AWS شرکت کنندگان برنامه راه اندازی شتاب دهنده مراقبت های بهداشتی را تایید می کند

0 0
Read Time:3 Minute, 14 Second

خدمات وب آمازون (AWS) جزئیات 23 استارتاپ انتخاب شده برای شرکت در آخرین برنامه شتاب دهنده خود را اعلام کرده است، که برای کمک به صنعت مراقبت های بهداشتی در بهبود نحوه حفظ، استقرار و آموزش کارکنان طراحی شده است.

این 2023 شتاب دهنده مراقبت های بهداشتی: برنامه همگروهی جهانی برای نیروی کار بر اساس گزارش‌ها، صدها درخواست از استارت‌آپ‌های فناوری در سراسر جهان جمع‌آوری شده است – که 10 نفر از 23 متقاضی موفق در بریتانیا هستند.

این برنامه به شرکت کنندگان امکان دسترسی به مشاوره فنی، راهنمایی های تجاری و راهنمایی را می دهد و برای کمک به رفع یک سری از دردسرهای مکرر مرتبط با کارکنان بر سازمان های مراقبت های بهداشتی راه اندازی شده است.

اندرو جونز، رئیس نوآوری بالینی در AWS انگلستان گفت: «نیروی کار مراقبت های بهداشتی با ترکیب بی سابقه ای از چالش ها مواجه است. “انتظارات و تقاضای بیماران برای خدمات بهداشتی همچنان در حال افزایش است، در حالی که بسیاری از سیستم های مراقبت های بهداشتی با کمبود کارکنان و سخت شدن بودجه مواجه هستند.

او گفت: «نیروی کار مراقبت های بهداشتی ستون فقرات ضروری همه سیستم های مراقبت های بهداشتی است. برای اطمینان از رفاه مستمر خدمات بهداشتی جهانی، کارکنان باید برای کمک به مقابله با چالش‌های مراقبت‌های بهداشتی روزانه در چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی در حال تحول، حمایت، محافظت و آموزش ببینند.

جونز گفت: «با راه‌اندازی شتاب‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی AWS برای توسعه نیروی کار، ما از همکاری با سازمان‌هایی که شروع به حل این مسائل مهم کرده‌اند و بر آموزش، حفظ و توسعه شغلی تیم‌های مراقبت‌های بهداشتی تمرکز کرده‌اند، هیجان‌زده هستیم.

برخی از استارت‌آپ‌هایی که برای شرکت در این برنامه انتخاب شده‌اند، بر توسعه فناوری‌های مبتنی بر ابر تمرکز خواهند کرد که به سازمان‌های بهداشتی کمک می‌کند تا نیروی کار سیار را به کار گیرند تا خدمات مراقبت‌های بهداشتی در خانه و جامعه ارائه شود.

این برنامه همچنین دارای تمرکز آموزشی است که گروه دیگری از 23 استارتاپ شرکت کننده در آن تلاش خود را بر ارائه برنامه های آموزشی بهتر و جذاب تر به کارکنان مراقبت های بهداشتی متمرکز کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که آنها مهارت های لازم برای ارائه مراقبت با کیفیت بهتر را دارند.

علاوه بر این، بخش دیگری از گروه بر حجم کار و ابزارهای مدیریت پرسنل برای کمک به جلوگیری از ایجاد فرسودگی شغلی در جامعه کارکنان مراقبت های بهداشتی تمرکز خواهد کرد.

بنیاد NHS Alliance North Care یکی از 12 سازمانی است که با AWS همکاری می‌کند تا به استارت‌آپ‌های شرکت‌کننده در این برنامه بینش و راهنمایی در مورد مسائلی که کارکنانشان به پشتیبانی مبتنی بر فناوری بیشتری نیاز دارند، ارائه دهد.

جیم ریچی، مدیر ارشد اطلاعات بالینی و معاون مدیر تحقیقات و نوآوری Trust، گفت: «توسعه و حمایت از نیروی کار ما بسیار مهم است. ما از شراکت با AWS و اکوسیستم استارتاپ‌های آن برای کمک به توسعه راه‌حل‌هایی که برای کارکنان و بیماران ما تفاوت ایجاد می‌کند، هیجان‌زده هستیم.»

میگل لوپس مدیر محصول استارت‌آپ Visionable مستقر در لندن است که یکی از 10 استارت‌آپ بریتانیایی است که در این برنامه شرکت می‌کنند. این شرکت در ارائه پلت فرمی تخصص دارد که هدف آن دسترسی به پیشنهادات ویدئویی در زمان واقعی در طول مشاوره، درمان‌های بیمارستانی و زمانی که بیماران در خانه مراقبت می‌شوند، می‌باشد.

«در مراقبت‌های بهداشتی اضطراری، هر ثانیه مهم است. Visionable پارادایم نحوه ارتباط بیماران، پاسخ دهندگان و پزشکان را در مقیاسی که بیشترین اهمیت را دارد، مختل می کند. بخشی از این برنامه شتاب دهنده به ما کمک می کند تا با دو مشکل اصلی که امروزه مراقبت های بهداشتی با آن مواجه است مقابله کنیم: دسترسی به مراقبت های بهداشتی و رسیدگی به بحران نیروی کار.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا