مایکروسافت شروع به ارائه سرویس گیرنده ایمیل ویندوز جدید One Outlook برای آزمایش کنندگان می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 29 Second

newoutlookclienthitsbeta.jpg

اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت شروع به عرضه Outlook جدید برای سرویس گیرنده ویندوز برای آزمایش کنندگان در کانال بتا Office Insiders کرده است. مایکروسافت در 17 می در دسترس بودن Outlook جدید را برای افرادی که دارای حساب‌های تجاری و آموزشی Microsoft 365/Office 365 هستند – یک هفته پس از مشتری جدید “One Outlook”/Project Monarch فاش شد.

مقامات شرکت گفتند فقط آزمایش‌کنندگانی که مشتریان پولی هستند، صندوق پستی تجاری یا آموزشی خود را به عنوان حساب فرستنده پیش‌فرض در Outlook کلاسیک برای ویندوز دارند و در کانال بتا هستند، این را مشاهده خواهند کرد. تغییر حالت “چشم انداز جدید را امتحان کنید”. در گوشه سمت راست بالای برنامه Outlook برای ویندوز.

کلاینت جدید، همانطور که انتظار می رود، بسیار شبیه Outlook فعلی برای مشتریان Web/Outlook.com است. همچنین دارای ویژگی های جدید است مانند یادآوری پیام؛ تخته تقویم؛ یک نمای واحد برای ایمیل، تقویم و کارها. و پشتیبانی از نسخه آزمایشی اجزای Loop. کلاینت جدید Outlook همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد تا فایل‌ها و اسنادی را که در پیام‌های ایمیل خود در فضای ابری ذخیره می‌شوند با استفاده از قرارداد «@thenameofthefile» برای مشاهده گزینه‌ها، به سرعت پیوست کنند.

اجزای حلقه، اجزای Fluid Framework تغییر نام یافته و به روز شده هستند — جداول، یادداشت ها، وظایف، یا حتی رکورد فروش مشتری در Dynamics 365 — که می تواند در چت ها، ایمیل ها، جلسات، اسناد یا صفحات جاسازی شود. تخته تقویم تکامل فناوری است که قبلاً به آن معروف بود “فضاهای چشم انداز” و با اسم رمز Project Moca.

بسیاری از ویژگی‌های جدید Outlook هنوز وجود ندارند در این ساخت پیش نمایش؛ پشتیبانی چند حسابی و آفلاین در حال توسعه است. پشتیبانی از Outlook.com، Gmail، iCloud و سایر حساب‌های iMAP همگی به‌عنوان «در حال توسعه» همراه با ویژگی‌های موجود Outlook مانند Quick Steps و Search Folders فهرست شده‌اند. پشتیبانی POP به‌عنوان ویژگی تحت بررسی فهرست شده است، در حالی که فایل‌های ابر دولت ایالات متحده، داده‌های Outlook (pst.) و مرتب‌سازی مجدد پوشه‌ها طبق برنامه‌ریزی فهرست شده‌اند.

Outlook جدید، که در طول توسعه به عنوان شناخته شده است “پروژه پادشاه” و “One Outlook” به منظور یکپارچه سازی پایگاه های کد ویندوز، وب و مک برای Outlook است. این نسخه جدید Outlook ماه‌هاست که به صورت داخلی در مایکروسافت آزمایش می‌شود.

اوایل امسال، مخاطبین من گفتند مایکروسافت در بهار امسال Outlook جدید را معرفی خواهد کرد و نسخه آزمایشی آن را تا اواخر مارس یا اوایل آوریل 2022 در کانال های Dev و Beta در Windows Insiders دریافت می کند.

مایکروسافت در دسترس آزمایش کنندگان قرار داد پیش نمایش Outlook جدید برای مک اواخر سال گذشته


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا