Chick-fil-A بالاخره راهی برای کسب درآمد یکشنبه ها پیدا می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 58 Second

gettyimages-1208002809.jpg

واقعاً آنجا نیست.

تصاویر SOPA / گتی

وقتی به آن فکر می کنید به چه چیزی فکر می کنید فیله مرغ?

سلامت خاصی، شاید. شاید حتی یک تقدس.

سپس وجود دارد کل چیز “لذت من”، در مقابل “شما خوش آمدید.”

همه اینها بوی خاصی از حصار سفید رنگ می دهد که با غذاهایی تزئین شده است که به نظر می رسد بسیاری آن را دوست دارند.

پس ممکن است فکر کنید که این زنجیره راه رقبای خود را نخواهد رفت و هر هوس جدیدی را زیر پا می گذارد. به هر حال، منوی Chick-fil-A نسبتا مختصر است. حتی یک شنبه ها هم به خود زحمت نمی دهد.

می ترسم مجبور باشم کمی از شما سوء استفاده کنم. این هفته، فیله مرغ بی سر و صدا درخواست های علامت تجاری برای، اوه، NFT ها و متاورس ثبت کرد.

شما خواهید گفت که این اجتناب ناپذیر بود. من با شما موافقم مک دونالد قبلاً در متاورژن انباشته شده است به منظور محافظت از نام خود در برابر شکارچیان دنیای آینده.

اما فقط خواندن عناصر برنامه — همانطور که توسط وکیل علامت تجاری و اخترفیزیکدان مایک کوندودیس فاش شد — ممکن است باعث شود برخی از مشتریان غر بزنند: “اوه، نه. آنها نمی توانند این کار را انجام دهند، می توانند؟”

چیزی بسیار واقعی در مورد Chick-fil-A وجود دارد، همانطور که توسط ترافیک باعث ایجاد ترافیک می شود. بنابراین چگونه این زنجیره می‌تواند مستقیماً «محصولات خوراکی و نوشیدنی مجازی» و «کالاهای مجازی قابل دانلود، یعنی اقلام غذایی و نوشیدنی‌ها برای استفاده در دنیای مجازی» را به فروش برساند؟

البته به همین جا ختم نمی شود.

چگونه در مورد: “خدمات سرگرمی، یعنی ارائه اقلام غذایی و نوشیدنی های مجازی غیرقابل دانلود آنلاین برای استفاده در محیط های مجازی”؟

این برنامه بیشتر غرق می شود: “نرم افزار کامپیوتری غیر قابل دانلود، یعنی توکن های غیر قابل تعویض (NFT) برای تسهیل تراکنش های تجاری.”

من می خواهم امیدی را ارائه دهم.

مثلاً این جمله وجود دارد: “برگزاری یک برنامه تشویقی که به موجب آن افراد می توانند جوایز دنیای واقعی و مجازی کسب کنند.”

شما اینجا هستید، در متاوره گیر کرده اید. شما روزهای زیادی آنجا بودید. شما نمی توانید راه خود را پیدا کنید. با این حال، شما گرسنه هستید.

پس تصور کنید که فعالیت مجازی شما ممکن است جوایزی را برای شما به ارمغان بیاورد که می توانید در Chick-fil-A محلی خود از آنها استفاده کنید. چه چشم انداز آموزنده ای خواهد بود.

و شاید، درست مانند آرزوهای متاورز مک‌دونالد، Chick-fil-A به شما اجازه دهد در دنیای مجازی بکر خود ناپدید شوید و برای (آنچه از) دنیای واقعی‌تان باقی مانده است، غذا سفارش دهید.

می ترسم کسانی که اقناع کمتر از آسمانی دارند، دیدگاه تاریک تری از این پیشرفت ارائه دهند.

آنها می گویند که آیا ممکن است این فرو رفتن در هادس فراجهان به Chick-fil-A این امکان را بدهد که در نهایت یکشنبه ها درآمد کسب کند؟ زنجیر در آن روز باز نمی شود، بنابراین کارمندان می توانند عبادت کنند یا به سادگی استراحت کنند، که در دنیای ما کاملاً منطقی به نظر می رسد.

اما شما نمی توانید متاورس را فقط به این دلیل که یک روز استراحت می خواهید تعطیل کنید. ناگهان فرصتی برای کسب درآمد در روزی وجود دارد که قبلاً هرگز پولی به دست نیاورده اید.

وقتی در رم هستید، مانند رومی ها عمل کنید. آنچه در وگاس اتفاق می افتد در وگاس می ماند. و در متاوره چه اتفاقی می افتد، خوب، هیچ کس نیازی به دانستن ندارد؟

بیشتر از نظر فنی نادرست است
لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا