NAB با ورود به بازار BNPL، NAB Now Pay Later را معرفی می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 56 Second

nab-now-pay-later-mobile-image.jpg

تصویر: NAB

بانک ملی استرالیا (NAB) با راه اندازی NAB Now Pay Later به بازار خرید اکنون، پرداخت بعدا (BNPL) پیوست.

NAB می بالد که برخلاف سایر محصولات BNPL، NAB Now Pay Later هیچ هزینه تأخیر، بهره و کارمزد حساب را دریافت نمی کند. مشتریان می توانند به 1000 دلار استرالیا دسترسی داشته باشند، خریدها را به چهار پرداخت تقسیم کنند و در هر جایی که ویزا پذیرفته شده است از آن استفاده کنند.

آنا کاماروتو، مدیر اجرایی بانکداری شخصی NAB در صحبت با ZDNet توضیح داد که معرفی نسخه بانک از یک محصول BNPL بر اساس تقاضای مشتری است.

“ما به تماشای بازار و علیرغم برخی از گفتگوهایی که می بینید ادامه داده ایم [about BNPL]، مشتریان ما با تجربیات و کلیک های خود رای می دهند. آنها می گویند که این دسترسی را می خواهند، آنها این سهولت را می خواهند.”

Cammaroto یک جنبه کلیدی طراحی محصول جدید را این بود که در داخل ساخته شده است.

او گفت: “ما آن را نخریدیم و این یک تصمیم کلیدی برای ما بود.”

ما می‌خواستیم این اطلاعات به طور کامل در داده‌های موجود، سیستم‌های موجود و تجربیات موجود ما ادغام شود، به طوری که در هیچ مرحله‌ای خطری را به مشتریان خود یا از طریق امنیت یا تقلب – یا هر خطر دیگری – با شراکت با چیزی که خارج از اکوسیستم ما است.”

NAB Now Pay Later در برنامه NAB ادغام خواهد شد که به مشتریان امکان می دهد آن را به کیف پول دیجیتال خود برای پرداخت های آنلاین یا حضوری به عنوان یک کارت مجازی با شماره امنیتی گردان و تشخیص تقلب بیومتریک داخلی اضافه کنند.

کاماروتو گفت: «ما تحلیل‌های رفتاری زیادی انجام می‌دهیم… این مکانیزمی است برای محافظت از مشتریانمان در هنگام کلاهبرداری، زیرا مجرمان سایبری این کار را انجام نمی‌دهند — آنها به روشی که مشتریان ما انجام می‌دهند عمل نمی‌کنند».

“داشتن توانایی انجام این کار، زیرا ما به آن اطلاعات دسترسی داریم، بسیار مهم بود. سپس ویژگی های کوچکی مانند رومینگ CVV بسیار حیاتی است … این به مشتریان آرامش خاطر می دهد.”

Cammaroto همچنین توانایی تحویل محصول را به شرکت نسبت داد معماری میکروسرویس ها.

“100٪ از میکروسرویس‌های ما در فضای ابری قرار دارند، 40٪ کاملاً مجدداً مورد استفاده قرار گرفتند. من نیازی به نگرانی در مورد مقیاس‌پذیری آنها نداشتم. لازم نیست نگران امنیت آنها باشم. لازم نیست نگران انجام کاری باشم. به غیر از روشن کردن آنها،” او گفت.

برای 40 درصد، اصلاحات کوچکی از نظر ویژگی‌ها انجام دادیم، اما باز هم، بدون امنیت، بدون نگرانی در مورد انعطاف‌پذیری، بدون نگرانی در مورد عملکرد، من می‌توانم روی 10 درصدی تمرکز کنم که تفاوت ایجاد کرد.»

NAB دومین بانک بزرگی است که وارد بازار BNPL شده است. بانک مشترک المنافع استرالیا نسخه خود را به نام اعلام کرد مرحله پرداخت سال گذشته در آن زمان، CBA ادعا کرد تصمیمش برای ورود به بازار به این دلیل است که فکر می کند باعث ایجاد انگیزه در سیاستگذاران می شودبرای تقویت روشی که بخش نوظهور در حال حاضر تنظیم شده است.

بر اساس مقررات فعلی، هنگام امضای خدمات BNPL، مانند Afterpay و Zip Co، مشتریان نیازی به بررسی اعتبار ندارند — آنها فقط می توانند ثبت نام کنند و هزینه کنند.

با این حال، برای NAB Now Pay Later، Cammaroto اطمینان داد که بررسی های اعتباری انجام می شود.

مشتریان می توانند از هم اکنون پیش ثبت نام را برای دسترسی زودهنگام آغاز کنند، زیرا انتظار می رود محصول در ماه جولای عرضه شود.

پوشش مرتبط


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا