5 کنفرانس فنی برتر سال 2022

0 0
Read Time:2 Minute, 3 Second

تام مریت انتخاب های خود را برای پنج کنفرانس فناوری برای شرکت در سال جاری توصیه می کند.

حضار در سالن کنفرانس
تصویر: Anton Gvozdikov/Adobe Stock

کنفرانس‌ها برگشته‌اند، و گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. چه به صورت مجازی شرکت کنید، چه هیجان زده باشید که حضوری داشته باشید، مکانی برای برقراری ارتباط، یادگیری و موارد دیگر وجود دارد.

در حالی که کنفرانس مناسب اغلب برای تخصص شما مناسب است، چندین کنفرانس وجود دارد که تقریباً هر کسی می تواند از آنها بهره مند شود. در اینجا انتخاب های شخصی من برای پنج کنفرانس برتر در سال 2022 آمده است.

  1. کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل6-10 ژوئن، آنلاین. به سختی شرکتی وجود دارد که فناوری اپل را در جایی لمس نکند. اپل این آکادمی سالانه را برای توسعه و مدیریت محصولات خود فراهم می کند، و سخنرانی اصلی همیشه برای برخی از اعلان های اصلی سیستم عامل و گاهی اوقات یک یا دو شگفتی خوب است.
  2. کلاه سیاه، 6-11 اوت و DEF CON، 11-14 اوت. این رویدادها مانند همیشه در لاس وگاس پشت سر هم اتفاق می افتد. شما جنبه هکری و حرفه ای امنیت را دریافت می کنید، و آنها اغلب در دو نمایش با هم ترکیب می شوند. تلفن همراه خود را خاموش کنید، لپ تاپ خود را ایمن کنید و شیرجه بزنید.
  3. کنفرانس TNW16-17 ژوئن در آمستردام. انتشارات زیادی وجود دارند که نمایش هایی را برای خودنمایی استارت آپ ها گرد هم می آورند. وب بعدی به دلیل تمرکز آن بر فناوری آینده یک وب جالب است: در اینجا تفکرات نوآورانه زیادی خواهید دید.
  4. دنیای اینترنت اشیا و اجلاس هوش مصنوعی در 2 تا 3 نوامبر با هم در مرکز همایش آستین حرکت می کنند. اگر به صورت دیجیتالی متحول می شوید، در بین دوستانتان خواهید بود.
  5. ایفا برلین مسلما CES اروپا است. از 2 سپتامبر امسال، بخش بسیار خوبی از فناوری جهانی را دریافت خواهید کرد. و اگرچه CES خود از نظر فنی سال آینده است، اما در 5 ژانویه 2023 به لاس وگاس باز می گردد.

اگر یکی از اینها شما را هیجان زده کرد، امیدوارم بتوانید آن را انجام دهید. و اگر من هم می روم، حتما سلام کنید! البته، بیش از 5 کنفرانس در حال برگزاری است، بنابراین برای یافتن بیشتر، ما را بخوانید لیست همه کنفرانس های فناوری بزرگ 2022.

در TechRepublic 5 برتر در YouTube مشترک شوید برای تمام آخرین توصیه های فنی برای حرفه ای های تجاری از تام مریت.


لینک منبع

About Post Author

IT TV

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا