Crown Commercial Service درها را به روی Salesforce باز می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 27 Second

خدمات بازرگانی دولت با یک یادداشت تفاهم (MoU) یک ساله با Salesforce موافقت کرده است تا استفاده از محصولات و خدمات تامین کننده را برای بخش عمومی آسان تر و مقرون به صرفه تر کند.

همچنین نرم افزار فروش و بازاریابی خانگی Salesforce این توافقنامه که از طریق ابرهای مختلف به عنوان یک سرویس ارائه می شود، به فناوری های به دست آمده تامین کننده، پلت فرم همکاری گسترش می یابد. سستی و ارائه دهنده تجسم داده ها تابلو.

Philip Orumwense، مدیر تجاری و مدیر ارشد تدارکات فناوری در CCS، گفت: «خوشحالم که Crown Commercial Service و Salesforce توانسته‌اند در مورد این تفاهم نامه به توافق برسند. این به مشتریان بخش عمومی بریتانیا اجازه می دهد تا با شناسایی هزینه های بخش عمومی ما به یک خط پایه رقابتی قیمت گذاری دسترسی داشته باشند. و بازاری مقرون به صرفه را با دسترسی به بهترین راه حل های نژاد برای هر نیاز تضمین می کند.

“این توافق بیشتر افزایش همکاری و تجمیع هزینه‌های دولت و بخش عمومی گسترده‌تر را برای دستیابی به افزایش خودکارسازی، پیش‌بینی، گزارش‌دهی و ابزارهای مدیریت تعامل با مشتری تضمین می‌کند.”

CCS یادداشت های تفاهم مشابهی با آن صادر کرده است اوراکل، و الف مجموعه سایر تامین کنندگان فناوریاز جمله خدمات وب آمازون، IBM، مایکروسافت، SAP، Workday و Google Cloud.

بیانیه یادداشت تفاهم بر مدیریت روابط، مدیریت پرونده، همکاری، و محصولات و خدمات تحلیلی از جمله قابلیت‌هایی است که در اختیار کارمندان دولت قرار می‌گیرد «بر روی یک امنیت با قابلیت تنظیم سریع پلت فرم کم کد“.

CCS بزرگترین سازمان تدارکات عمومی کشور است. در سال‌های 2021 و 2022 می‌گوید که به بخش عمومی کمک کرد تا به «مزایای تجاری» تقریباً 3 میلیارد پوندی دست یابد.

عناصر اصلی تفاهم نامه عبارتند از: تخفیف در مجوزها، پلت فرم یکپارچه سازی داده ها و برنامه های کاربردی Mulesoft و همچنین سایر فناوری های Salesforce. پروژه های آزمایشی رایگان؛ دسترسی مستقیم به شرکای پیاده سازی شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) Salesforce. و آموزش و پشتیبانی با تخفیف.

آزمایشی با تخفیف Salesforce Net Zero Cloud خدمات نیز در معامله همراه است.

از توزیع واکسن گرفته تا عملیات مرکز تماس، دولت‌ها به طور مستقیم به قدرت آنچه فناوری ما می‌تواند برای آن‌ها و شهروندانشان انجام دهد، دیده‌اند: ارائه خدمات دیجیتال با کیفیت بالا، راندمان رانندگی و مقرون به صرفه بودن. گاوین پترسون، رئیس و مدیر ارشد درآمد در Salesforce.

در Salesforce، ما خوشحالیم که این تفاهم نامه از کار اکوسیستم پر رونق ما از SME های بریتانیا پشتیبانی می کند، که اجرای حیاتی و پشتیبانی آموزشی را برای نهادهای عمومی ارائه می دهد. ما همچنین مفتخریم که به پیشرفت خود در زمینه توانمندسازی تیم‌های خدمات عمومی برای ارائه بیشتر و سریع‌تر ادامه می‌دهیم.»

CCS ارائه می دهد وبینارها به سازمان‌های بخش دولتی برای ارزیابی آنچه که می‌توانند از تفاهم نامه با Salesforce به دست آورند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا