DWP Digital برنامه سه ساله ای را برای بهبود اشتراک گذاری داده ها و کاهش میراث ارائه می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 39 Second

سایمون مک کینون، مدیر ارشد اطلاعات دیجیتال DWP Digital، بازوی فناوری وزارت کار و بازنشستگی، یک برنامه سه ساله برای خدمات دیجیتال را دوباره تصور کنید.

“ما در آغاز یک سفر هیجان انگیز برای تغییر روش ارائه خدمات هستیم.” مک کینون در پستی در وب سایت مشاغل دیجیتال DWP نوشت.

در حالی که استراتژی فناوری اطلاعات این دپارتمان به طور سنتی بر ایجاد سیستم‌های پشتیبان برای حمایت از ارائه مزایای فردی متمرکز بوده است، مک‌کینون گفت: «اکنون می‌خواهیم بسیاری از خدمات خود را از طریق ابزارهای دیجیتال در جایی که منطقی است، و در جایی که داده‌ها منبع حیاتی می‌شوند، ارائه شوند. از نحوه عملکرد این بخش.»

همانطور که Computer Weekly قبلا گزارش داده بود، این بخش روی وارد کردن IT خود به داخل، پذیرش ابرهای عمومی و معرفی عناصری مانند اتوماسیون و سلف سرویس در خدمات دیجیتال DWP کار کرده است.

DWP Digital گفت که استراتژی جدید Digital Future در قلب یک ماموریت متقابل DWP برای طراحی و ارائه خدماتی است که برای ده ها میلیون نفر حیاتی است. هدف کلی این است که این خدمات شخصی تر، دقیق تر و کارآمدتر شوند.

پنج رکن این استراتژی شامل ارائه خدمات قابل اعتماد، ایمن و مقرون به صرفه با فعال کردن آنچه DWP Digital به عنوان «ارائه خدمات دیجیتال با کارایی بالا، پایدار و در دسترس» برای همکاران و مشتریان توصیف می‌کند، می‌باشد.

مک‌کینون اذعان کرد که اتکای این بخش به فناوری قدیمی خطرات قابل‌توجهی را در مورد قابلیت اطمینان، امنیت و دسترسی محدود افراد بسیار ماهر که می‌توانند چنین سیستم‌هایی را نگهداری کنند، ایجاد می‌کند. او گفت: “برای کاهش این خطر، برنامه ریزی تحول به طور فعال شامل از کار انداختن سیستم های قدیمی موجود می شود.”

استراتژی DWP Digital با تشویق همکاری بیشتر در بخش، هدفی را برای طراحی و ارائه خدمات دیجیتال مدرن تعیین کرده است. یکی از راه هایی که برای بهبود همکاری برنامه ریزی می کند، آدرس دادن است به اشتراک گذاری داده ها و تجزیه و تحلیل با استفاده از زبان داده مشترک و ابزارهای مدرن برای ارائه حاکمیت و دسترسی به داده ها.

McKinnon گفت: “برای شروع سفر خود، ما اجزای مشترک را به عنوان بخشی از معماری مرجع برنامه خود ساخته ایم تا اطمینان حاصل کنیم که اصول اولیه در جای خود هستند.” “در طول سه سال آینده، ما به چگونگی انتشار ارزش این اجزا نگاه خواهیم کرد و واقعاً شروع به ایجاد تفاوت برای مشتریان و همکاران خواهیم کرد.

«ما می‌خواهیم بسیاری از خدماتمان از طریق ابزارهای دیجیتالی ارائه شوند، جایی که منطقی است و داده‌ها منبع حیاتی نحوه عملکرد بخش می‌شوند. ما می‌خواهیم از موفقیت‌های چند سال گذشته استفاده کنیم، که باعث شده فناوری اطلاعات خود را در داخل خود آورده‌ایم، عناصری مانند اتوماسیون و سلف‌سرویس را به خدمات دیجیتال خود معرفی کنیم و پذیرش ابر عمومی را تسریع کنیم.»

DWP Digital همچنین قصد دارد آنچه را به عنوان “یادگیری ساختاریافته تر و تجربیات یادگیری کاربردی و مسیرهای شغلی” معرفی کند. مک‌کینون گفت که این به همکاران قدرت می‌دهد تا کنترل، پیشرفت، یادگیری و پیشرفت شغلی خود را در دست بگیرند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا