کاخ سفید می گوید قرارداد پهنای باند این کشور هزینه اینترنت میلیون ها آمریکایی را کاهش می دهد

0 0
Read Time:2 Minute, 20 Second

کاخ سفید گفته است که تعهداتی را از 20 ارائه دهنده خدمات اینترنتی به دست آورده است تا میلیون ها خانوار آمریکایی را با قیمت های پایین تر برای پهنای باند سریع فراهم کند.

خانوارهای روستایی که «برنامه اتصال مقرون به صرفه» (ACP) نامیده می‌شود، می‌توانند تا سقف 30 دلار در ماه یارانه قبوض اینترنت خود را دریافت کنند. این برنامه بخشی از برنامه دولت بایدن است بسته زیرساختی 1 تریلیون دلاری در نوامبر توسط کنگره تصویب شد.

ACP یک جایگزین 14 میلیارد دلاری بلندمدت برای برنامه کوتاه مدت 3.2 میلیارد دلاری مزایای پهنای باند اضطراری (EBB) است که به عنوان بخشی از بسته کمکی 900 میلیارد دلاری دولت ترامپ برای کمک به کووید-19 معرفی شده است. این برنامه جدید که در ماه دسامبر راه اندازی شد، توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) نظارت می شود.

خبر اصلی این است که 20 ISP اکنون به ACP متعهد شده اند، از جمله AT&T، Comcast و Verizon. به گفته کاخ سفید. در مجموع، ISP ها، که بسیاری از آنها ارائه دهندگان منطقه ای هستند، 80 درصد از جمعیت ایالات متحده را در مناطق شهری، حومه و روستایی پوشش می دهند. ACP 50 درصد از مناطق روستایی آمریکا را پوشش می دهد.

ISP ها می توانند سرعت را افزایش دهند یا قیمت ها را کاهش دهند. حدود 48 میلیون خانوار ایالات متحده – تقریباً 40٪ آنها – واجد شرایط ACP هستند، که تضمین می کند آنها به سرعت پهنای باند حداقل 100 مگابیت در ثانیه دسترسی دارند، جایی که زیرساخت اجازه آن را به بیش از 30 دلار در ماه نمی دهد.

صلاحیت برای ACP بر اساس درآمد خانوار یا شرکت در برنامه‌های فدرال مانند کمک‌های مالی پل، مدیکید، درآمد امنیتی تکمیلی یا برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) است که قبلاً به عنوان کوپن غذا شناخته می‌شد. خانوارها در زمین های قبیله ای واجد شرایط تخفیف حداکثر 75 دلار در ماه هستند در حالی که همه خانواده های دیگر واجد شرایط تا 30 دلار یارانه هستند.

EBB که در 1 مارس حذف شد، حداکثر سود ماهانه 50 دلار در ماه را ارائه کرد. در ماه فوریه، FCC اعلام کرد که 10 میلیون خانوار در ACP ثبت نام کرده اند.

خانوارهای با درآمد دستورالعمل های فقر فدرال 2022 را دو برابر کنید واجد شرایط مزایای ACP هستند. به عنوان مثال، خانواده ای در ایالت های غیر از آلاسکا و هاوایی با پنج نفر و درآمد سالانه کمتر از 64940 دلار واجد شرایط هستند.

برای برآوردن نیازهای ACP، Verizon قیمت سرویس Fios خود را از 39.99 دلار در ماه به 30 دلار در ماه برای طرحی با سرعت متقارن 200 مگابیت بر ثانیه کاهش داده است. Spectrum سرعت برنامه ماهانه 30 دلاری خود را برای کاربران ACP از 50 مگابیت در ثانیه به دانلود 100 مگابیت در ثانیه افزایش داد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا