نحوه ساخت سریع بدون سوختن: 6 نکته از SVP مهندسی محصول Target

0 0
Read Time:7 Minute, 36 Second

وقتی همه‌گیری در ایالات متحده شیوع پیدا کرد، هر خرده‌فروشی مجبور بود به سرعت حرکت کند تا با واقعیت کاملاً جدیدی سازگار شود – واقعیتی که با تمرکز شدید جدید بر عملیات دیجیتال همراه بود. Target یکی از آن شرکت‌هایی بود که با این چالش روبرو شد و به سرعت ویژگی‌های جدیدی را برای کارمندان و مشتریان خود در مقیاس بزرگ ارائه کرد.

کار آن نتیجه داد: خدمات یک روزه Target در سال گذشته 45 درصد رشد کرد — و این بالاتر از جهش 235 درصدی در سال 2020 است. برنامه Target اکنون در تقریباً 70 درصد از تمام سفارشات دیجیتال استفاده می شود، در حالی که دو سال 30 درصد افزایش داشته است. پیش. درآمد سالانه دارد از 100 میلیارد دلار گذشت، و شرکت در حال حاضر است سرمایه گذاری تا سقف 5 میلیارد دلار برای ادامه فعالیت های خود در سال جاری.

در حین کنفرانس مهندسی محصول فناوری هدفمن با نانسی کینگ، معاون مهندسی محصول Target صحبت کردم تا بفهمم چگونه تیم او به سرعت برای ارائه ویژگی‌های جدید در مقیاس – بدون فرسودگی حرکت کردند. ویدئو را تماشا کنید اینجا برای کل مکالمه، یا نکات برجسته گفتگو را در زیر بررسی کنید:

برای حرکت سریع باید مقدمات را فراهم کرد.

کینگ گفت، وقتی همه‌گیری شیوع پیدا کرد، تارگت با سرمایه‌گذاری هفت ساله فناوری آماده شد.

“ما به شدت برای ایجاد یک تیم مهندسی در کلاس جهانی حرکت کرده بودیم. ما به یک مدل چابک و محصول رفتیم، نقش‌های جدید و روش‌های جدیدی را برای کار با شرکای تجاری خود معرفی کردیم. ما سرمایه‌گذاری زیادی بر روی هدفمندی معماری خود انجام دادیم و بسیار قوی قدم گذاشتیم. مجموعه ای از قابلیت های توزیع شده و مبتنی بر ریزخدمات. این سرمایه گذاری – در ابزارها، پلتفرم ها و تیم ما – چیزی است که ما را در موقعیتی قرار می دهد که بتوانیم به روشی که در دو سال گذشته انجام دادیم پاسخ دهیم.”

برای همکاری با تیم های سراسر کسب و کار آماده باشید

کینگ گفت که توسعه سریع محصول نیازمند یک رویکرد متفکرانه و همکاری در سراسر شرکت است.

او گفت: «سخت‌ترین چیزی که در حال حاضر در حال یادگیری آن هستیم این است که چگونه به بهترین شکل اولویت‌بندی کنیم و واقعاً با کسب‌وکار هماهنگ بمانیم.

کینگ مثالی از کار با تیم‌هایی در سراسر کسب‌وکار برای کارآمد کردن سرویس Drive Up Target زد. زمانی که همه‌گیری شیوع پیدا کرد، تارگت به سرعت مکان‌های پارک خودرو را افزایش داد، بنابراین مشتریان می‌توانند اقلام را به صورت آنلاین سفارش دهند و سفارش خود را در فروشگاه مورد نظر خود به خودروی خود تحویل دهند. این سرویس بسیار موفق بوده است — بیش از 600 درصد در سال 2020 و سپس 70 درصد بیشتر از آن در سال 2021 رشد کرد. با این حال، این سرویس در ابتدا مشکلاتی داشت.

target-holiday-b-roll-2020-13.jpg

هدف

ما یاد گرفتیم که وقتی یکی از اعضای تیم سفارش را در ماشین خود برای مهمان می آورد، در بیشتر مواقع، توانایی بررسی آنها را از دست می دادیم زیرا سیگنال وای فای ما به اندازه کافی در پارکینگ قوی نبود. … و گاهی اوقات مجوزهای تغییر پارکینگ برای داشتن مکان های رانندگی طولانی ترین تیر چادر بود، بنابراین پارکینگ ها به نوعی در همه جا …

“این که بتوانیم تیم شبکه و تیم‌های دارایی‌مان را وادار کنیم تا سرمایه‌گذاری‌های مناسبی را در آنجا انجام دهند – به دست آوردن آن محصول قدرتمندی از مدل عملیاتی است، اما همچنین چیزی است که باید به طور مداوم روی آن کار کنیم زیرا محصول در مقیاس است. در یک شرکت به اندازه Target سخت است. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. به سختی می توان همه آن قطعات را کنار هم قرار داد. بنابراین آموخته ها واقعاً در مورد اعتماد و تعامل و اطمینان از این هستند که وقتی با چیزی مواجه می شویم، ما می‌توانیم به سرعت جمع شویم و حرکت کنیم.”

روی کاربران نهایی خود متمرکز بمانید

کینگ گفت: “هر کاری که ما انجام می دهیم در خدمت مهمان است.” و به لطف سرمایه‌گذاری‌های Target در زیرساخت‌ها، خطوط لوله استقرار و امنیت، تیم کینگ می‌تواند ایده‌ها را در یک فروشگاه، یک ثبت واحد، یا حتی در یک دستگاه دستی کارمندان مستقر کند.

target-holiday-b-roll-2020-12.jpg

هدف

“بنابراین ما این توانایی را داریم که یک ایده را در یک مرحله بسیار نوپا و بسیار کوچک دریافت کنیم و آن را در مقابل کاربر نهایی خود قرار دهیم. و این برای ما واقعا مهم است زیرا این انزوا به ما امکان می‌دهد سریعتر حرکت کنیم، اما آن را در شرایطی مسئولانه و ایمن انجام دهیم. وقتی به چیزی مانند Drive Up فکر می‌کنید، ما خیلی سریع تکرار می‌کردیم… وقتی یک قابلیت را برای 50 میلیون مهمان که برنامه‌شان را دانلود می‌کنند ارائه می‌کنید، حلقه بازخورد و پیچیدگی عملیاتی متفاوتی نسبت به زمانی که چیزی را پخش می‌کنید دارید. به یکی از اعضای تیم

“بنابراین، وقتی برای اولین بار شروع کردیم، برنامه اعضای تیم را روی دستگاه تلفن همراه آنها قرار دادیم. و شروع به پرسیدن از اعضای تیم کردیم، آیا این جریان منطقی است؟ شما می خواهید چه اطلاعاتی را بیشتر مشاهده کنید؟ و از طریق آن رفت و برگشت. ، ما آنچه را که پس از آن به مجموعه برنامه های Drive Up تبدیل شد، قاب و سرپرستی کردیم… شما به کاربر نهایی اجازه می دهید تا در لیست ویژگی هایی که برای آنها مهم است، عقب مانده را هدایت کند.”

از کوچک شروع کنید، به تست زدن و یادگیری ادامه دهید

در پاسخ به دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و ایمنی، Target ویژگی خط مجازی خود را در Target.com در سراسر کشور در کمتر از یک هفته عرضه کرد.

با این حال، کینگ گفت: با این حال، “ما در طی آن چندین نمونه اولیه مختلف را تکرار کردیم، و این برای مدیریت ایمن جمعیت در برخی از شلوغ ترین فروشگاه هایمان بسیار مفید بود.” زمانی که آن اپلیکیشن را توسعه می‌دادیم، ایده دیگری را نیز توسعه می‌دادیم، و آن این بود که به مهمانان اجازه می‌دادیم یک محل قرار ملاقات بگذارند. [for the Virtual Line]، برای آمدن به فروشگاه در یک زمان خاص… ما آن را به چند فروشگاه عرضه کردیم، و چیزی که دیدیم این بود که در واقع پیچیدگی بیشتری نسبت به کمک ایجاد می کرد — اکنون اعضای تیم در حال مدیریت یک خط در جلوی فروشگاه بودند. فروشگاه بر اساس برنامه… اما آنها همچنین مهمانانی داشتند که می خواستند یک مکان رزرو کنند… و بنابراین این ایده ای بود که برش نهایی را نداشت و ما چیزهای زیادی از آن یاد گرفتیم.”

فرهنگ مراقبت را تقویت کنید، از تنوع فکری و کنجکاوی حمایت کنید

کینگ گفت، حتی زمانی که به سرعت در حال حرکت هستید، نمی توانید رفاه تیم را از دست بدهید.

او گفت: “این روایت وجود دارد… که باید این ذهنیت “برو و فتح” را داشته باشی.” و مطمئناً در اوایل سال 2020 جنبه‌هایی وجود داشت که در آن ما با حداکثر سرعتی که می‌توانستیم می‌دویدیم… اما ما این کار را به روشی بسیار هدفمند انجام می‌دهیم. ما همیشه تیم خود را در مرکز کاری که انجام می‌دهیم قرار می‌دهیم، و هیچ استثنایی وجود ندارد. .

او گفت: “یک بخش کلیدی در جلوگیری از فرسودگی شغلی، امنیت روانی و رفاقت تیم شماست… همه ایده ها برنده نیستند و شما باید از حمایت و کنجکاوی فکری و واگرایی و تنوع برخوردار باشید. در سرتاسر تیم فکر کردم تا ایده‌های زیادی را بیرون بیاورند. و همه ما می دانیم که وقتی در یک اتاق یا محیطی هستیم و شما ایده ای دارید، چگونه است، اما واقعاً احساس راحتی نمی کنید که آن را در آنجا بیرون بیاورید. یا بیشتر نگران پاسخی هستید که ممکن است به آن دریافت کنید.

“داشتن آن فرهنگ مراقبت در هر یک از تیم های ما واقعاً بهترین ایده ها را به ارمغان می آورد، و این ایده ها از تک تک مهندسان درون گروه سرچشمه می گیرد – نه از رهبری پایین… بنابراین فرهنگ کنجکاوی بی عیب و نقص و یادگیری از ما اشتباهات به نفع دیگران، واقعاً به ما کمک می کند تا سریع حرکت کنیم، اما این کار را به گونه ای انجام ندهیم که از تجربه مهندسان ما دور شود.”

روی توسعه حرفه ای سرمایه گذاری کنید

خود کینگ 16 سال برای تارگت کار کرده است. او گفت که علاوه بر ایجاد یک فرهنگ حمایتی، این شرکت بر روی مهارت های کارکنان سرمایه گذاری می کند.

او گفت: “شما نمی توانید در فناوری راضی باشید.” “آنچه امروز می دانید میراث فردا است. بنابراین ما باید فرهنگ کنجکاوی یادگیری را پرورش دهیم.”

این شرکت برنامه هایی مانند “50 روز یادگیری” را ایجاد کرده است که به مهندسان اجازه می دهد حدود یک روز در هفته را صرف توسعه خود کنند. همچنین دارای هکاتون ها و روزهای نمایشی است که از همه کارکنان شرکت دعوت شده است.

او گفت: “این به “کمک به مهندسان و اعضای تیم برای ایجاد حرفه و فناوری برای درازمدت مربوط می شود. بخشی از چیزی که 16 سال پیش من را به Target کشاند، ایده حل مشکلات واقعاً سخت با افراد واقعاً باهوش بود.”


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا