نحوه ادغام Google Drive در Slack

0 0
Read Time:3 Minute, 24 Second

تجسم یک متخصص سرور فناوری اطلاعات که به نمادهای رابط کاربری نگاه می کند

گتی ایماژ/iStockphoto

سستی پلت فرم همکاری من است. من روزانه از Slack استفاده کنید برای ماندن در بالای تکالیف مختلف و برقراری ارتباط با سردبیران و دیگرانی که به محتوای من برای انتشارات خود نیاز دارند.

درایو گوگل ادغام یکی از موارد افزودنی است که من مجبور شدم برای برخی از فضاهای کاری ایجاد کنم. از آنجایی که من روزانه برای بهره وری به Google Drive وابسته هستم، این ادغام کاملاً منطقی است.

با این ادغام، گردش کار ساده‌تر و همچنین اعلان‌هایی برای درخواست‌های فایل و دستورات دیگر خواهید یافت.

و خوشبختانه، ادغام Google Drive در Slack بسیار ساده است. برای هر کسی که به هر دوی این پلتفرم‌ها وابسته است، ترکیب آنها به این روش تقریباً بدون فکر است.

همچنین: چگونه Google Calendar را با Slack ادغام کنیم

اجازه دهید به شما نشان دهم که چگونه انجام می شود. من آن را در برنامه دسکتاپ Slack نشان خواهم داد. با این حال، شما همچنین می توانید این فرآیند را از طریق رابط وب Slack به همین روش انجام دهید.

ادغام Google Drive و Slack

1. Slack را باز کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Slack را باز کنید و سپس به فضای کاری بروید که در آن مجوز نصب برنامه ها را دارید. اگر مجوز نصب برنامه‌ها در فضای کاری خود را ندارید، می‌توانید از سرپرست خود بخواهید که از آن مراقبت کند یا از سرپرست Slack خود اجازه درخواست کنید.

لیست برنامه ها در Slack.

شکل 1: بخش Apps نوار کناری سمت چپ Slack جایی است که همه چیز شروع می شود.

تصویر: جک والن

2. برنامه Google Drive را اضافه کنید

از برنامه دسکتاپ Slack، به فضای کاری مورد نظر بروید و سپس به قسمت Apps در نوار کناری سمت چپ بروید (شکل 1).

روی افزودن برنامه ها کلیک کنید، و باید Google Drive را در لیست مشاهده کنید (شکل 2). اگر نه، Google Drive را در قسمت جستجو در بالای پنجره تایپ کنید.

فهرست برنامه Google Drive در Slack.

شکل 2: برنامه Google Drive فهرست شده در بازار برنامه Slack.

تصویر: جک والن

روی دکمه Google Drive کلیک کنید و سپس روی App Homepage کلیک کنید. این شما را به صفحه برنامه Google Drive در مرورگر پیش‌فرضتان می‌برد. در آن صفحه، روی “Authenticate your Google Drive account” کلیک کنید (شکل 3).

احراز هویت یک حساب Google Drive برای Slack.

شکل 3: باید حساب Google Drive خود را قبل از اینکه به Slack اضافه کنید احراز هویت کنید.

تصویر: جک والن

پس از کلیک بر روی تأیید اعتبار حساب Google Drive خود، از شما خواسته می شود تا حساب Google مورد استفاده را انتخاب کنید و مجوزهای لازم را برای برنامه مجاز کنید. به محض اینکه حساب خود را احراز هویت کردید، هشداری از Slack دریافت خواهید کرد مبنی بر اینکه Google Drive را به فضای کاری اضافه کرده اید.

استفاده از Google Drive در Slack

برای استفاده از Google Drive در Slack، روی نماد مثبت در هر قسمت پیام در فضای کاری کلیک کنید. اگر Google را در قسمت جستجوی حاصل تایپ کنید، گزینه های موجود را مشاهده خواهید کرد (شکل 4).

منوی بازشو افزودن فایل در Slack با Google Drive یکپارچه.

شکل 4: تعامل با ادغام Google Drive Slack.

تصویر: جک والن

از آن منو، می توانید یک سند، صفحه گسترده یا ارائه جدید در Google Drive ایجاد کنید یا یک فایل از حساب Google Drive خود اضافه کنید. روی ورودی مورد نظر خود کلیک کنید و آن را همانطور که می خواهید پیکربندی کنید، Slack به طور خودکار مرورگر وب پیش فرض شما را به سند جدیدی که می خواهید در Google Drive ایجاد کنید باز می کند.

اگر تصمیم به آپلود فایلی که قبلا ایجاد شده از Google Drive را انتخاب کنید، یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود (شکل 5) به شما امکان می دهد در Google Drive پیمایش کنید و فایل مورد نیاز خود را آپلود کنید.

انتخابگر فایل Google Drive از Slack.

شکل 5: آپلود یک فایل از Google Drive به Slack هرگز آسان نبوده است.

تصویر: جک والن

و این تمام چیزی است که برای افزودن ادغام Google Drive به Slack وجود دارد. اگر به هر دوی این خدمات وابسته هستید، به خودتان لطف کنید و فوراً آنها را ادغام کنید تا گردش کار روزانه شما کمی کارآمدتر شود.

جک والن: در اینجا نحوه …


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا