IBM Storage با طرح لوازم پشتیبان راه اندازی شد

0 0
Read Time:3 Minute, 10 Second

نام تجاری IBM’s Spectrum که از سال 2015 برای بسیاری از محصولات IBM استفاده می شود، قرار است ناپدید شود و با فضای ذخیره سازی توصیفی تر IBM جایگزین شود. این حرکت به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای خدمات ذخیره سازی انجام می شود که در آن اکنون هدف آن یکپارچه سازی بیشتر محصول بدون نیاز به مشتریان برای مونتاژ ماژول های سخت افزاری متنوع است.

دنیس کنلی، مدیر کل ذخیره سازی در IBM گفت: “چالش کاهش تعداد محصولات در کاتالوگ ذخیره سازی ما است، به نفع راه حل های یکپارچه که خرید و فروش آنها به خدمات مدیریت شده توسط ادغام کنندگان آسان تر خواهد بود.” .

اولین محصول در این فشار جدید Storage Defender خواهد بود پشتیبان گیری ابزاری با هدف مبارزه با باج افزارها که برای انتشار تابستان برنامه ریزی شده است. Storage Defender پشتیبان‌گیری از فایل و ماشین مجازی از Spectrum Protect، نرم‌افزار پشتیبان‌گیری ذخیره‌سازی اشیاء از Cohesity’s DataProtect و مدیریت ذخیره‌سازی کانتینر از Spectrum Fusion را در یک آرایه ذخیره‌سازی FlashSystem مجهز به فلش ترکیب می‌کند.

این طرح همچنین ادغام نتایج منبع باز است پروژه پشتیبان Velero برای Kubernetes، که به شدت توسط Red Hat پشتیبانی می شود.

IBM گفته است که Storage Defender به شدت بر آن تکیه خواهد کرد نظارت هوش مصنوعی بر فعالیت تجهیزات ذخیره سازی برای شناسایی مواردی مانند خطاهای دیسک و وجود بدافزار و همچنین هشدار دادن به مدیران.

«به طور دقیق‌تر، برای شناسایی خطرات روی آرایه‌های ذخیره‌سازی در تولید عمل می‌کند و نه فقط خطراتی که در آن وجود دارد ذخیره پشتیبانبرنت الیس، تحلیلگر Forrester Research گفت. «با چنین دیدی از رویدادها امکان پذیر می شود برای بازیابی از عکس های فوری استفاده کنید عملیات با کمترین تاخیر.»

کریستف برتراند از تحلیلگر ESG گفت: «به طور خلاصه، شما سیستم‌های جداگانه‌ای برای نظارت بر امنیت سایبری و پشتیبان‌گیری نخواهید داشت. آی‌بی‌ام یک سیستم نظارت سایبری را پیشنهاد می‌کند که از سرقت داده‌ها جلوگیری می‌کند و در صورت نابودی، از بازیابی آن مراقبت می‌کند. وی خاطرنشان کرد که این دستگاه دارای یک کنسول است که می تواند توسط ادمین های امنیت سایبری و پشتیبان استفاده شود.

چندین فناوری در یک کنسول

تحلیلگران ادغام تعدادی از فناوری‌هایی را که قبلاً در اشکال مختلف ذخیره‌سازی وجود داشتند و باید جداگانه خریداری می‌شدند، تحسین کردند. اکنون، آرایه های FlashSystem می توانند با پشتیبان گیری مقابله کنید و برای بارهای کاری تولید استفاده شود – و این شامل ذخیره سازی برای برنامه های کانتینری، به لطف Fusion است.

الیس گفت: «این یک حرکت کاملاً عاقلانه برای بسته‌بندی Cohesity در محصول است، زیرا پشتیبان‌گیری را به شدت ساده می‌کند. «پیش از این، IBM سه محصول می‌فروخت: Spectrum Protect برای پشتیبان‌گیری از فایل‌ها در سایت، Spectrum Protect Plus برای ماشین‌های مجازی و Spectrum Protect Plus Online برای داده‌ها در فضای ابری. اکنون همه چیز از یک کنسول حل می شود.»

پیشنهاد جدید همچنین شامل Storage for Data & AI و Storage for Hybrid Cloud خواهد بود. اولین مورد از ذخیره‌سازی Ceph Storage برای بلوک، فایل و شی و از مقیاس ذخیره‌سازی IBM (قبلاً مقیاس طیف) برای اشتراک‌گذاری ذخیره‌سازی فایل و شی در شبکه استفاده می‌کند. Storage Scale System که قبلا با نام Elastic Storage System شناخته می شد، زیر ساخت های سخت افزاری ذخیره سازی را فراهم می کند.

برای Hybrid Cloud، زیرساخت های فوق همگرا اختصاص داده شده به Kubernetes وجود خواهد داشت. که OpenShift را برای محاسبات و Fusion را برای ذخیره سازی اجرا می کند. در این پیکربندی، کنسول Fusion به اشتراک گذاری منابع بین برنامه ها را بهینه می کند و همچنین کانتینرها را تا حد امکان به سادگی منتقل می کند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا