هوش مصنوعی مولد مرکزی برای چشم انداز فناوری Accenture

0 0
Read Time:3 Minute, 24 Second

بر اساس آخرین گزارش Accenture، فاصله بین دنیای دیجیتال و فیزیکی طی 10 سال آینده با پذیرش تغییرات شتاب دهنده هوش مصنوعی مولد (AI) “از بین خواهد رفت”.

مطالعه نزدیک به 5000 مدیر ارشد در سراسر جهان، بخشی از گزارش چشم انداز فناوری Accenture، هنگامی که اتم ها به بیت ها برخورد می کنند: پایه های واقعیت جدید ما96 درصد بر این باورند که همگرایی دنیای دیجیتال و فیزیکی – که Accenture آن را به عنوان ترکیب اتم ها و بیت ها توصیف می کند – تجارت را در 10 سال آینده متحول خواهد کرد.

از نظر فناوری، هوش مصنوعی مولد این گزارش را عنوان کرد. این مطالعه نشان داد که 98 درصد از مدیران ارشد بر این باورند که هوش مصنوعی جرقه خلاقیت و نوآوری قابل توجهی خواهد داشت و 95 درصد معتقدند که عصر جدیدی از هوش سازمانی را آغاز خواهد کرد.

پل داگرتیمدیر اجرایی گروه Accenture Technology، گفت که رهبران فناوری اطلاعات برای دستیابی به آنچه که هوش مصنوعی مولد وعده داده است باید سریع عمل کنند. او گفت: «در حالی که هوش مصنوعی مولد تأثیر گسترده‌ای خواهد داشت، رهبران باید اکنون برای دستیابی به وعده کامل خود غوطه ور شوند، زیرا به سرمایه‌گذاری قابل توجهی در داده‌ها، افراد و سفارشی‌سازی مدل‌های بنیاد برای برآوردن نیازهای منحصربه‌فرد سازمان‌ها نیاز دارد».

برای این منظور، Accenture یک تیم در سطح شرکت ایجاد کرده است مرکز تعالی هوش مصنوعی و مدل زبان بزرگ (LLM).. خود را نیز منتشر کرده است عصر جدیدی از هوش مصنوعی مولد برای همه مطالعه AI/LLM مولد، مشاوره به کسب و کارها در مورد استفاده از فناوری.

Accenture گفت، در کنار هوش مصنوعی مولد، سه گرایش دیگر با یکدیگر ترکیب خواهند شد تا “واقعیت مشترک جدیدی را باز کنند”. اینها هویت دیجیتال، داده ها و ادغام نزدیکتر علم و فناوری هستند.

در مجموع 85 درصد از مدیران، هویت دیجیتال، توانایی احراز هویت کاربران و دارایی های دیجیتال را به عنوان یک الزام استراتژیک کسب و کار می دانند و نه صرفاً یک مسئله فنی. Accenture گفت: این به عنوان “پایه ای برای عبور از دنیای دیجیتال و فیزیکی” عمل می کند.

Accenture همچنین گفت که کسب و کارها برای بهره مندی از هوش مصنوعی باید استراتژی های داده خود را به درستی انجام دهند. تا زمانی که شرکت ها داده ها را کشف نکنند، هوش مصنوعی نمی تواند به پتانسیل کامل خود برسد. “این به معنای شکستن سیلوهای داده و مدرن سازی پایه های داده آنها است.”

این مطالعه نشان داد که 90 درصد از مدیران بر این باورند که داده‌ها در حال تبدیل شدن به یک تمایز رقابتی کلیدی هستند.

دنیای دیجیتال و علم فیزیکی نیز در حال جمع شدن هستند، که 75 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی معتقدند که می تواند چالش های بزرگ جهان را باز کند.

در طول ارائه گزارش Accenture، ملانی کالمار، مدیر ارشد اطلاعات و مدیر ارشد دیجیتال در غول مواد شیمیایی Dow، چشم‌اندازی را در مورد معنای این امر برای تجارت ارائه داد. او گفت: “استراتژی دیجیتال ما حول محور ارائه خدمات بهتر به مشتریان، شهودی تر کردن کار برای کارمندان و افزایش سرعت کار است.”

کالمار افزود: «ما در حال دیجیتالی کردن ردپای تولید خود و محو کردن خطوط بین فرآیندهای سنتی فناوری اطلاعات و فرآیندهای عملیاتی خود هستیم. «IT/ST [science technology] فضا جایی است که ما بر چالش‌های پایداری، نه تنها برای داو، بلکه برای جهان تمرکز می‌کنیم.»

نظرات مشتریان

این شرکت همچنین از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل نظرات مشتریان در مورد محصولات استفاده می کند تا شرکت را قادر به شناسایی روندها کند، که سپس به شرکای خود بازخورد داده می شود که از محصولات آن در تولید استفاده می کنند.

کالمر مثالی از بررسی های مشتریان از تشک هایی که توسط هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می شوند را ارائه کرد. او گفت: «ما می‌توانیم به سرعت روندها را در این بررسی‌ها شناسایی کنیم و مواد جدیدی را برای صاحبان برند ایجاد کنیم که در صورت نیاز به بهبود، برندهایی که با آنها کار می‌کنیم می‌توانند از آنها استفاده کنند. وظایف


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا