مایکروسافت سرویس مالی شخصی Money in Excel خود را کنار می گذارد

0 0
Read Time:2 Minute, 33 Second

moneyinexcelphaseout.jpg

اعتبار: مایکروسافت

دو سال پیش، مایکروسافت شروع به راه اندازی یک سرویس ردیابی بودجه به نام کرد پول در اکسل به عنوان یک هویج برای اشتراک شخصی و خانوادگی مایکروسافت 365. اما این شرکت تصمیم گرفته است که از سال آینده پول در اکسل و همچنین پشتیبانی از نوع داده Wolfram Alpha برای اکسل را حذف کند.

مطابق با ایمیلی که مایکروسافت برای برخی از مشترکین Microsoft 365 ارسال کرد، مایکروسافت به طور کامل دلیل تصمیم خود برای کاهش این ویژگی ها را توضیح نداد. با این حال، همانطور که توسط توسعه دهندگان XDA اشاره شده است، در این ایمیل گفته شده است که مایکروسافت “گاهی اوقات ویژگی ها و مزایای استفاده نشده را حذف می کند.” بنابراین ممکن است به سادگی تعداد افراد ناکافی از Money for Excel استفاده کنند.

به روز رسانی: اینجاست تایید آنچه در ایمیل است از یک مقاله پشتیبانی مشتری مایکروسافت. دلیل تصمیم به حذف Money برای اکسل در سال آینده به این صورت توضیح داده شده است: “ما چیزهای زیادی از Money در اکسل آموخته ایم و از نیازهای بسیاری که مردم برای خانواده و پول خود دارند قدردانی می کنیم. ما معتقدیم که زمینه های دیگری وجود دارد که در آن ما وجود دارد. می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد و بر روی موارد آینده تمرکز خواهد کرد.”

Money in Excel یک قالب و افزونه برای اکسل است. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ارتباط با Plaid، حساب های بانکی، کارت های اعتباری، سرمایه گذاری ها و حساب های وام خود را به طور خودکار به اکسل متصل کنند. کاربران می توانند عادت های خرج کردن را دنبال کنند و مجموع هزینه های ماهانه خود را از طریق برگه “عکس فوری” مشاهده کنند. مایکروسافت قصد داشت این سرویس را در سطح جهانی برای مشترکین شخصی و خانوادگی Microsoft 365 مایکروسافت عرضه کند.

طبق این ایمیل، کاربران Money in Excel می‌توانند تا 30 ژوئن 2023 از این سرویس استفاده کنند. آنها نمی‌توانند داده‌های بیشتری را به صفحات گسترده خود اضافه کنند، اگرچه می‌توانند به داده‌های موجود خود ادامه دهند. مایکروسافت یک دوره آزمایشی رایگان 60 روزه را ارائه می دهد تیلر برای هر کسی که به دنبال خدمات مشابه است.

مایکروسافت از تلاش برای جذب مشتریان با خدمات جدید دست نمی کشد. تیم WebXT آن با جستجوی جدید، تبلیغات، خرید و سرویس‌های خبری تمام تلاش خود را می‌کند. و مایکروسافت هنوز است تلاش برای ایجاد مخاطب مصرف کننده برای تیم ها.

یک آگهی استخدام اخیر برای یک موقعیت در WebXT (تیم تجربیات وب) ادعای تیم “در مرکز هدایت موج بعدی محصولات مصرفی قرار دارد.”

در آگهی استخدام آمده است: «تیم ما مسئول طراحی، پیاده‌سازی و ارائه برنامه‌های مدرن با هوش مصنوعی است. (من حدس می‌زنم مرجع هوش مصنوعی عمدتاً به دلیل Bing است، جایی که بسیاری از کارهای هوش مصنوعی داخلی مایکروسافت در آن جای گرفته و سرچشمه می‌گیرد.) ارتباط بین کارهایی که مایکروسافت در جبهه‌های برنامه مصرف‌کننده و مرورگر Edge انجام می‌دهد و جستجوی Bing/ تبلیغات عمیق هستند


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا