ولز 9.5 میلیون پوند برای مرکز نوآوری سایبری خرج می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 50 Second

دولت ولز، در کنار منطقه پایتخت کاردیف نهاد سرمایه گذاری (CCR) و کنسرسیومی از شرکای صنعتی، قرار است در مجموع 9.5 میلیون پوند را برای یک مرکز نوآوری امنیت سایبری هزینه کنند – تا پایان سال 2022 عملیاتی شود – که امید است به بخش سایبری ولز کمک کند تا به یک مرکز جهانی تبدیل شود. رهبر.

این پول – متشکل از 3 میلیون پوند از طرف دولت، 3 میلیون پوند از CCR و 3.5 میلیون پوند بودجه غیر نقدی از صنعت، طی دو سال آینده هزینه خواهد شد. این پروژه توسط دانشگاه کاردیف، همچنین ایرباس، Alacity Cyber، CGI، تالس NDEC، Tramshed Tech و دانشگاه ولز جنوبی.

شرکا امیدوارند که بیش از 1000 متخصص سایبری را آموزش دهند و توسعه 50 درصدی بخش سایبری ولز و سرمایه گذاری داخلی سهام خصوصی بیش از 20 میلیون پوند تا پایان دهه را هدف قرار داده اند. در حال حاضر، حدود 51 کسب و کار امنیتی مستقر در ولز وجود دارد که مجموعا بخش بسیار کمی از کل نیروی کار سایبری بریتانیا را استخدام می کنند.

مارک دریکفورد، وزیر اول ولز، گفت: «دولت ولز مفتخر است که مأموریت مرکز نوآوری سایبری برای تبدیل منطقه پایتخت کاردیف به یکی از خوشه‌های سایبری پیشرو در بریتانیا تا سال 2030 را تأمین مالی می‌کند». همه‌گیری نشان داده است که نوآوری سایبری چقدر در حمایت و حفاظت از اشتراک‌گذاری اطلاعات در حین ارائه داده‌ها و بینش برای کمک به حرکت و رشد منطقه اهمیت دارد.»

Kellie Beirne، مدیر CCR City Deal، اضافه کرد: “ما خوشحالیم که این ابتکار پیشگامانه جدید را که برای رشد بخش امنیت سایبری در منطقه حیاتی است و یک مزیت رقابتی برای CCR در برابر سایر بریتانیا ایجاد می کند، حمایت مالی می کنیم. مناطق دانشگاه کاردیف و USW توسط مرکز ملی امنیت سایبری (بخشی از GCHQ) به عنوان مراکز عالی علمی در تحقیق و آموزش به رسمیت شناخته شده اند.

“کار آنها زیربنای تحقیقات پیشگامانه ای است که باعث رشد شرکت های کوچک و متوسط ​​شده است [small and medium-sized enterprises]و به مشاغل بزرگتر ترجمه شده است. این یک زنجیره تامین قوی و پایدار در ولز ایجاد می‌کند که توسط کسب‌وکارها و شرکای خدمات عمومی آن که سهم قابل‌توجهی در آینده این بخش نیز دارند، شناخته شده و ارزشمند است. داشتن این مواد ما را به یک اکوسیستم امنیت سایبری عالی در سطح ملی تبدیل می کند.

شرکا بر این باورند که هاب جدید همچنین در خدمت ایجاد یک “تغییر گام” برای بخش سایبری موجود در ولز است و شرکا و همکاران جدید را در فعالیت های هماهنگ و مبتنی بر خوشه گرد هم می آورد. همچنین برنامه ریزی شده است که هاب به شریک سازمان های امنیتی مستقر در اطراف GCHQ در نزدیکی چلتنهام و سایر نقاط بریتانیا تبدیل شود.

هاب در کنار راه اندازی می شود CyberUK سالانه NCSC کنوانسیون، که این هفته به عنوان یک رویداد فیزیکی پس از دو سال وقفه به دلیل کووید-19 به نیوپورت باز می گردد.

معاون رشد سایبری NCSC، کریس انسور، یکی از همکاران مکرر گفتمان توسعه مهارت های سایبری، اظهار داشت: «مرکز نوآوری سایبری (CIH) یک افزونه خوش‌آمد به اکوسیستم امنیت سایبری در حال حاضر چشمگیر ولز جنوبی است که نه تنها برای منطقه محلی بلکه برای کل بریتانیا مزایایی به ارمغان می‌آورد. NCSC مشتاقانه منتظر حمایت از CIH در سفر خود برای ایجاد تحول و رشد نوآوری سایبری است.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا