نحوه راه اندازی و استفاده از Echo Show برای کسب و کار خود

0 0
Read Time:5 Minute, 30 Second

با آمازون اکو شو می‌توانید اخبار را بررسی کنید، مکان‌های مختلف را رصد کنید و با سایر کاربران الکسا تماس‌های ویدیویی برقرار یا دریافت کنید.

برگزاری بلندگوی هوشمند جدید آمازون اکو شو که بخشی از سری محصولات Amazon Echo با الکسای یکپارچه است
تصویر: ifeelstock/Adobe Stock

یک آمازون اکو نمایش یک وسیله مفید نه تنها برای خانه ها بلکه برای مشاغل نیز می باشد. Echo Show مجهز به صفحه نمایش داخلی، می تواند آخرین اخبار، آب و هوا و سایر اطلاعات مفید را نمایش دهد. می‌توانید از Echo Show برای نظارت از راه دور مکان‌های مختلف و برقراری تماس ویدیویی با سایر کاربران Echo Show یا Alexa استفاده کنید. در اینجا نحوه راه اندازی و استفاده از Echo Show برای کسب و کار خود آورده شده است.

با توجه به صفحه نمایش لمسی آن، راه اندازی Echo Show نسبت به سایر دستگاه های Echo ساده تر است. به جای استفاده از اپلیکیشن الکسا، یک نمایش دستگاه را مستقیماً از طریق صفحه پیکربندی می کنید. برای شروع، Echo Show خود را در مکانی قرار دهید که قصد استفاده از آن را دارید و آن را به یک پریز وصل کنید. دستگاه به طور خودکار روشن می شود و برای راه اندازی آماده می شود.

Echo Show خود را تنظیم کنید

در صفحه اول، زبان خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد، شبکه بی سیم خود را انتخاب کنید، رمز عبور را از طریق صفحه لمسی وارد کنید و روی Connect ضربه بزنید. پس از برقراری ارتباط، از شما خواسته می شود با حساب آمازون خود وارد شوید. اگر ندارید، یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید وب سایت آمازون. در غیر این صورت، نام کاربری و رمز عبور حساب موجود خود را وارد کنید. پس از تأیید حساب شما، روی Continue ضربه بزنید.

منطقه زمانی و آدرس خود را تأیید کنید. اتاقی که Echo Show شما در آن قرار دارد را مشخص کنید. نام پیش فرض دستگاه را تأیید کنید یا نام دیگری وارد کنید. مجموعه ای از تصاویر را برای نمایش دستگاه انتخاب کنید و روی Continue ضربه بزنید.

در مرحله بعد، Show شما از شما می پرسد که آیا می خواهید از آن برای نظارت بر خانه، دفتر یا مکان دیگری استفاده کنید. در این صورت، شما و سایر افراد می‌توانید هر زمان که دوربین جلویی دستگاه روشن و متصل است، پخش جریانی زنده را مشاهده کنید. می‌توانید جریان را از یک Echo Show دیگر یا از برنامه Alexa مشاهده کنید. برای روشن کردن جریان، روی فعال کردن ضربه بزنید؛ در غیر این صورت، روی Now Not ضربه بزنید. روی Done ضربه بزنید.

دیدن: راه‌اندازی ویدیوی خانگی: آنچه برای حرفه‌ای به نظر رسیدن و صدا کردن نیاز دارید (TechRepublic Premium)

در مرحله بعد، از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید Amazon Sidewalk را فعال کنید، قابلیتی که درصد کمی از پهنای باند اینترنت محلی شما را با دستگاه ها و همسایگان اطراف به اشتراک می گذارد. برای کسب و کار، اگر به دستگاه های بی سیم خارج از دفتر خود مانند دوربین امنیتی متصل می شوید، ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید. در غیر این صورت، این را غیرفعال کنید. در مرحله بعد، از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید Show kid خود را دوستانه کنید. روی شماره ضربه بزنید. آمازون سپس چند پیشنهاد به شما ارائه می دهد. فقط به اینها نه بگویید. نمایش شما اکنون راه اندازی شده است.

Echo Show خود را سفارشی کنید

پس از راه اندازی، هر زمان که سوال یا درخواستی داشتید، با الکسا صحبت کنید. باید Echo Show خود را برای نمایش اطلاعات خاص تغییر دهید. انگشت خود را از بالای صفحه بکشید تا دو ردیف آیکون را ببینید. روی نماد تنظیمات ضربه بزنید و سپس روی تنظیمات خانه و ساعت ضربه بزنید. در صفحه اصلی و ساعت، گزینه محتوای صفحه اصلی را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، مطمئن شوید که سوئیچ برای هر محتوایی که می‌خواهید در صفحه اصلی ببینید روشن است، از میان اطلاعات آماری روزانه، کسب‌وکارهای اطراف و کارهایی که باید انجام دهید، نکات مفید در طول COVID-19، اخبار، اعلان‌ها، توصیه‌های بهره‌وری، انتخاب کنید. سهام، موضوعات پرطرفدار، آب و هوا و برنامه تقویم شما. سوئیچ را برای هر محتوایی که نیاز ندارید خاموش کنید.

به صفحه اصلی بازگردید. انگشت خود را از بالا به پایین بکشید تا دوباره ردیف‌های نمادها را ببینید و به سایر ویژگی‌هایی که ممکن است بخواهید تنظیم کنید دسترسی پیدا کنید. اگر نمی‌خواهید اعلان‌ها یا سایر وقفه‌ها را بشنوید یا ببینید، روی نماد «مزاحم نشوید» ضربه بزنید. برای افزایش یا کاهش روشنایی صفحه، روی نماد روشنایی ضربه بزنید. برای مشاهده عناوین اخبار گذشته، گزارش های آب و هوا و سایر هشدارها، روی نماد اعلان ها ضربه بزنید. برای تنظیم زنگ هشدار، روی نماد هشدارها ضربه بزنید. برای کنترل هر دستگاه هوشمند سازگار با الکسا در دفتر خود، روی نماد خانه هوشمند ضربه بزنید.

موقعیت مکانی Echo Show خود را نظارت کنید

اگر پخش زنده را فعال کرده باشید، می توانید از Echo Show برای مشاهده هر چیزی یا هر کسی در مقابل دوربین استفاده کنید. برای مشاهده فید زنده، آن را دانلود و نصب کنید اپلیکیشن الکسا اگر قبلاً این کار را نکرده اید در دستگاه تلفن همراه خود. برنامه را باز کنید، روی نماد Devices در پایین ضربه بزنید و Echo & Alexa را انتخاب کنید. روی نام Echo Show خود ضربه بزنید و سپس نماد دوربین را انتخاب کنید. اکنون فید زنده را خواهید دید. اگر می خواهید صدا را از جریان بشنوید، روی نماد بلندگو ضربه بزنید. اگر می خواهید با شخصی در طرف دیگر صحبت کنید، روی نماد میکروفون ضربه بزنید (شکل A).

شکل A

تماس تصویری برقرار کنید.

می‌توانید با استفاده از Echo Show خود، یا با کاربر دیگر Echo Show یا هر کسی که از برنامه Alexa استفاده می‌کند، تماس ویدیویی برقرار کنید. از طرف دیگر، هر کسی می‌تواند نمایش شما را از نمایش دیگری یا از برنامه الکسا تماس بگیرد.

برای برقراری تماس از نمایش، انگشت خود را از بالای صفحه به پایین بکشید و Communicate را انتخاب کنید. روی گزینه Call ضربه بزنید و شخص یا دستگاهی را که می خواهید با آن تماس بگیرید انتخاب کنید. برای انجام این کار از برنامه الکسا، روی نماد ارتباط در پایین ضربه بزنید، روی تماس ضربه بزنید و سپس شخص یا دستگاه را انتخاب کنید. هنگام صحبت کردن، تماس به طور خودکار رونویسی می شود تا بتوانید مکالمه را ببینید. پس از برقراری تماس، می توانید ویدیو یا صدا را فعال یا غیرفعال کنید. برای قطع کردن تلفن، روی نماد تلفن ضربه بزنید (شکل B).

شکل B

می توانید در هر زمانی تلفن را قطع کنید.


منبع خبر

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا