CrowdStrike vs McAfee | مقایسه نرم افزار EDR

0 0
Read Time:4 Minute, 57 Second

نرم افزار تشخیص و پاسخ نقطه پایانی در برابر انواع تهدیدات و حملات محافظت می کند. درباره دو مورد از محبوب ترین گزینه های EDR، CrowdStrike و McAfee، و نحوه محافظت از شبکه خود بیاموزید.

mcafee-vs-crowdstrike-may
تصویر: Alexander Limbach/Adobe Stock

تهدیدات امنیتی یکی از نگرانی‌های اصلی کسب‌وکارها هستند، زیرا می‌توانند تعدادی عواقب نامطلوب از جمله نقض داده‌های مشتری یا از دست دادن داده‌های حساس داشته باشند. برای محافظت در برابر این تهدیدات، بسیاری از کسب و کارها به نرم افزارهای تشخیص نقطه پایانی و پاسخ روی می آورند.

CrowdStrike و McAfee دو تا از اینها هستند نرم افزار برتر EDR گزینه های موجود در بازار هر دو ابزار در شناسایی و کاهش تهدیدات و آسیب پذیری ها به منظور ایمن نگه داشتن شبکه و داده های شما ماهر هستند. بیاموزید که هر کدام چه ویژگی هایی برای ارائه دارند و چگونه بین این دو راه حل EDR تصمیم گیری کنید.

دیدن: سیاست امنیتی دستگاه تلفن همراه (TechRepublic Premium)

پرش به:

CrowdStrike چیست؟

CrowdStrike یک ابزار تشخیص و پاسخ مبتنی بر ابر است که از نقاط پایانی و شبکه‌ها در برابر آسیب‌پذیری‌های حیاتی از جمله بدافزار، باج‌افزار، فیشینگ و حملات DDoS محافظت می‌کند. قابلیت های پیشرفته تشخیص تهدید و یادگیری ماشینی CrowdStrike شهرت زیادی در حوزه امنیت سایبری به ارمغان آورده است.

CrowdStrike سبک وزن است و به سرعت مستقر می شود و در عین حال شکار و شناسایی تهدیدات را به صورت 24 ساعته ارائه می دهد. CrowdStrike از شاخص‌های بی‌درنگ هوش حمله و تهدید استفاده می‌کند تا در برابر همه بردارهای تهدید محافظت کند – حتی زمانی که رایانه‌ها و سرورهای سازمان شما به اینترنت متصل نیستند. علاوه بر ویژگی‌های خودکار، CrowdStrike همچنین یک تماس انسانی با تیم شکارچیان تهدیدات انسانی خود که به صورت دستی تهدیدها را جستجو می‌کنند، محتوا را بررسی می‌کنند و زمینه را به تهدیدات شناسایی شده به‌طور خودکار اضافه می‌کنند، در خود جای داده است.

مک آفی چیست؟

مک آفی یک راه حل نرم افزاری است که هم گزینه های محلی و هم مبتنی بر ابر را برای شناسایی نقطه پایانی و پاسخ به آن برای محافظت از داده های سازمان شما در برابر حملات و نقض امنیت سایبری ارائه می دهد. این راه حل از یادگیری رفتاری و ماشینی برای شناسایی تهدیدها و کاهش آنها استفاده می کند.

اکثر مردم McAfee را با اسکن‌های ساده ویروس مرتبط می‌دانند، اما آنها همچنین انواع مختلفی از ویژگی‌های امنیتی شبکه و نقطه پایانی را در محصول McAfee Endpoint Security ارائه می‌دهند. مصرف‌کنندگان ممکن است اسکن‌های رایانه‌ای دستی را که از McAfee انتظار دارند انجام دهند، اما می‌توانند از ویژگی‌های تشخیص خودکار و کاهش خطرات از جمله نظارت بر رفتار و مهار برنامه استفاده کنند.

CrowdStrike در مقابل McAfee: مقایسه ویژگی ها

ویژگی CrowdStrike مک آفی
محافظت از بدافزار و باج افزار آره آره
مبتنی بر ابر آره آره
گزینه نصب محلی خیر آره
تحلیل تهدید رفتاری آره آره
فراگیری ماشین آره آره
سنسورهای متعدد آره خیر
مدل تک نماینده آره آره

مقایسه سر به سر: CrowdStrike در مقابل McAfee

شناسایی و کاهش تهدید

راه حل نقطه پایانی McAfee دارای اسکن بدافزار پیشرفته برای دفاع در برابر حملات نوظهور و هدفمند است. McAfee همچنین در مقابله با هر گونه تهدید شناسایی شده بسیار فعال است. نرم افزار McAfee بلافاصله تهدیدات مشکوک را در قرنطینه قرار می دهد، زمانی که آنها سعی می کنند داده های شما را رمزگذاری کنند یا بخوانند. همچنین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، کپی هایی از فایل های حساس شما ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که داده های مهم از بین نمی روند یا به خطر نمی افتند.

CrowdStrike همچنین نرخ تشخیص تهدیدات شناخته شده را ارائه می دهد، اما مدل تشخیص مبتنی بر یادگیری ماشینی آنها برای شناسایی تهدیدات و حملات ناشناخته بهتر از McAfee مجهز است.

یادگیری رفتاری

قابلیت‌های یادگیری ماشین McAfee شامل تجزیه و تحلیل قبل و بعد از اجرا است که تهدیدات روز صفر را بر اساس ظاهر و نحوه رفتار آنها تشخیص می‌دهد. این امکان شناسایی زودتر تهدیدات را فراهم می کند. مک آفی همچنین از یادگیری رفتاری با ثبت رفتار در سطح فرآیند در حین تجزیه و تحلیل تکنیک ها و روش های حمله استفاده می کند. هشدارها با پخش حمله رویدادها اولویت بندی می شوند.

تشخیص رفتار مبتنی بر رویداد CrowdStrike، شاخص‌های حمله را شناسایی می‌کند تا از نقض‌های امنیتی پیچیده بدون فایل و بدافزار جلوگیری کند. سوابق تهدیدات قبلی را برای شناسایی الگوهایی که ممکن است نشان دهنده فعالیت مشکوک باشد، بررسی می کند.

طراحی تک نماینده

McAfee Endpoint دارای یک معماری تک عامل با دفاع های پیشرفته یکپارچه مانند تجزیه و تحلیل یادگیری ماشین، مهار و EDR است.

CrowdStrike همچنین دارای یک طراحی یکپارچه تک عامل برای همه عملکردها است. علاوه بر این، آنها همچنین دارای طراحی تک سنسوری هستند که سیستم آنها را سبک تر می کند و استفاده از CPU مرتبط با اجرای CrowdStrike را کاهش می دهد.

انتخاب بین CrowdStrike و McAfee

هر دو راه حل می توانند به شما کمک کنند تا داده ها و شبکه خود را ایمن کنید و در عین حال از انواع تهدیدها و حملات محافظت کنید. اگر یک سلام محلی را به جای EDR مبتنی بر ابر ترجیح می دهید، McAfee محصولی برای شماست. McAfee منحنی یادگیری کمتر و رابط کاربری ساده‌تری دارد. اکثر مشاغل کوچک متوجه خواهند شد که McAfee به خوبی نیازهای آنها را برآورده می کند.

CrowdStrike دارای سیستم پیچیده تری است که برای صنایع بسیار تنظیم شده یا شرکت هایی که در معرض خطر حملات امنیتی بالاتری هستند ایده آل است. این یک مناسب برای مشاغل سازمانی با نیازهای امنیتی پیچیده است. کسب‌وکارهایی که در امور مالی، دولتی و مراقبت‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند، اغلب به CrowdStrike برای رفع نیازهای امنیتی پیشرفته‌شان اعتماد دارند. اگر چندین نقطه پایانی برای ایمن سازی دارید و تمایل به انعطاف بیشتر در استقرار دارید، ممکن است CrowdStrike نیز انتخاب بهتری باشد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا