. ایالات متحده آمریکا.

که در گزارش جدید، Opensignal عملکرد بازی های موبایل و سرعت متوسط ​​دانلود را برای Wi-Fi عمومی، 4G و هر دو باند میانی و mmWave 5G تجزیه و تحلیل کرد.

همچنین: 5G چیست؟ راهنمای شما برای نسل فعلی ارتباطات بی سیم

opensignal-5g-vs-public-wifi-chart.jpg

سیگنال باز

ZDNet توصیه می کند


بهترین گوشی های 5G

بهترین گوشی های 5G

5G اکنون در شبکه های ایالات متحده استاندارد است و اینها بهترین تلفن هایی هستند که از آن پشتیبانی می کنند.

با درخواست از کاربران برای ارزیابی عملکرد بازی‌های موبایلی خود در هر فناوری شبکه با استفاده از مقیاس 100 امتیازی، شرکت اندازه‌گیری دریافت که mmWave 5G تا حد زیادی بهترین رتبه را در بین هر فناوری با امتیاز 81.8 از 100 ارائه می‌کند. با این حال، اواسط باند 5G – که معمولاً تا حدودی کندتر از mmWave است، اما برد بسیار بیشتری را ارائه می دهد – همچنان شبکه های Wi-Fi عمومی را با امتیاز 74.5 در مقابل امتیاز Wi-Fi عمومی 72 شکست می دهد.

این نظرسنجی عملکرد بر روی گیمرهای موبایلی متمرکز بود که عناوینی را بازی می‌کردند که Opensignal آن‌ها را بازی‌های «چند نفره بلادرنگ» می‌نامید، مانند PUBG، فورتنایت، Arena of Valor و چندین عنوان ورزشی.

opensignal-5g-vs-public-wifi-download-chart.jpg

سیگنال باز

Opensignal اشاره کرد که 5G تا حد زیادی به لطف سرعت متوسط ​​دانلود سریع در حال افزایش از وای فای پیشی گرفت. به طور خاص، آخرین آزمایش آن میانگین نرخ دانلود در سراسر کشور را 571.6 مگابیت بر ثانیه برای mmWave 5G نشان داد. البته، این تنها برای آن دسته از افراد معدودی که در مناطق نسبتاً کوچکی که mmWave 5G پشتیبانی می‌شود، زندگی یا کار می‌کنند، در دسترس است. با این حال، خبرهای خوبی برای کاربران باند میانی 5G نیز وجود دارد، زیرا میانگین نرخ دانلود آن فناوری اکنون به 112.9 مگابیت بر ثانیه به عنوان میانگین سراسری رسیده است.

همچنین: عرضه 5G: چرا C-Band بسیار مهم است

حتی 4G هم از وای فای عمومی با میانگین 32.5 مگابیت بر ثانیه در سطح کشور، در مقایسه با وای فای عمومی 23.3 مگابیت بر ثانیه شکست خورد. لازم به ذکر است که شبکه های وای فای خانگی و اداری بسیار بهتر عمل کردند و به طور متوسط ​​به 89.6 مگابیت در ثانیه رسیدند. با این حال، هنوز هم آنها را از امتیاز 5G باند میانی پایین تر می کند.

به گفته Opensignal، دلایل عملکرد ضعیف و شگفت‌آور شبکه‌های Wi-Fi عمومی، شامل مشکلات ازدحام و تداخل ذاتی فضاهای عمومی شلوغ، رواج پایه‌های باند پهن ثابت «قدیمی یا کند» برای این شبکه‌ها و استفاده از منسوخ‌شده است. فناوری نقطه دسترسی

جالب اینجاست که سرعت آپلود یکی از حوزه‌هایی است که وای‌فای همچنان همه چیز را به جز mmWave 5G شکست می‌دهد. Opensignal دریافت که شبکه‌های mmWave 5G به طور متوسط ​​30.5 مگابیت بر ثانیه در سراسر کشور تولید می‌کنند و پس از آن وای‌فای عمومی 19.5 مگابیت بر ثانیه است. باند میانی 5G با نرخ آپلود 15.6 مگابیت در ثانیه عقب بود، در حالی که 4G به طور متوسط ​​تنها 7.9 مگابیت در ثانیه وارد شد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا