کارت اعتباری ناامن چیست؟

0 0
Read Time:4 Minute, 4 Second

کارت اعتباری ناامن چیست؟

انواع مختلفی از کارت های اعتباری وجود دارد، اما کارت اعتباری ناامن همان چیزی است که ما به طور سنتی وقتی به کارت اعتباری ناامن فکر می کنیم، به آن فکر می کنیم. در واقع، بیشتر کارت‌های اعتباری امن نیستند و در صورت نیاز به کارت اعتباری جدید، گزینه‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهند. برای درخواست و دریافت تأییدیه همچنان به اعتبار نیاز دارید، اما الزامات همه به کارت انتخابی شما بستگی دارد.

اگر در نظر دارید یک کارت اعتباری جدید دریافت کنید، یک کارت اعتباری ناامن می تواند کارت مناسبی برای شما باشد.

کارت اعتباری ناامن چیست؟

کارت اعتباری بدون امنیت کارتی است که برای دریافت کارت نیاز به وثیقه یا سپرده گذاری ندارد. پس از تایید، یک خط اعتباری خاص دریافت می کنید که به شما امکان می دهد اقلام را با کارت اعتباری خود خریداری کنید. این یک خط اعتباری گردان است، به این معنی که به شما یک محدودیت اعتباری خاص داده می شود. همانطور که هزینه می کنید، پرداخت هایی را انجام می دهید تا در محدوده خود باقی بمانید. بر اساس اعتبار خود، نرخ بهره ای دریافت می کنید که به شما امکان می دهد برای خریدهایی که بلافاصله پرداخت نمی کنید اعمال می شود.

با یک کارت اعتباری ناامن، می توانید این توانایی را داشته باشید که بعداً هزینه خریدهای خود را به طور کامل یا به صورت اقساط از پیش تعیین شده توسط صادرکننده کارت اعتباری خود پرداخت کنید. این کارت‌ها می‌توانند لوگوی Visa یا Mastercard را داشته باشند که به شما قدرت خرج بیشتری می‌دهد.

چه کسی باید یک کارت اعتباری ناامن دریافت کند؟

بارها وجود دارد که یک کارت اعتباری ناامن می تواند یک انتخاب عالی باشد.

 • اعتبار خوب یا عالی: کارت‌های اعتباری ناامن برای دریافت تأییدیه به امتیاز اعتباری شما متکی هستند، بنابراین معمولاً داشتن یک امتیاز اعتباری خوب یا عالی مهم است.
 • موارد اضطراری: یک کارت اعتباری ناامن می‌تواند انتخاب خوبی باشد تا در صورت بروز هزینه‌های اضطراری، مانند صورت‌حساب پزشکی یا اورژانس خانگی، در دسترس باشد.
 • جوایز: بسیاری از کارت‌های اعتباری ناامن، زمانی که به آستانه خاصی از خرید رسیدید، جوایزی را ارائه می‌کنند. الزامات دلاری و نوع جوایز متفاوت است، اما شما می‌توانید هر چیزی از پول نقد گرفته تا هدیه‌های سفر را در هنگام درخواست دریافت کنید. کارت اعتباری پاداش.

در کارت ترجیحی Chase Sapphire و کارت طلایی امریکن اکسپرس یکی از بهترین انتخاب های ما برای بهترین کارت های اعتباری ناامن است.

برای کارت اعتباری ناامن به چه نوع اعتباری نیاز دارم؟

کارت‌های اعتباری بدون امنیت عموماً برای کسانی که اعتبار خوب یا عالی دارند، بهترین هستند، یعنی امتیاز اعتباری بین 661 تا 850. زمانی که امتیاز اعتباری بالایی دارید، به صادرکنندگان کارت اعتباری نشان می‌دهد که سابقه پرداخت‌های مسئولانه و به موقع دارید. دریافت کارتی بدون امنیت با امتیاز اعتباری پایین‌تر امکان‌پذیر است، اما این کارت‌ها معمولاً با هزینه‌های متعدد یا نجومی همراه هستند که ممکن است ارزش این کارت‌ها را نداشته باشند.

اگر امتیاز اعتباری ضعیفی دارید، احتمالاً بهتر است به جای آن یک کارت اعتباری تضمین شده انتخاب کنید، که به شما یک خط اعتباری در ازای سپرده می دهد.

امتیاز اعتباری Experian

تجربی

مزایا و معایب کارت اعتباری ناامن چیست؟

درست مانند هر چیز دیگری، کارت اعتباری ناامن هم مزایا و هم معایب دارد. اینها چند مورد هستند که ممکن است ارزش توجه شما را داشته باشند.

طرفداران

منفی

 • نیازمندی های اعتباری کم
 • محدودیت اعتباری انعطاف پذیر
 • بدون سپرده مورد نیاز
 • ممکن است پاداش های اضافی ارائه دهد
 • ممکن است تایید شدن مشکل باشد
 • معمولا نرخ بهره بالایی دارند
 • می تواند هزینه های زیادی داشته باشد
 • جوایز معمولاً محدود است

چگونه یک کارت اعتباری ناامن دریافت کنم؟

برای دریافت کارت اعتباری ناامن، خرید گزینه های خود و مقایسه کارت های اعتباری مختلف بسیار مهم است.

پس از آماده شدن برای درخواست، اطلاعات خاصی وجود دارد که صادرکننده کارت اعتباری، علاوه بر امتیاز اعتباری شما، به آنها نیاز دارد.

 • اطلاعات شخصی مانند نام، آدرس و تاریخ تولد شما
 • شماره تامین اجتماعی
 • درآمد سالانه

شما معمولاً می توانید به صورت آنلاین برای اکثر کارت های اعتباری ناامن درخواست دهید.

بهترین کارت های اعتباری بدون امنیت کدامند؟

چندین بانک و مؤسسه مالی کارت های اعتباری بدون امنیت ارائه می دهند. برخی از ارائه دهندگان محبوب کارت های اعتباری ناامن عبارتند از Capital One، Discover و Petal تازه وارد.

ما مرتباً کارت‌های اعتباری پیشرو امروزی را بررسی می‌کنیم تا بهترین کارت‌های اعتباری ناامن را برای نیازهای شما پیدا کنیم.

آخرین مطالعه ما شامل این کارت های اعتباری با رتبه بالا است:

این کارت اعتباری ناامن را انتخاب کنید…

اگر هستید یا می خواهید …

کارت اعتباری Capital One Platinum

اعتبار ایجاد کنید

Capital One QuicksilverOne پاداش نقدی

بازگشت نقدی نامحدود

آن را کشف کنید بازگشت نقدی دانشجویی

دانش آموزان

ویزای Petal 2 Cash Back بدون هزینه

فاقد اعتبار

ویزای پلاتینیوم Credit One Bank برای بازسازی اعتبار

اعتبار بد

همچنین: 5 بهترین کارت اعتباری ناامن: اعتبار بد؟ جای نگرانی نیست


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا