Google Cloud با افتتاح منطقه مادرید حضور اروپا را گسترش می دهد

0 0
Read Time:3 Minute, 0 Second

Google Cloud با افتتاح آخرین منطقه ابری خود در مادرید، اسپانیا، به ایجاد ردپای مرکز داده خود در سراسر اروپا ادامه می دهد.

غول ابر عمومی گفت که منطقه مادرید با هدفی خاص برای پاسخگویی به نیازهای فناوری رو به رشد مشاغل اسپانیایی ایجاد شده است تا از تلاش های این کشور برای تقویت اقتصاد در پی همه گیری کروناویروس کووید-19 حمایت کند.

خود منطقه از چندین منطقه ابری تشکیل شده است که مراکز داده چندگانه را در بر می گیرد و به منظور انعطاف پذیری، دسترسی میزبانی محلی به مجموعه اصلی سرویس های ابری Google، از جمله خدمات محاسباتی و ذخیره سازی، و همچنین Kubernetes مدیریت شده را برای کاربران فراهم می کند. ابزارهای ذخیره سازی داده و تجزیه و تحلیل داده نیز.

گوگل در گزارشی می‌گوید: «منطقه جدید مادرید زیرساخت‌های جهانی منحصربفرد Google Cloud را به صورت محلی ارائه می‌کند، فرصت‌های جدیدی را برای تحول دیجیتال در هر صنعت ایجاد می‌کند و سازمان‌ها را در هر مرحله از سفر ابری خود آسان‌تر می‌کند تا تجارب مشتری سریع‌تر و قابل‌اطمینان‌تری را ارائه دهند. پست وبلاگ، اعلام این خبر.

با افتتاح منطقه مادرید، تعداد کل مناطقی که این شرکت در سراسر جهان فعالیت می کند به 34 منطقه می رسد، با زیرساخت های زیربنای آن با همکاری داخلی غول مخابراتی اسپانیا. Telefónica.

لوئیس خیمنز، مدیر فرعی مرکز ملی رمزنگاری اسپانیا، گفت که افتتاح این منطقه برای کاربران ابری که در بخش عمومی فعالیت می‌کنند، مزایایی به همراه خواهد داشت که تشویق می‌شوند در هنگام ایجاد استراتژی‌های ابری خود از پیشنهادات میزبانی محلی استفاده کنند.

بنابراین، داشتن یک منطقه در داخل کشور، موانع پذیرش ابر را که بسیاری از سازمان‌های بخش خصوصی و دولتی با آن مواجه هستند، کاهش می‌دهد.

این امر به ویژه برای همسویی با سطوح امنیتی مورد نیاز سازمان های بخش عمومی و همانطور که در طرح امنیت ملی مورد نیاز است، اهمیت دارد. آنها باید از ابری که به صورت محلی با بالاترین تضمین های امنیتی ارائه می شود، استفاده کنند.

“منطقه جدید Google Cloud در مادرید به ما این امکان را می دهد که به اهداف خود دست یابیم و انتظارات مشتریان خود را با ارائه یک تجربه کاربری ممتاز به آنها بدون غفلت از امنیت داده ها و محل اقامت برآورده کنیم.”

کارمن لوپز هرانز، BBVA

«همکاری با [the] هایپراسکیلرز کلیدی است. همچنین ادامه پیشرفت با اتخاذ بهترین شیوه ها، آموزش، تنظیمات امنیتی و نظارت ضروری است.

خبر افتتاحیه مادرید پنج سال پس از آن منتشر شد که گوگل اعلام کرد منطقه ابری بریتانیا برای تجارت باز است – علامت گذاری غول جستجوی اینترنتی منطقه 10.

قبل از افتتاح، کاربران Google Cloud مستقر در بریتانیا مجبور بودند برای میزبانی حجم کار و داده های خود به منطقه بلژیک شرکت تکیه کنند، با این که شرکت در مورد پیشرفت هایی که کاربران بریتانیا در نتیجه عملکرد برنامه و پاسخگویی مشاهده خواهند کرد صحبت می کند.

کارمن لوپز هرانز، مدیر ارشد فناوری در شرکت خدمات مالی چند ملیتی اسپانیایی BBVA، بهبود عملکرد مشابه را یکی از دلایلی که مشتریانش از افتتاح منطقه مادرید سود می برند، ذکر کرد.

او گفت: «ارائه خدمات با تأخیر کم به مشتریان خود در حالی که حجم کار و مدیریت داده ها را ایمن نگه می داریم برای ما حیاتی است. «در دسترس بودن منطقه جدید Google Cloud در مادرید نشان‌دهنده یک گام بزرگ رو به جلو است که به ما امکان می‌دهد با ارائه یک تجربه کاربری ممتاز بدون غفلت از امنیت داده و محل اقامت، به اهداف خود برسیم و انتظارات مشتریان خود را برآورده کنیم.»


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا