مهارت های مورد نیاز برای قبولی در آزمون های گواهینامه Microsoft Azure را با قیمت 49 دلار مطالعه کنید

0 0
Read Time:2 Minute, 5 Second

جایگزین-this-image.jpg

StackCommerce

محتوای زیر توسط شرکای ZDNet برای شما آورده شده است. اگر محصولی را بخرید که در اینجا مشخص شده است، ممکن است کمیسیون وابسته یا غرامت دیگری دریافت کنیم.

با رشد کار مجازی در سراسر جهان، تقاضا برای تخصص در مدیریت دسکتاپ های مجازی همچنان افزایش می یابد. لاجوردی یکی از راه حل های محاسبات ابری پیشرو برای محیط های سطح سازمانی و در حال رسیدن به کسب و کارهای کوچک است. اگر آنطور که انتظار داشتید از حرفه شبکه نوپای خود راضی نیستید، ممکن است بخواهید متخصص در Azure به عنوان یک جایگزین سودآورتر

لازم نیست نگران بازگشت به مدرسه یا گرفتن وقت از شغل فعلی خود باشید. حالا می توانید مطالعه کنید تا حرفه ای Azure شوید با مهارت‌هایی که از دوره‌های خودآموز در بسته نرم‌افزاری Microsoft Azure Fundamentals، Administration & Security کسب خواهید کرد.

در “Microsoft Azure Administrator Associate (AZ-104)” نحوه پیاده سازی شبکه مجازی، اتصال بین سایتی، برنامه های وب، مدیریت ترافیک و موارد دیگر را خواهید یافت. این دوره همچنین نحوه مدیریت ماشین های مجازی، ذخیره سازی Azure و سایر وظایف اساسی را نشان می دهد.

هنگامی که شما با فناوری های Azure تجربه دارید، دوره آموزشی “دسکتاپ مجازی Azure (AZ-140)” توضیح می دهد که چگونه می توانید برنامه ها را برای اجرا در محیط های مجازی با جلسات متعدد بهینه کنید. این همه نکات و نکات مربوط به نحوه برنامه ریزی، ارائه و مدیریت برنامه های راه دور و تجربه دسکتاپ مجازی را پوشش می دهد.

دانش‌آموزان از آنچه در «تکنولوژی‌های امنیتی Microsoft Azure (AZ-500) (به‌روزرسانی 2021) یاد گرفتند، خوشحال شدند. آنها به این دوره امتیاز 4.57 از 5 ستاره دادند. این به شما می آموزد که چگونه کنترل های امنیتی کافی را پیاده سازی و حفظ کنید، هویت و دسترسی کاربران داخلی را مدیریت کنید، از شبکه ها، داده ها، برنامه ها و موارد دیگر محافظت کنید.

این بسته همچنین برای کسانی که نقششان در یک سازمان شامل تصمیم گیری درباره راه حل های مبتنی بر ابر برای خرید یا فروش است، دارد: “Microsoft Azure Fundamentals (AZ-900). کسانی که نیاز به تایید دانش خود در مورد خدمات ابر ضروری دارند نیز می توانند از این دوره بهره مند شوند.

شما می توانید مسیر شغلی خود را در صنعت فناوری با تخصص سودآوری که کارفرمایان برای آن ارزش زیادی قائل هستند، توربوشارژ کنید. دریافت کنید بسته نرم افزاری Microsoft Azure Fundamentals, Administration & Security Certification امروز در حالی که تنها با 49 دلار در دسترس است.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا