Blockware Solutions برای ساخت تاسیسات استخراج بیت کوین 150 مگاواتی در ویرجینیای غربی

0 0
Read Time:5 Minute, 19 Second

یک دکل استخراج ارز دیجیتال در یک مرکز استخراج BWS در کنتاکی

یک دکل استخراج ارز دیجیتال در تاسیسات استخراج BWS در KY.

منبع: Blockware Solutions

Blockware Solutions (BWS) چهارشنبه اعلام کرد که با SEVA – یک شرکت متمرکز بر آب و هوا که برای بازسازی زمین‌های معدن و اقتصاد در ویرجینیای غربی کار می‌کند – برای حمایت از تلاش‌های مزرعه خورشیدی خود شراکت می‌کند. تاسیسات معدنی جدید از شبکه برق PJM ویرجینیای غربی و همچنین مزرعه خورشیدی جدید تغذیه خواهد شد. انتظار می‌رود که ساخت تاسیسات استخراج بیت کوین 150 مگاواتی در سه ماهه چهارم سال 2022 آغاز شود.

مشارکت با BWS در حمایت از پروژه چند فازی SunPark SEVA است که قرار است شامل توسعه صنعتی و تجاری، تجربه آموزشی، مکان‌های گردشگری و مهمان‌نوازی و سایر ویژگی‌ها باشد.

مزرعه خورشیدی SunPark با 3000 هکتار بزرگترین مزرعه ویرجینیای غربی خواهد بود. هم مزرعه خورشیدی و هم تاسیسات معدنی BWS در سایت معدن Hobet، یک معدن زغال سنگ متروکه در شهرستان های بون و لینکلن ویرجینیای غربی ساخته می شوند.

ساخت و ساز تاسیسات استخراج بیت کوین BWS به صورت مرحله ای انجام می شود که فاز اول آن یک تاسیسات 60 مگاواتی در زمینی به مساحت 20 هکتار است. این شرکت دو تاسیسات دیگر در شرق کنتاکی دارد: یک تاسیسات معدنی 20 مگاواتی و یک تاسیسات معدنی 30 مگاواتی که در حال حاضر در دست ساخت است. مطابق با بیانیه مطبوعاتیانتظار می رود این ساخت و ساز مشاغل پردرآمد را با میانگین دستمزد ساعتی 23 دلار به این منطقه بیاورد.

تاثیر زیست محیطی استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین می تواند یک موضوع تفرقه انگیز باشد و بسیاری از مردم نگران تأثیرات زیست محیطی آن هستند. از آنجایی که بیت کوین دارای مکانیزم اجماع اثبات کار است، برای ایجاد یا ضرب بیت کوین جدید، کامپیوترها باید معادلات ریاضی با پیچیدگی فزاینده را حل کنند.

با کاهش عرضه کلی بیت کوین، معادلات پیچیده تر می شوند و در نتیجه برای حل به انرژی محاسباتی بیشتری نیاز دارند. رقابت بین ماینرها همچنین نیاز به ماشین‌های سریع‌تر و قدرتمندتر را افزایش می‌دهد. به اولین ماینری که معادله ای را حل کند، ارز دیجیتال تعلق می گیرد. حداکثر عرضه بیت کوین به 21 میلیون سکه محدود شده است.

در حالی که اثبات کار پرکاربردترین مکانیسم اجماع در کریپتو است، اما این تنها مکانیسم نیست. اثبات سهام مکانیزم اجماع دیگری است که برای اعتبارسنجی تراکنش‌های بلاک چین استفاده می‌شود و از نظر انرژی کارآمدتر است. انتظار می‌رود اتریوم که به‌عنوان اثبات کار اجماع بلاک‌چین مهندسی شده بود، در سال جاری سند اجماع سهام را اتخاذ کند. با این حال، بسیار بعید است که بیت کوین هرگز این انتقال را انجام دهد.

مطابق با مدرسه آب و هوای کلمبیااستخراج بیت کوین 121.36 تراوات ساعت در سال مصرف می کند که مصرف انرژی بالاتری نسبت به برخی کشورها و همچنین بیشتر از مجموع گوگل و اپل است.

که در سومین مطالعه جهانی سنجش دارایی های رمزنگاری شده توسط دانشگاه کمبریجدانشگاه دریافت که تنها 39 درصد از عملیات استخراج بیت کوین از انرژی های تجدیدپذیر استفاده می کنند. مصرف انرژی مورد نیاز برای تایید تراکنش ها در زنجیره بلوکی منجر به انتشار کربن می شود که به نوبه خود به آب و هوا آسیب می زند. با این حال، عملیات استخراج بیت کوین BWS عمدتاً از انرژی خورشیدی تامین می شود که به محیط زیست آسیبی نمی رساند.

وارن راجرز، مدیر مالی Blockware Solutions، گفت: «طرز نگاه Blockware به این است که ما کاربران مسئول انرژی شبکه هستیم. ZDNet. “یکی از مزایای حضور در ویرجینیای غربی این است که ما از شبکه PJM خارج می‌شویم، که اغلب اوقات بیش از حد تولید می‌شود اما یک شبکه بسیار پایدار است. اگر به شبکه PJM نگاه کنید، اجزای تجدیدپذیر زیادی دارد. بنابراین در راه تبدیل شدن به یک استاندارد تجدیدپذیر است.”

راجرز گفت که علاوه بر تمرکز بر انرژی پاک، این شرکت علاقه مند به کاهش زباله های شهرک های صنعتی متروکه است. در تمام تأسیسات معدنی BWS، این شرکت زیرساخت‌های صنعتی که قبلاً رها شده بودند را بازیافت و دوباره استفاده می‌کند.

به گفته راجرز، یکی از جذابیت‌های BWS برای ساخت در منطقه آپالاشی در ویرجینیای غربی این است که معادن زغال‌سنگ و زیرساخت‌های انرژی زیادی دارد که می‌توان آنها را احیا، بازسازی و بازیافت کرد.

او گفت: “در هر یک از سایت های ما — این سومین سایت ما خواهد بود — ما زیرساخت های قبلی را تغییر داده ایم. ساختمان ها، پست ها و خطوط برق را بازسازی کرده ایم.” “با انجام این کار، آن را حفظ می کند [material] خارج از محل دفن زباله، آن را از کارخانه ذوب دور نگه می دارد، [and stops it from being] برای چیز دیگری ذوب شد همچنین استفاده از چیزهایی است که از قبل وجود دارد و زیستگاه طبیعی را مختل نمی کند. برخی از این معادن بازیابی شده بسیار زیبا هستند.”

شکل جدیدی از استخراج معادن برای ویرجینیای غربی

انتظار می رود این پروژه علاوه بر استفاده مجدد از زیرساخت های صنعتی رها شده قبلی در شهرستان بون و لینکلن، مشاغل زیادی را در این منطقه به ارمغان آورد. نه تنها مشاغل ساختمانی ایجاد می شود، بلکه مشاغل دائمی نیز ایجاد می شود: تکنسین ها، مدیران، کارگران امنیتی، کارکنان تعمیر و نگهداری و دیگران.

“در حالت ایده آل، ما به آن نگاه می کنیم مانند هر 10 مگاوات شما به 3 تا 5 کارمند در آنجا نیاز دارید، و فقط بعد از آن رشد می کند. یکی از دلایلی که ما از دارایی موجود در آنجا خوشمان می آید این است که می توانیم آن را نیز در مرحله رشد کنیم. اما ما شاهد راجرز گفت: تقاضای زیادی برای مشاغل در این منطقه وجود دارد، که دلیل دیگری است که ما از حضور در آنجا هیجان زده هستیم.

بسته به موانع ساخت و ساز و سایر عوامل، فاز اول ساخت و ساز ممکن است شش ماه طول بکشد.

او گفت: «بسیاری از این مناطق به طور نامتناسبی در ایالات متحده آسیب دیده اند، صرفاً به دلیل کاهش زغال سنگ. “و می‌توان آن را درست، نادرست یا بی‌تفاوت تلقی کرد، اما مهم نیست. آنها شغل بودند. و زمانی که مشاغل از بین می‌روند، جوامع آسیب می‌بینند و فرهنگ‌ها آسیب می‌بینند. بنابراین آوردن شکل جدیدی از استخراج معدن به این منطقه یک کار مفید است. خیلی… و اینها نسبتاً مشاغل ایمن تر هستند. بنابراین فکر می کنم این یک گام هیجان انگیز است.”


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا