مشتریان یونایتد، دلتا و امریکن ایرلاینز ممکن است به زودی دچار یک دوراهی ترسناک شوند

0 0
Read Time:3 Minute, 37 Second

هواپیمایی-آمریکا-هواپیما-رویکرد-the-runway2.jpg

آرامش منطقه ای؟

گتی ایماژ

پرواز مسالمت آمیز شامل فکر نکردن زیاد است.

اگر هر زمانی را در نظر بگیرید که در یک لوله فلزی بزرگ 36000 فوتی در هوا هستید، نمی‌نشینید و استراحت نمی‌کنید.

اگر هر زمان به این فکر کنید که آیا هواپیما به درستی نگهداری شده است، نمی توانید آرام باشید.

و اگر تعجب کنید که خلبانان شب قبل کجا بودند، ممکن است اعصابتان به لرزه درآید.

شما سوار هواپیما می شوید و مطمئن هستید که همه چیز درست خواهد شد.

با این حال، نگرانی فعلی این است که خلبانان کافی وجود ندارند. هر ایرلاین تجاری به دنبال چیزهای بیشتری است، اما آموزش آنها زمان می برد و بیشتر این خلبانان کارآموز باید 1500 ساعت را در هوا بگذرانند.

اکنون هواپیمایی جمهوری از اداره هوانوردی فدرال درخواست کرده است برای معافیت برای کاهش این تعداد. به نصف

ممکن است با Republic آشنا نباشید، اما مسئولیت پروازهای منطقه ای تحت نظارت United، Delta و America Airlines را بر عهده دارد.

بنابراین وقتی با یکی از آن خطوط هوایی پرواز رزرو می کنید، ممکن است در واقع در هواپیمای جمهوری باشید.

جمهوری اکنون از طریق برنامه گواهینامه خلبان حمل و نقل هوایی محدود خود، مجوز کاهش تعداد ساعات مورد نیاز افسران اول آینده را می خواهد. این، ادعا می کند، “مزایا و برنامه درسی دقیق و ساختار آموزش مسیرهای آموزشی مبتنی بر نظامی را ارائه خواهد کرد.”

جمهوری به شدت بر ایده خود برای پرورش تنوع تکیه دارد. به طور خاص، می‌گوید که به کسانی که توانایی مالی یا صلاحیت‌های علمی ندارند اجازه می‌دهد تحت سیستم فعلی خلبان شوند.

من احساس می کنم برخی از مشتریان ممکن است شک و تردید داشته باشند. اگر می‌دانید خلبان شما فقط نیمی از ساعت‌هایی را که قبلاً لازم بود به دست آورده است، ترس اجتناب‌ناپذیری وجود خواهد داشت.

جمهوری پاسخ می دهد که برنامه آموزشی جدید آن “هیچ تاثیر نامطلوبی بر ایمنی نخواهد داشت و سطح بالاتری از ایمنی را فراهم می کند.”

شاید تعجب کنید که چرا 1500 ساعت استاندارد شد. آیا این 10000 قدم افسانه ای برای حفظ سلامتی است؟

در سال 2013 معرفی شد، به عنوان یک واکنش به سقوط یک هواپیما در سال 2009 برای شرکت هواپیمایی منطقه ای کولگان ایر. کاپیتان به عدم نشان دادن واکنش مناسب و تحقیقات بعدی متهم شد نشان داد که آموزش او ممکن است ناکافی بوده باشد. 50 نفر در این تصادف جان باختند.

قبل از این قانون، صلاحیت برای تبدیل شدن به افسر اول صرفاً داشتن گواهینامه خلبانی تجاری بود. این تنها به 250 ساعت در آسمان نیاز داشت.

در حال حاضر، بسیاری از خلبانان مشتاق مدارک خود را از مدارس پرواز تجاری می گیرند. بسیاری از آنها مربی پرواز می شوند تا ساعات کاری خود را افزایش دهند. برخی دیگر گردگیرها و هواپیماهایی را به پرواز در می آورند که بنرهای جذابی را پشت سر خود می کشند.

جمهوری ادعا می کند که آموزش آن برای پرواز با هواپیماهای تجاری سخت تر و مناسب تر خواهد بود.

سایر کشورها قوانین سختگیرانه ای مانند ایالات متحده ندارند. به عنوان مثال، در اروپا، خلبانان تجاری ممکن است کمتر از 200 ساعت زمان پرواز داشته باشند.

اما در مرکز مشکل این است که، در طول همه گیری، خطوط هوایی به بسیاری از خلبانان مسن تر پیشنهاد بازنشستگی زودهنگام دادند. 4400 نفر رفتند و این به خطوط هوایی اجازه داد پول دولت را دریافت کنند. اکنون، با شروع کار، آنها نه خلبان دارند و نه مربی خلبانی که تعداد پروازهای بیشتری را انجام دهند.

و خطوط هوایی بزرگ خلبانان خود را کجا استخدام می کنند؟ چرا، بسیاری از آنها از خطوط هوایی منطقه می آیند.

بسیاری از آگاهان احساس می کنند بعید است که FAA به درخواست جمهوریت بپذیرد. ایمنی پرواز پس از آن دوباره به موضوعی بحث برانگیز تبدیل شد دو هواپیمای بوئینگ 737 مکس در سال های 2018 و 2019 سقوط کردند.

با این حال، اگر جمهوری به نحوی موفق می شد، مطمئناً برخی از مسافران نگرانی عمیق خود را ابراز می کردند. پس از آن، بسیاری از آنها عمیقاً نگرانی خود را در مورد Max قبل از بازگشت به هوا ابراز کرده بودند.

این روزها، من گمان می‌کنم که خیلی‌ها وقتی در مکس هستند حتی به آن فکر نمی‌کنند. آنها خیلی مشغول فکر کردن به این هستند که آیا به موقع به مقصد خواهند رسید یا خیر.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا