5 بهترین کارت اعتباری کم بهره در سال 2022

0 0
Read Time:2 Minute, 21 Second

نکات برجسته کارت

پاداش مقدمهپیشنهاد مقدماتی: بابت هر چیزی که می‌خرید 1.5% وجه نقد اضافی دریافت کنید (تا 20000 دلار در سال اول خرج شده است) – تا 300 دلار پول نقد!

آوریل15.24% تا 23.99% متغیر

اعتبار توصیه شدهعالی/خوب

نرخ های پاداش

  • از 5% وجه نقد در سفر خریداری شده از طریق Chase Ultimate Rewards®، برنامه پاداش برتر ما که به شما امکان می‌دهد برای بازپرداخت پول، سفر، کارت‌های هدیه و موارد دیگر پاداش دریافت کنید، لذت ببرید.
  • 3% بازپرداخت نقدی بابت خریدهای داروخانه و صرف غذا در رستوران‌ها، از جمله خدمات تحویلی و تحویل واجد شرایط
  • 1.5٪ در سایر خریدها

هزینه سالانه$0

Intro Purchase APR0% APR مقدماتی برای خرید به مدت 15 ماه

توضیحات بیشتر

جزئیات پاداش و رستگاری

کارت Chase Freedom Unlimited® با یک جایزه 200 دلاری زمانی که 500 دلار در سه ماه اول پس از دریافت کارت خرج کنید، قوی شروع می شود. همچنین یک آوریل مقدماتی 0% برای خرید و نقل و انتقال موجودی در 15 ماه اول وجود دارد. با این حال، از همه چیز دور است. این کارت در واقع پاداش های کارت های اعتباری معمولی را با یک برنامه بازگشت نقدی قوی که برای صرفه جویی در هزینه شما طراحی شده است، ارائه می دهد. شما با خرید پمپ بنزین تا سقف 6000 دلار در سال اول 5٪ درآمد کسب می کنید. همچنین از طریق Chase Ultimate Rewards، 5 درصد تخفیف برای خریدهای سفر، 3 درصد تخفیف برای غذاخوری، و 3 درصد تخفیف برای خرید از داروخانه با 1.5 درصد تخفیف برای سایر خریدها دریافت می کنید. به‌علاوه، دسته‌های چرخشی به این معنی است که با فعال کردن دسته‌های جایزه، مانند خرید پمپ بنزین و فروشگاه‌های مواد غذایی، می‌توانید هر ماه تا 1500 دلار دریافت کنید. بازگشت نقدی هرگز منقضی نمی‌شود و حداقل برای بازخرید نیازی نیست. با این حال، مهمترین مزیت های اضافی مانند حفاظت از گارانتی طولانی، امتیاز اعتبار و بازیابی هویت، پوشش تصادف اجاره خودرو و بیمه مسافرتی است.

طرفداران

منفی

  • آوریل مقدماتی
  • جوایز منظم اعمال می شود
  • بدون هزینه سالیانه
  • باید اعتبار خوبی داشته باشد
  • هزینه های بالا

لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا