Google I/O 2022: Google TV و Android TV OS ابزارهای توسعه‌دهنده جدیدی به دست می‌آورند و محبوبیت خود را افزایش می‌دهند.

0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

picture-in-picture.png

تصویر: گوگل

گوگل تی وی و سیستم عامل اندروید تی وی نه تنها لقمه ای برای گفتن پشت سر هم دارند، بلکه تعداد قابل توجهی از به روز رسانی ها را نیز دریافت می کنند. Google I/O 2022.

چند به روز رسانی قابل توجه وجود دارد که توسعه دهندگان از آنها خوشحال خواهند شد، به همراه ویژگی جدیدی که قرار است اواخر امسال راه اندازی شود و به کاربران Google TV اجازه می دهد مستقیماً از تلفن یا رایانه لوحی Android خود به تلویزیون ارسال کنند.

به منظور استفاده از شتابی که پلتفرم‌ها مشاهده می‌کنند – از جمله 110 کاربر فعال ماهانه، 10000 برنامه و 300 شریک سخت‌افزاری – Google سه ویژگی جدید برای توسعه‌دهندگان در نظر گرفته است تا آنها را در برنامه‌های خود ادغام کنند.

ابزارهای جدیدی برای کمک به عملکرد و کیفیت کلی در قالب AudioManager و MediaSession وجود دارد. همچنین APIهای دسترسی جدیدی وجود دارند که از طرح‌بندی‌های صفحه کلید جدید پشتیبانی می‌کنند و گزینه‌ای برای فعال کردن توضیحات صوتی در سراسر برنامه‌ها.

در نهایت، چند وظیفه ای در حال ارتقا است. به طور خاص، API تصویر در تصویر به برنامه‌ها اجازه می‌دهد ویدیوها را از یک تماس گروهی نشان دهند یا از حالت اتصال استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که پنجره با محتوای دیگر همپوشانی ندارد.

ابزارهای توسعه‌دهنده جدید بخشی از اندروید 13 هستند و به‌طور رسمی در کنار به‌روزرسانی اواخر سال جاری عرضه خواهند شد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا