کارگران قصد دارند کار خود را در سال جاری ترک کنند. کارفرمایان باید تغییرات را سریع و سریع ارائه دهند

0 0
Read Time:3 Minute, 51 Second

کارمند مرد جوانی که متفکرانه از یک پنجره دفتر آرام در کنار میز شروع می کند

تصویر: مرسا ایماژ/گتی

بر اساس داده‌های جدید مشاور PwC، تقریباً یک نفر از هر پنج کارگر بریتانیایی قصد دارد در 12 ماه آینده شغل خود را به دنبال دستمزد بهتر، رضایت بیشتر و انعطاف‌پذیری بیشتر در نحوه کار خود رها کند.

نظرسنجی PwC از بیش از 2000 کارگر بریتانیایی نشان داد که 18 درصد احتمالاً یا «به احتمال زیاد» شغل خود را در 12 ماه آینده تغییر می دهند، در حالی که یک سوم (32 درصد) به احتمال متوسط ​​یا «به احتمال زیاد» تغییر شغل می دهند. .

این شرکت خدمات حرفه ای هشدار داد که دو قطبی شدن فزاینده بین آنچه کارمندان می خواهند و آنچه روسای آنها مایل به ارائه هستند به این معنی است که اگر انتظارات آنها برآورده نشود، کارگران بیشتری مایلند “قدرت خود را ابراز کنند” و “با پای خود رای دهند”.

ویژگی خاص


قوانین جدید کار

قوانین جدید کار

در دفتر، ترکیبی یا از راه دور، در اینجا چیزی است که در مورد مکان، زمان و نحوه انجام کار خود تغییر می کند.

کارگران جوان تر به ویژه از کارفرمای فعلی خود احساس نارضایتی می کنند و به احتمال زیاد در طی 12 ماه آینده چشم به جابه جایی خواهند زد.

دیدن: فرسودگی شغلی، استخدام از کار افتاده و کارمندان در رکود: جای تعجب نیست که کارگران به دنبال ترک کار هستند

کوین الیس، رئیس و شریک ارشد PwC انگلستان، گفت که کارکنان انتظارات جدیدی از کار دارند و به کارفرمایان هشدار داد که با افزایش تقاضا برای متخصصان بسیار ماهر، “راضی” نشوند.

الیس گفت: «اگر انتظاراتشان در مورد فرهنگ شرکت، پاداش، انعطاف پذیری و یادگیری تا حد زیادی برآورده نشود، کارمندان با پای خود رای خواهند داد.

PwC پیدا شد 27 درصد از کارگران بریتانیا قصد دارند در 12 ماه آینده درخواست افزایش حقوق بدهند، و کارمندان در بخش فناوری به احتمال زیاد به دنبال افزایش حقوق هستند.

در حالی که افزایش دستمزد محرک اصلی برای ایجاد تغییر شغل است (72%)، کارکنان نیز به دنبال شغل رضایت‌بخش‌تری هستند (68%) و می خواهند بتوانند محل کار خود را انتخاب کنند (46%).

PwC دریافت که تقاضا برای کار از راه دور و ترکیبی همچنان بالاست و بیش از نیمی (52٪) از کارگران بریتانیا می گویند که کارشان را می توان از خانه انجام داد. دو سوم (66٪) از پاسخ دهندگان در حال حاضر اغلب یا در همه زمان ها از راه دور کار می کنند و 62٪ کار هیبریدی را به عنوان روش کار ترجیحی خود در آینده ذکر می کنند.

انتظارات کارکنان در طول دو سال گذشته دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است که عمدتاً ناشی از درک این موضوع است که از راه دور کار برای بسیاری از کارگران یقه سفید هم ممکن است و هم ارجح است.

در حالی که برخی از شرکت‌ها کار از راه دور و ترکیبی را پذیرفته‌اند، برخی دیگر از کارکنان درخواست کرده‌اند که با پایان یافتن محدودیت‌های همه‌گیر، به میزهای اداری خود بازگردند.

دیدن: بازگشت به دفتر: کارگران نگران هستند و دلیل آن این است

اما PwC گفت نظرسنجی آن “تصویری از یک نیروی کار قطبی شده در ابعاد مختلف را ترسیم می کند”، به طوری که افرادی که در موقعیت های ارشد هستند امتیازات رضایت شغلی بسیار بیشتری نسبت به افراد زیر آنها کسب می کنند: 51٪ از پاسخ دهندگان در پست های رهبری گزارش دادند که “بسیار راضی” هستند. ، در مقایسه با 19٪ از افرادی که در نقش های غیر مدیریتی هستند.

کارگرانی که مهارت‌های تخصصی دارند نیز به احتمال زیاد احساس رضایت شغلی بالاتری دارند و PwC از این به عنوان «یکی از بزرگترین محرک‌های قطبی‌سازی» یاد می‌کند. کارگرانی که دارای مهارت های مورد تقاضا هستند، به احتمال زیاد دستمزد بهتری دریافت می کنند، تأثیر بیشتری در کار خود دارند و انعطاف پذیری بیشتری در نحوه و مکان ایفای نقش های خود دارند.

سارا مور، رهبر مردم و سازمان و رئیس هدف در PwC انگلستان، گفت که انتظارات کارگران و روسای آنها “دیگر همسو نیستند” و توجه به تغییر انتظارات از کار برای هر دو بسیار مهم است. جذب استعدادهای جدید و درگیر نگه داشتن کارکنان فعلی.

مور افزود: «در حالی که دو قطبی شدن بین گروه ها در محل کار جدید نیست، مقیاسی که اکنون شاهد آن هستیم و پیامد استعفای دسته جمعی است. این دوقطبی که روی زمین احساس می شود، خطر افزایش نارضایتی، جدایی و تشدید ریزش کارکنان را به همراه دارد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا