AWS پس از موفقیت در برنامه بریتانیا، شتاب دهنده استارت‌آپ متمرکز بر دفاع را در سراسر اروپا می‌برد

0 0
Read Time:3 Minute, 19 Second

خدمات وب آمازون (AWS) به دنبال سرمایه گذاری بر موفقیت انگلستان است این غول ابر عمومی تایید کرده است که نسخه برنامه شتاب دهنده راه اندازی استارتاپ متمرکز بر دفاع خود را با ارائه آن در سراسر اروپا تایید کرده است.

شتابدهنده دفاعی اروپا 2023 به 15 متقاضی موفق تا 75000 دلار اعتبار AWS اعطا می کند، با این برنامه برای استارتاپ هایی که فناوری آنها می تواند برای کمک به بخش دفاع و امنیت ملی برای مقابله با طیفی از مشکلات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

آنها شامل کاهش تهدیدات سایبری و مسائل مربوط به تغییرات آب و هوا و همچنین فناوری هایی هستند که ممکن است به تقویت انعطاف پذیری سایبری، امنیت انرژی و قابلیت های ایمن به اشتراک گذاری اطلاعات سازمان های بخش دفاعی کمک کنند.

این برنامه چهار هفته طول می کشد، از اجزای فنی، تجاری و راهنمایی تشکیل شده است و با همکاری شرکت فناوری Plexal تحت حمایت دولت بریتانیا ارائه می شود.

استارت‌آپ‌هایی که واجد شرایط درخواست برای این برنامه هستند می‌توانند از سراسر جهان باشند، اما باید علاقه‌مند به همکاری با سازمان‌هایی در بخش دفاعی اروپا باشند. آنها همچنین باید مشتریان فعلی داشته باشند، کسب‌وکارهای درآمدزا باشند و بتوانند نشان دهند که چگونه از فناوری‌های ابری آمازون برای حل مشکلات بخش دفاعی استفاده می‌کنند.

علاوه بر اعتبارات AWS، شرکت‌کنندگان همچنین در مورد نحوه استفاده از فناوری‌های شرکت ابری، راهنمایی از سازمان‌های بخش دفاعی و کارشناسان موضوع فنی، و همچنین توسعه کسب‌وکار، مشاوره کسب‌وکار به بازار و راهنمایی استراتژی سرمایه‌گذاری، آموزش خواهند دید.

متقاضیان بر اساس چندین عامل از جمله ماهیت خلاقانه و منحصر به فرد پروژه، توانایی تیم برای ارائه راه حل، استفاده خلاقانه از خدمات AWS برای توسعه راه حل، و ارزش کلی ارزیابی می شوند. [of it] به مشتریان دفاعی،» این شرکت در یک پست وبلاگی با اعلام این برنامه گفت.

راه اندازی شتاب دهنده همزمان با شروع سمپوزیوم یک روزه بخش عمومی AWS در بروکسل است که در تاریخ سه‌شنبه 28 مارس 2023، و 10 ماه پس از راه‌اندازی ابتکار مشابه این شرکت در بریتانیا می‌آید..

نسخه بریتانیایی این برنامه اولین نسخه از نوع خود برای AWS بود، با تمرکز ویژه بر بخش دفاعی، و بیش از 100 برنامه را جذب کرد و 10 استارتاپ در نهایت سود خواهند برد.

در میان آنها شرکت هایی بودند که در نرم افزارهای تحلیلی هوش مصنوعی (AI)، دید شبکه برای جلوگیری از حملات سایبری و ابزارهای هوش تهدید تخصص داشتند.

مکس پترسون، نایب رئیس بخش عمومی در سراسر جهان در AWS، در حوالی زمان راه‌اندازی برنامه بریتانیا، در صحبت با Computer Weekly گفت که استارت‌آپ‌هایی که برای شتاب‌دهنده‌های آن انتخاب شده‌اند، از مزایای متعددی بهره می‌برند.

او گفت: «ما به این استارت‌آپ‌ها کمک می‌کنیم تا کسب‌وکارهای کاملاً جدیدی را راه‌اندازی کنند – معمولاً کسب‌وکارهای دیجیتالی – و این راه را به دیگران نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید زیرساخت‌های ابری مدرن را اعمال کنید و از آن استفاده کنید. «این استارت‌آپ‌ها و برخی از آنها به اسکال آپ تبدیل می‌شوند [become] تک شاخ هایی که به رشد اقتصادی در سراسر جهان کمک می کنند.

پیترسون گفت: “این یک تمرین مهم برای ما است، زیرا همچنان در مورد چگونگی از بین بردن موانع است، چیزهایی که مردم فکر نمی کنند می توانند انجام دهند، زیرا آنها ندیده اند که شخص دیگری این کار را انجام دهد.” اما وقتی با مشتریان صحبت می کنیم، می خواهید نمونه هایی از زندگی واقعی را به آنها نشان دهید که چگونه می توان با برخی از حل نشدنی ترین مشکلاتی که داریم مقابله کرد. این در مورد تمرکز بر مشکلات مشتری است. این در مورد وادار کردن سازمان‌های نوآور به تفکر متفاوت و حل آن با فناوری ابر است.

استارت‌آپ‌های علاقه‌مند به شرکت در این برنامه تا 1 ژوئیه 2023 فرصت دارند برای ورود درخواست دهند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا