AWS: الگوریتم جدید تفاوت بین یک سگ، یک انسان و یک بسته را در جریان های ویدیویی زنده می داند

0 0
Read Time:3 Minute, 25 Second

رویدادهای ویدیویی استریمینگ شناسایی آمازون از یادگیری ماشینی برای ارسال هشدارهای سفارشی از دوربین های امنیتی خانه استفاده می کند.

زنی که دوربین امنیتی خانه را مدیریت می کند
تصویر: rh2010

AWS به‌روزرسانی سرویس نظارت تصویری خود را اعلام کرد که می‌تواند تفاوت بین یک حیوان خانگی، یک فرد و یک بسته را در دستگاه‌های دوربین امنیتی خانگی تشخیص دهد. استفاده از رویدادهای ویدیویی پخش جریانی شناسایی آمازون فراگیری ماشین برای شناسایی اشیاء خاص در جریان های ویدئویی از دستگاه های امنیتی خانه.

این سرویس جدید می‌تواند هشدارهای سفارشی‌سازی شده مانند «حیاط خلوت حیوان خانگی شناسایی شد» را ارسال کند و اکنون در دسترس است.

رویدادهای ویدئویی استریمینگ شناسایی آمازون با Amazon Kinesis Video Streams برای شناسایی اشیاء از جریان‌های ویدئویی زنده کار می‌کند. سازندگان دوربین و ارائه‌دهندگان خدمات می‌توانند هشدارهای نادرست از رویدادهای حرکت دوربین را با ارسال اعلان‌های بی‌درنگ تنها زمانی که یک شی مورد نظر در قاب ویدیو شناسایی شود، به حداقل برسانند. ارائه‌دهندگان خدمات همچنین می‌توانند از APIهای پخش ویدیوی آمازون Rekognition برای ارسال هشدار برای اشیاء مرتبط با مشتری خود استفاده کنند، مدت زمان ویدیو را با موفقیت تنظیم کنند تا هر رویداد حرکتی پردازش شود و مناطق خاصی را در قاب برای تجزیه و تحلیل تعریف کنند.

هنگامی که آمازون Rekognition پردازش جریان ویدئو را شروع می کند، به محض شناسایی یک شی مورد نظر، یک اعلان ارسال می کند. این اعلان شامل شی شناسایی شده، کادر محدود، مهر زمان و پیوندی به سطل مشخص شده سرویس ذخیره سازی ساده آمازون (Amazon S3) با تصویر بزرگنمایی شده شی شناسایی شده است.

آمازون Rekognition به طور خودکار داده ها را در حالت استراحت با استفاده از سرویس مدیریت کلید AWS و در حین انتقال با استفاده از پروتکل استاندارد امنیتی لایه حمل و نقل رمزگذاری می کند.

دیدن: سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی در سال 2021 افزایش یافت، اما مشکلات بزرگ همچنان وجود دارد

به گفته AWS، این سرویس با ارائه یک سرویس ML کم هزینه، کم تاخیر و کاملاً مدیریت شده، هزینه های تجزیه و تحلیل ویدیوی ارزش افزوده را برای ارائه دهندگان خدمات کاهش می دهد. تولیدکنندگان دوربین و ارائه‌دهندگان خدمات می‌توانند ویژگی‌های جدیدی را اضافه کرده و قابلیت‌های موجود را با تجزیه و تحلیل ویدیو در جریان‌های ویدیویی زنده افزایش دهند، از جمله:

  1. یکپارچه‌سازی جریان‌های ویدیویی Kinesis: ویدیوی زنده را از زنگ‌های ویدیویی و دوربین‌های داخلی و خارجی به AWS پخش کنید و با پخش‌های جدید یا موجود Kinesis با Amazon Rekognition برای تجزیه و تحلیل زنده ادغام کنید.
  2. مدت زمان ویدیو را مشخص کنید: میزان ویدیوی مورد نیاز برای پردازش رویدادهای هر حرکت را از 1 تا 120 ثانیه (با پیش‌فرض 10 ثانیه) کنترل کنید. هنگامی که حرکت تشخیص داده می شود، آمازون Rekognition شروع به تجزیه و تحلیل ویدیو از جریان ویدیوی Kinesis مربوطه برای مدت زمان مشخص می کند تا انعطاف پذیری برای مدیریت هزینه های استنتاج ML فراهم کند.
  3. انتخاب اشیاء مرتبط: یک یا چند شی را برای شناسایی در جریان‌های ویدیویی زنده انتخاب کنید تا هشدارهای نادرست را به حداقل برسانید و فقط زمانی که اشیاء مورد نظر در قاب ویدیو شناسایی شدند، اعلان ارسال کنید.
  4. سفارشی کردن اعلان‌های رویداد: مشخص کنید که سرویس اطلاع رسانی ساده آمازون چه زمانی و چند وقت یک‌بار اعلان‌های رویداد را برای ارسال هشدارهای هوشمند به کاربران ارسال می‌کند.
  5. ارسال اعلان‌های ماشه تشخیص حرکت: آمازون Rekognition زمانی که شی مورد نظر شناسایی شد، یک اعلان به موضوع SNS خصوصی خود ارسال می‌کند.
  6. ادغام با الکسا یا سایر دستیارهای صوتی: ارائه دهندگان خدمات می توانند این اعلان ها را با مهارت های خانه هوشمند الکسا متصل کنند تا اعلان های الکسا یا اعلان های صوتی را از دستگاه های اکو فعال کنند، مانند «بسته در جلوی در شناسایی شد».

رویدادهای پخش ویدیوی شناسایی آمازون عموماً برای مشتریان AWS در مناطق شرقی ایالات متحده (N. ویرجینیا)، شرق ایالات متحده (اوهایو)، غرب ایالات متحده (اورگان)، اروپا (ایرلند) و آسیا و اقیانوسیه (مومبای) در دسترس است و در مناطق دیگر در دسترس است. ماه های آینده


لینک منبع

About Post Author

IT TV

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا