مشاغل فنی غیرانتفاعی: از یک هدف خوب حمایت کنید

0 0
Read Time:8 Minute, 22 Second

داوطلبان از هر نژاد، جنس و سن، اقلامی را از یک میز به جعبه روی میز دیگر در فضای باز منتقل می کنند.

Maskot/DigitalVision/Getty Images

سازمان های غیر انتفاعی در راستای یک ماموریت کار می کنند. و سازمان‌های غیرانتفاعی برای انتشار اخبار، ارائه خدمات و جمع‌آوری سرمایه به فناوری تکیه می‌کنند. این بدان معناست که آنها به متخصصان فناوری نیز متکی هستند.

سازمان های غیرانتفاعی کوچک به متخصصان فناوری اطلاعات همه منظوره نیاز دارند، در حالی که سازمان های بزرگتر توسعه دهندگان نرم افزار، تحلیلگران داده و توسعه دهندگان وب را استخدام می کنند.

مشاغل فناوری غیرانتفاعی بیش از یک خط در رزومه شما ارائه می دهند – آنها همچنین ارزشمند و معنادار هستند. کار در یک سازمان غیرانتفاعی می تواند راهی عالی برای پیشرفت شغلی شما باشد و در عین حال به یک هدف خوب کمک کند.

سازمان های غیرانتفاعی به متخصصان فناوری نیاز دارند

سازمان‌های غیرانتفاعی برای خدمت به اهداف خود به داوطلبان، هماهنگ‌کنندگان، جمع‌آوران کمک مالی و مدیران متکی هستند. و همچنین به متخصصان فنی نیاز دارند.

چه نوع مشاغل فنی غیرانتفاعی وجود دارد؟ تقریباً هر شغلی در دنیای شرکت‌ها در بخش غیرانتفاعی نیز وجود دارد، از جمله بسیاری از آنها مشاغل علوم کامپیوتر و مشاغل فناوری اطلاعات.

غیر انتفاعی نیاز است توسعه دهندگان وب برای ایجاد وب سایت های آموزنده که کمک های مالی آنلاین را می پذیرند. استخدام می کنند مهندسین نرم افزار برای ایجاد برنامه ها و ادغام فناوری در سیستم های خود. مدیران پروژه به سازمان‌های غیرانتفاعی کمک می‌کنند تا خدماتی را ارائه دهند که نیاز به فناوری دارند.

سازمان های غیرانتفاعی نیز به تحلیلگران داده، متخصصان فناوری اطلاعات و طراحان UX/UI برای ارتباط با اهداکنندگان، خدمت به جمعیت های مختلف و دستیابی به اهداف سازمانی آنها.

مزایای کار در یک سازمان غیرانتفاعی

کار در یک سازمان غیرانتفاعی مزایای متعددی برای متخصصان فناوری دارد.

اولاً، سازمان‌های غیرانتفاعی به‌جای سود، در جهت یک هدف کار می‌کنند. بسیاری از متخصصان فناوری، کار در بخش غیرانتفاعی را ارزشمند می دانند. به جای تمرکز بر درآمدهای فصلی و قیمت سهام، سازمان های غیرانتفاعی بر کمک به مردم و بهبود جهان تاکید دارند.

در مقایسه با شرکت های بزرگ فناوری، سازمان های غیرانتفاعی می توانند انعطاف پذیری بیشتری در نقش ارائه دهند. در سازمان های غیرانتفاعی کوچکتر، متخصصان فناوری چندین نقش را بر عهده می گیرند و مجموعه مهارت های خود را گسترش می دهند. تجربه در یک سازمان غیرانتفاعی نیز می تواند به متخصصان فناوری کمک کند رزومه خود را بسازند و مشاغل خاص را هدف قرار دهید شرکت های فناوری.

با افزایش تعداد فرصت‌های کار از راه دور، متخصصان فناوری می‌توانند برای سازمان‌های غیرانتفاعی خاصی بدون در نظر گرفتن مکانشان کار کنند. مشاغل فناوری غیرانتفاعی روشی معنادار برای کار در فناوری ارائه می دهند.

معایب کار در یک سازمان غیرانتفاعی

یک جنبه منفی واضح برای کار در بخش غیرانتفاعی وجود دارد: حقوق و دستمزد. در مقایسه با بخش خصوصی، مشاغل فناوری غیرانتفاعی حقوق کمتری دارند. حتی گاهی اوقات به آن می گویند کاهش حقوق غیرانتفاعی. به عنوان مثال، طبق نظرسنجی PayScale، مدیران سیستم ها در بخش غیرانتفاعی 8.1 درصد کمتر درآمد دارند.

سازمان های غیر انتفاعی اغلب با بودجه محدود فعالیت می کنند. این می تواند به معنای منابع کمتر برای کارمندان باشد. محدودیت‌های بودجه ممکن است به معنای فناوری قدیمی یا ناتوانی در ارتقاء به آخرین سیستم‌ها باشد. و اگر تغییرات پیشنهادی باید از طریق هیئت مدیره انجام شود، ممکن است کارمندان غیرانتفاعی با تشریفات اداری مواجه شوند.

در نهایت، کارکنان غیرانتفاعی ممکن است استرس یا فشار بیشتری را به دلیل مأموریت سازمان تجربه کنند. در حالی که فرسودگی محیط کار یک مشکل در هر بخش است، کارگران غیر انتفاعی ممکن است شکست ها یا چالش ها را سخت تر کنند زیرا آنها به هدف سازمان خود اعتقاد دارند.

توافق بر سر حقوق در یک سازمان غیرانتفاعی

آیا نگران حقوق کمتر در بخش غیرانتفاعی هستید؟ در اینجا نکاتی در مورد مذاکره با حقوق اولیه یا افزایش حقوق وجود دارد.

  • در مورد حقوق و دستمزد در سازمان خود و بخش غیرانتفاعی تحقیق کنید. همین توصیه در مورد مشاغل غیرانتفاعی و شرکتی نیز صدق می کند. تحقیقات می تواند به شما کمک کند از درخواست کمتر از ارزش خود جلوگیری کنید.

  • برای حمایت از درخواست خود برای دستمزد بالاتر، مثال ها و داده ها را بیاورید. ارزش خود را برای سازمان به صورت واضح نشان دهید تا شانس خود را برای افزایش یا افزایش حقوق اولیه افزایش دهید.

  • گزارش های مالی را بررسی کنید تا بودجه سازمان خود را ببینید. سازمان های غیرانتفاعی بودجه و برخی اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد خود را افشا می کنند فرم IRS 990s آنها سالانه تشکیل پرونده می دهند.

  • برای مزایای دیگر مذاکره کنید. بسیاری از سازمان‌های غیرانتفاعی بودجه محدودی دارند، اما ممکن است بتوانند مزایای دیگری مانند روزهای تعطیل بیشتر ارائه دهند.

نکات ما را در مورد بررسی کنید نحوه مذاکره با حقوق برای بیشتر.

استخدام یک شغل غیرانتفاعی در فناوری

سازمان‌های غیرانتفاعی به دنبال بسیاری از صلاحیت‌های مشابه سازمان‌های انتفاعی هستند.

اکثر مشاغل فناوری غیرانتفاعی نیاز به مدرک دانشگاهی دارند. آ علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات مدرک به طور کلی نیاز را برآورده می کند. علاوه بر این، سازمان های غیرانتفاعی به دنبال تجربه قبلی و تناسب خوب با مسئولیت های کلیدی شغل هستند.

نامزدهای شغلی نیز از نشان دادن اشتیاق به اهداف سازمان سود می برند. در صورت امکان، علت را به زندگی خود متصل کنید یا دانش خود را در مورد موضوع نشان دهید. از خود استفاده کنید جلد نامه برای توضیح علاقه خود به کار برای سازمان و تعهد خود به هدف.

آیا باید نسبت به علت اشتیاق داشته باشید؟

اگر مشتاق هدف سازمان غیرانتفاعی نباشید چه؟ از دروغ گفتن یا اغراق در برنامه خود بپرهیزید. در عوض، مهارت های فنی و توانایی خود را برای کمک به ماموریت برجسته کنید.

از قبل برنامه ریزی کنید که چگونه می توانید در طول مصاحبه به سؤالات مربوط به علت پاسخ دهید. اگر علاقه ای به علت ندارید یا فعالانه با آن مخالف هستید، به دنبال فرصت های دیگر باشید.

مشاوره از یک متخصص فناوری در یک سازمان غیرانتفاعی

کری کمبل، زنی سفیدپوست با موهای کوتاه و عینک شفاف، با هد شات حرفه ای لبخند می زند.

Cari Campbell اخیراً پس از خدمت به عنوان مدیر ارشد فناوری ارتقا یافت رسانه YRمدیر فناوری از سال 2017. در سمت جدید خود، او مسئول توسعه استراتژی فناوری شرکت برای رشد است.

کمپبل یک رهبر فناوری ماموریت محور با بیش از 25 سال تجربه کار در محیط های مشارکتی و نوآورانه است.

او قبلا در طیف متنوعی از تنظیمات رسانه‌های دیجیتال، از جمله مدیریت تولید و برنامه‌نویسی آموزشی در کالج جدید کالیفرنیا، تولید موسیقی در Prime Loops در لندن، و مقیاس‌پذیری بالا در استارت‌آپ Bay-area، Delectable، کار کرده است.

کمپبل MFA خود را از دانشگاه استنفورد و لیسانس هنرهای زیبا در ارتباطات و هنر استودیو از کالج میلز دریافت کرد.

پاسخ ها برای طول و وضوح ویرایش شده اند.

ZDNet: چه نوع آدمی در یک محیط غیرانتفاعی موفق است و پیشرفت می کند؟

Cari Campbell: لزوماً نوعی از افراد وجود ندارند که در یک محیط غیرانتفاعی پیشرفت کنند، اما مهم است که شما با مأموریت سازمان ارتباط برقرار کنید. شکوفایی در محیط کار ناشی از دوست داشتن کاری که انجام می دهید، درگیر بودن کامل در این تجربه و لذت بردن از آن است.

ZDNet: چه تیپ فردی ممکن است مناسب نباشد؟

CC: کسی که در رویکرد کاری خود سختگیرتر یا ثابت است، احتمالاً بهترین گزینه در یک سازمان غیرانتفاعی نخواهد بود. نیازهای سازمان های غیرانتفاعی همیشه در نوسان است، بنابراین انعطاف پذیری کلیدی است.

(در حین انجام یک پروژه چالش برانگیز جدید، به انعطاف‌پذیری نیاز دارید، یا دریابید که چگونه زمانی که بودجه محدودی وجود دارد حرکت کنید، در حالی که نیازهای فناوری، امنیت و نرم‌افزار را متعادل می‌کنید.

ZDNet: پر ارزش ترین جنبه های شغلی شما چیست؟ چالش برانگیزترین جنبه های شغلی شما چیست؟

سی سی: وقتی برنامه‌ریزی و کار جمعی ما به نتایج موفقیت‌آمیزی در راستای مأموریت‌مان منجر می‌شود، برایم ارزشمند است.

چالش‌برانگیزترین بخش چرخه‌های همیشه در حال تغییر کمک مالی/تامین مالی است. برای اینکه بدانید در چه چیزی سرمایه گذاری کنید یا تصمیم درستی برای خرید بگیرید، نیاز به بررسی عمیقی دارد. سهولت استفاده معمولاً با هزینه های پنهان همراه است، بنابراین ارزیابی یک سرویس یا نرم افزار جدید می تواند مشکل باشد.

ZDNet: چرا به جای یک شرکت انتفاعی، کار در یک شرکت غیرانتفاعی را انتخاب کردید؟

سی سی: من همیشه برای کمک به دیگران رانده شده ام. اولین سازمان غیرانتفاعی که در آن کار کردم، آسایشگاه Maitri AIDS در اوج بحران ایدز بود، و من این تجربه را دوست داشتم. احساس ضروری و مهم می کرد.

من تا سالها در آنجا کار کردم تا اینکه وارد مقطع کارشناسی ارشد شدم. وقتی وزارت امور خارجه ام را تمام کردم، همین انگیزه را داشتم که به مردم کمک کنم. سپس هنر استودیویی و فن‌آوری‌های نوظهور را یاد گرفتم و یکی از دوستان توصیه کرد که YR Media (رادیو جوانان در آن زمان) را در نظر بگیرم. در طول سال‌ها، در شرکت‌های انتفاعی کار کرده‌ام، اما ترجیح می‌دهم وقت و انرژی خود را صرف کارهایی کنم که مستقیماً به جامعه کمک می‌کند.

ZDNet: چه توصیه ای برای متخصصان فناوری دارید که به دنبال شغلی در بخش غیرانتفاعی هستند؟

سی سی: به آن‌ها توصیه می‌کنم که زمان بگذارند تا مطمئن شوند که این مسابقه برای آنها مناسب است، تا بدانند چه چیزی آنها را تحریک می‌کند و هدفشان را بیان می‌کند. از آنجایی که سازمان‌های غیرانتفاعی مختلف، از استارت‌آپ‌های کوچک گرفته تا مؤسسات بزرگ وجود دارند، باید محیط مناسبی را برای خود پیدا کنید.

من دریافتم که داوطلبی یک راه واقعا خوب برای شناخت سازمان و اینکه آیا از نظر حرفه ای و شخصی مناسب است یا خیر است.

در نتیجه

سازمان‌های غیرانتفاعی مکانی عالی برای حرفه‌ای‌های فناوری هستند تا مهارت‌های خود را ایجاد کنند و در عین حال به یک هدف نیز خدمت کنند. در حالی که بخش غیرانتفاعی با منافع همه مطابقت ندارد، می تواند فرصت های رشد حرفه ای و شخصی را فراهم کند. تحقیق در مورد سازمان ها و افزودن فرصت های غیرانتفاعی به جستجوی شغل خود را در نظر بگیرید.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا