پاک‌سازی داده‌های Chromebook به Blancco Drive Eraser می‌آید

0 0
Read Time:2 Minute, 56 Second

استفاده از کروم بوک در حال انفجار است. در طی دو سال گذشته، آنها تبدیل به سخت افزار ارزان قیمت برای افرادی شدند که از راه دور کار می کردند (و همچنان هستند).

با این حال، این منجر به انبوه و انبوهی از کروم‌بوک‌ها می‌شود که باید داده‌های آن‌ها را به‌طور ایمن پاک کنید، یا برای بازگرداندن آنها به سرویس یا اجازه دور انداختن آنها. اما پاک‌سازی داده‌های کروم‌بوک‌ها می‌تواند دردسرساز باشد.

تا به حال.

بلانکو این را اعلام کرده است Blancco Drive Eraser اکنون از پاکسازی داده های Chromebook پشتیبانی می کند. پشتیبانی جدید به طیف گسترده‌ای از سازمان‌ها – شرکت‌ها، ارائه‌دهندگان خدمات IT Asset Disposition، مؤسسات دانشگاهی و غیره – اجازه می‌دهد تا با استفاده آسان، سریع و ایمن پاک‌سازی داده‌ها را مخصوصاً برای دستگاه‌های Chromebook داشته باشند.

Blancco Drive Eraser طوری طراحی شده است که مدت زمان مورد نیاز برای پاک کردن هر دستگاه را کاهش می دهد و در عین حال امکان حفظ سیستم عامل اصلی آن را نیز فراهم می کند، که سرعت آماده سازی هر Chromebook را برای استفاده مجدد افزایش می دهد.

هنگامی که داده ها کاملاً پاک شدند، Blancco Drive Eraser تأیید می کند که پاکسازی داده ها با موفقیت انجام شده است. این یک گواهی پاک کردن با امضای دیجیتالی ضد دستکاری برای پشتیبانی از هرگونه انطباق با مقررات و الزامات گزارش ارائه می کند.

آلن بنتلی، رئیس استراتژی جهانی بلانکو گفت: «در حالی که بیشتر دانش‌آموزان به کلاس‌های درس بازگشته‌اند و کارمندان به طور فزاینده‌ای به دفاتر بازمی‌گردند، تقاضا برای کروم‌بوک‌ها کاهش نیافته است». یک پیش‌بینی پیش‌بینی می‌کند که نزدیک به 30 میلیون کروم بوک در سال 2022 به سراسر جهان ارسال خواهد شد – کاهش 21 درصدی نسبت به سال 2021 اما بیش از دو برابر تعداد واحدهای ثبت‌شده در سال 2019».

بنتلی افزود: “از آنجایی که تعداد بیشتری از این دستگاه ها وارد اکوسیستم می شوند و سازمان های بیشتری به دنبال مشارکت در اقتصاد دایره ای هستند، به راه حلی نیاز دارند که به آنها امکان استفاده مجدد سریع و ایمن از این دستگاه ها را بدهد. Blancco Drive Eraser اکنون این نیاز را برآورده می کند.”

یکی از نکات اصلی فروش Blancco Drive Eraser این است که از اطلاعات شناسایی شخصی (PII) محافظت می کند.

ما اکنون می‌توانیم به سازمان‌ها این توانایی را بدهیم که اطمینان حاصل کنند که داده‌های دستگاه‌ها کاملاً غیرقابل بازیافت می‌شوند. این قابلیت به آنها اجازه می‌دهد تا به‌جای اینکه به بحران فزاینده زباله‌های الکترونیکی در محل‌های دفن زباله‌هایمان بیفزایند، با اطمینان دوباره از دستگاه‌های پایان عمر خود استفاده کنند یا بفروشند. بنتلی گفت.

پاکسازی ایمن داده برای Chromebook اکنون به عنوان بخشی از Blancco Drive Eraser بدون هزینه اضافی در دسترس است.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا