مایکروسافت Entra، یک خانواده هویت و دسترسی جدید از محصولات را راه اندازی کرد

0 0
Read Time:2 Minute, 22 Second

microsoftentrafamily.jpg

اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت اخیراً از نظر بسته‌بندی گروهی از محصولات در مجموعه‌ای با نام تجاری جدید در حال پیشرفت بوده است. (به گسترش روزافزون مراجعه کنید مایکروسافت دیفندر خانواده، Microsoft Priva مجموعه مدیریت حریم خصوصی و مایکروسافت Purview نام تجاری انطباق و حاکمیت برای آخرین نمونه ها.) در 31 مه، این شرکت دوباره این کار را با مجموعه ای از محصولات هویتی و دسترسی که نام گذاری کرده است انجام داد. “Microsoft Entra.”

بحث مایکروسافت این است که مدیریت دسترسی دیجیتال ساده نیست، زیرا غیرممکن است که سازمان‌ها برای همه سناریوهای دسترسی که می‌توانند در یک سازمان و تامین‌کنندگان شخص ثالث آن که دستگاه‌های خارج از محیط امنیتی شرکت را نگهداری می‌کنند، از قبل برنامه‌ریزی کنند. اینجاست که Entra قرار است در آن جا بیفتد.

Microsoft Entra شامل تمام محصولات هویتی و دسترسی مایکروسافت است: Azure Active Directory، Cloud Infrastructure Entitlement Management (CIEM) و هویت غیرمتمرکز. Azure AD چیزی است که همه چیز را از دسترسی مشروط گرفته تا احراز هویت بدون رمز عبور و هویت های خارجی Azure ADکه ارتباطات B2B و B2C (کسب و کار با مصرف کننده) را مدیریت می کند، همچنین بخشی از Entra است. بخش CIEM این فناوری مجوز CloudKnox تغییر نام دارد. مایکروسافت CloudKnox Security را در سال 2021 خریداری کرد. قابلیت Verified Identity به عنوان یک جوجه کشی حدود پنج سال پیش شروع شد و به عنوان یک پیش نمایش عمومی از اعتبارنامه قابل تأیید Azure AD.

Entra برای ارائه مدیریت هویت و دسترسی، مدیریت زیرساخت ابری و تأیید هویت طراحی شده است. در محل، در سراسر Azure، AWS، Google Cloud و در سراسر مایکروسافت و برنامه‌ها، وب‌سایت‌ها و دستگاه‌های شخص ثالث کار خواهد کرد.

“اکنون که مردم اعتماد صفر را انجام می دهند، چگونه شرکا، کانال های توزیع و موارد دیگر را به روش چند ابری سیم کشی می کنند؟” الکس سیمونز، معاون رئیس شرکت مایکروسافت، هویت و دسترسی به شبکه، گفت. او گفت که هویت باید در مرکز این امر باشد – و نه فقط برای تأیید افراد، بلکه دستگاه‌ها، اینترنت اشیا و در کل زنجیره تأمین مجازی.

سیمونز گفت که مایکروسافت نام “Entra” را انتخاب کرد زیرا “این نشان دهنده راه ورود به دنیای جدید تجارت است.” او افزود که قرار نیست این دروازه ای با دسترسی محدود باشد.

مایکروسافت Entra و یک پورتال مدیریت جدید مرتبط با آن را امروز در دسترس قرار می دهد. از نظر قیمت‌گذاری، مشتریانی که Entra را می‌خواهند به پرداخت هر کاربر در ماه برای Azure AD ادامه می‌دهند. هر کاربر فعال در ماه برای هویت های خارجی؛ سیمونز گفت و در هر منبع برای مجوزها. وی گفت که شناسه تایید شده بخشی از پلتفرم پایه پولی Azure AD است، اما مجموعه‌ای از خدمات پولی که در بالای آن اجرا می‌شوند، در آینده اضافه خواهند شد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا