گوگل برنامه آزمایشی مهارت های ابری متمرکز بر بریتانیا را با شرکت غیرانتفاعی Generation UK آغاز می کند.

0 0
Read Time:4 Minute, 10 Second

Google Cloud با کمک ارائه‌دهنده برنامه اشتغالزایی جوانان غیرانتفاعی Generation، تلاشی را برای کمک به جوانان بیشتری از پیشینه‌های محروم انجام می‌دهد تا مشاغلی را در فضای ابری دنبال کنند.

این ابتکار که به عنوان برنامه Katalyst شناخته می شود، توسط ریچارد ریگان، رئیس مهندسی شریک بریتانیا و ایرلند در Google Cloud هدایت می شود و هدف آن ایجاد یک حرفه در فضای ابری برای افرادی است که معمولاً خود را در این زمینه کمتر نشان می دهند. از فناوری

این برنامه یک سال در حال ساخت است، با این ایده که ریگان در پی نشست افسران ارشد فناوری (CTOs) در طول یک رویداد شبکه Google Cloud Partner، به ذهن ریگان رسید. کمبود افراد با مهارت های ابری در سراسر صنعت بر بحث ها مسلط شد

شرکت کنندگان در مورد اینکه استخدام، آموزش و حفظ استعدادهای ابری خود چقدر سخت است، و تأثیر مهمی که این امر بر توانایی آنها برای پیشبرد پروژه هایی که به آنها اجازه می دهد تا برنامه ها و حجم کاری بیشتری را منتقل کنند، صحبت کردند. ریگان به Computer Weekly گفت که خارج از فرضیه.

از اینجا، ریگان ایده ایجاد یک برنامه آموزشی ابری را مطرح کرد که موانع ورود گروه‌های کم‌نماینده را کاهش دهد و در عین حال فرصت‌هایی را برای آنها فراهم کند تا در Google Cloud فن آوری

“[It could be] وقتی به دستمزدهای متخصصان ابری که به دلیل کمبود عرضه است، نگاه می‌کنید، چیزی جز تغییر زندگی برای برخی افراد نیست.

تجارب مدیران ارشد فناوری که در این رویداد شرکت کردند، با مشاهدات شرکت‌هایی مانند ناظر بازار گارتنر، که قبلاً در مورد تأثیر مخرب کمبود مهارت‌های ابری بر توانایی شرکت‌ها در ارائه برنامه‌های تحول دیجیتالی خود در آینده صحبت کرده‌اند، مطابقت دارد. سال های آینده

در این مورد، گارتنر پیش بینی خود را در سال 2020 منتشر کرد به گفته وی، کمبود فناوران دارای مهارت و تجربه در کار بر روی ابر عمومی و استقرار زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS) تاخیرهای دو ساله یا بیشتر را برای شرکت هایی ایجاد می کند که به دنبال مهاجرت بار کاری خود در محل هستند.

ریگان افزود: «ما می‌خواستیم کاری را به صورت محلی انجام دهیم، تا به رشد گروهی از افراد ماهر در دسترس کمک کنیم، و در حالت ایده‌آل از گروه‌های کم‌نماینده بهره ببریم».

برای کمک به اجرای سریع پروژه، Google از موسسه خیریه مهارت‌ها Generation UK کمک گرفت، که متخصص در ارائه آموزش و آموزش برای کمک به افراد برای یافتن کار در صنایعی است که معمولاً ممکن است غیرمجاز یا غیرقابل دسترسی باشد.

هدف این برنامه شرکت‌کنندگانی است که توازن جنسیت‌ها، جوامع اقلیت‌های قومی، جوانانی را که بدون تقصیر خودشان از بازار کار دورتر هستند، افرادی که بیش از شش ماه در آموزش، کار یا آموزش نیستند، ارائه می‌کنند. یا کسانی که دارای چالش ذهنی یا جسمی هستند و فرصتی برای توسعه مهارت های خود نداشته اند.

یک برنامه آزمایشی که 12 هفته طول می کشد، قرار است در تابستان اجرا شود و به شرکت کنندگان امکان دسترسی به ترکیبی از آموزش فنی و آموزش در مورد مهارت های نرم مورد نیاز برای موفقیت در زمینه فناوری و همچنین دسترسی به شغل را می دهد. فرصت های موجود در شبکه Google Cloud Partner.

ریگان تأیید کرد که 25 شرکت کننده در برنامه آزمایشی وجود خواهد داشت، اما – به مرور زمان – این برنامه برای صدها دانش آموز باز خواهد شد، با برنامه های آزمایشی برای گسترش بالقوه آن به سایر مناطق خارج از کشور که Google Cloud در آنها فعالیت می کند.

در حال حاضر تقاضای زیادی وجود دارد، اما ما می‌خواهیم مورد سنجش قرار بگیریم [during the pilot programme] بنابراین ما خیلی سریع مقیاس نمی‌گیریم.»

در طی 12 هفته، شرکت کنندگان برنامه درسی دوره مورد نیاز برای تضمین گواهینامه Google Cloud Digital Leader را دنبال خواهند کرد. آنها همچنین بخشی از آموزش های مورد نیاز برای دستیابی به گواهینامه Google Cloud Associate Engineer را انجام خواهند داد، با این ایده که آنها آن را ظرف شش ماه پس از شروع کار در یک سازمان Google Cloud Partner تکمیل خواهند کرد.

استوارت ویلسون، مدیر تحقیقات اکوسیستم‌های مشارکت اروپایی در IDC ناظر بازار فناوری اطلاعات، گفت که سرمایه‌گذاری در برنامه‌های آموزشی ابری که از فراگیر بودن حمایت می‌کنند، یک «ضرورت» برای ایجاد یک خط لوله ثابت از استعدادهای فناوری برای حمایت از برنامه های مهاجرت ابری از شرکت ها

«در حال حاضر مقابله با موانع اشتغال برای افراد کم‌نماینده و کم‌ممتاز، در ذهن هر سازمانی است. ویلسون گفت: در دنیای فناوری، که متکی به مهارت‌های تخصصی است که می‌دانیم تقاضای زیادی دارند، اکنون آشکار است که برنامه‌های آموزشی چقدر حیاتی هستند تا راه‌هایی را برای استعدادهای جدید باز کنند.

«ابتکاراتی مانند پروژه کاتالیست گامی در مسیر درست است، زیرا مسیرها و امکانات جدیدی را برای جوامع گسترده‌تر ایجاد می‌کند تا به این صنایع در حال رشد کمک کنند. شکاف مهارتی


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا