مایکروسافت شروع به انتشار گسترده‌تر ویندوز ۱۱ کرد

0 0
Read Time:1 Minute, 17 Second

مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۱ را در اختیار کاربران بیشتری قرار می‌دهد. این کمپانی پس از انتشار اولیه این سیستم عامل و عرضه آن با کامپیوترهای جدید، حالا می‌خواهد آن را بطور گسترده‌تری در اختیار کاربران کنونی قرار دهد و آن‌ها بتوانند سیستم عامل‌ دستگاه‌شان را به آن ارتقا دهند.

کاربران ویندوز ۱۰ می‌توانند به صورت رایگان به جدیدترین سیستم عامل ردموندی‌ها دسترسی پیدا کنند، البته باید حداقل سخت افزار مدنظر مایکروسافت را داشته باشند.
اگر به دنبال ارتقای رایگان سیستم عامل‌تان به ویندوز ۱۱ باشید، پیام بالا را دریافت خواهید کرد، البته شاید در آینده نزدیک چنین پیامی را مشاهده نکنید. مایکروسافت به صورت مرحله‌ای این سیستم عامل را برای کاربران منتشر می‌کند، بنابراین شاید فعلا در اختیارتان قرار نگیرد. مایکروسافت قبلا گفته بود که تا اواسط ۲۰۲۲ تمام دستگاه‌های واجد شرایط به سیستم عامل جدید دسترسی پیدا می‌کنند.

مایکروسافت در حال حاضر لیست دستگاه‌هایی که این بروزرسانی را در آینده نزدیک دریافت می‌کنند، منتشر نکرده البته اگر سیستم‌تان حداقل سخت افزار مدنظر ردموندی‌ها را داشته باشد. البته امکان نصب ویندوز ۱۱ روی دستگاه‌هایی که حداقل سخت افزار موردنیاز را هم ندارند، امکان پذیر است. با این حال مایکروسافت چنین کاری را پیشنهاد نمی‌کند.

مایکروسافت گفته در آینده برای دستگاه‌هایی که مورد پشتیبانی رسمی قرار نمی‌گیرند، آپدیت عادی و حتی بروزرسانی امنیتی منتشر نخواهد کرد. بنابراین دستگاه کاربران در خطر مشکلات امنیتی قرار می‌گیرند، البته شاید ردموندی‌ها در آینده در تصمیم‌‌شان تجدیدنظر کنند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا