ماسک ممکن است پیشنهاد توییتر را کاهش دهد زیرا Agrawal دوباره به نگرانی های مربوط به هرزنامه ها رسیدگی می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 41 Second

ایلان ماسک طعم بیشتری به حماسه خرید توییتر اضافه کرده است، به طوری که میلیاردر قبل از اینکه ادعا کند می تواند پیشنهاد 44 میلیارد دلاری خود را کاهش دهد، دوباره در مورد نگرانی های خود در مورد تعداد حساب های اسپم در سایت رسانه های اجتماعی اظهار نظر کرد.

توییتر داشت قبلا ادعا شده بود حساب‌های جعلی یا هرزنامه کمتر از 5 درصد از کاربران فعال روزانه قابل کسب درآمد آن را در سه ماهه اول تشکیل می‌دادند – تخمینی که ماسک آن را زیر سوال برد. اولین گزارش شده توسط بلومبرگمدیرعامل تسلا روز دوشنبه به این خبر گفت اجلاس All-In Summit در میامی اگر ثابت شود که مشکل ربات و هرزنامه بدتر از چیزی است که توییتر نشان داده است، به طور بالقوه معامله ای با قیمت پایین تر ارائه می شود.

“این واقعاً به عوامل زیادی در اینجا بستگی دارد. من هنوز منتظر توضیح منطقی برای تعداد یا نوعی حساب های جعلی یا اسپم در توییتر هستم. و توییتر از گفتن به ما خودداری می کند. این چیز عجیبی به نظر می رسد. ماسک گفت.

“مثلاً اگر گفتید، “باشه، من با خرید خانه شما موافقت می کنم”. شما می گویید خانه کمتر از 5٪ موریانه دارد. این عدد قابل قبولی است. اما اگر مشخص شود که درصد درست 90٪ است. ماسک افزود: موریانه، این اشکالی ندارد.

ماسک سوالات بیشتری را در مورد مشروعیت تخمین ربات توییتر مطرح کرد و این سوال را مطرح کرد که آیا تجربه کاربر منعکس کننده 95٪ تخمین قانونی کاربر است که توسط شرکت رسانه های اجتماعی انجام شده است.

خواندن: ایلان ماسک توضیح می دهد که چه چیزی را می خواهد در مورد توییتر تغییر دهد

این نگرانی ها ممکن است مانند SparkToro و Followerwonk به خوبی پایه گذاری شوند تجزیه و تحلیل مشترک از میان 44058 حساب کاربری فعال عمومی توییتر که به طور تصادفی انتخاب شده بودند، مشخص شد که 19.42 درصد – تقریباً چهار برابر برآورد توییتر در سه ماهه چهارم 2021 – با “تعریف محافظه کارانه حساب های جعلی یا هرزنامه” مطابقت دارد.

پاراگ آگراوال، مدیر عامل توییتر، بار دیگر به موضوع کاربران هرزنامه پرداخت رشته توییت ها روز دوشنبه — رشته ای که ماسک پاسخ داد با یک ایموجی پو.

آگراوال ادعا کرد که یکی از چالش‌های اصلی مربوط به رسیدگی به مشکل هرزنامه شامل حذف حساب‌های ربات است “بدون تعلیق سهوی افراد واقعی یا اضافه کردن اصطکاک غیر ضروری برای افراد واقعی هنگام استفاده از توییتر: هیچ یک از ما نمی‌خواهیم هر بار که از توییتر استفاده می‌کنیم یک کپچا حل کنیم.” .

“مبارزه با هرزنامه‌ها فوق‌العاده *پویا* است. دشمنان، اهداف و تاکتیک‌های آنها دائماً در حال تغییر هستند — اغلب در پاسخ به کار ما! آگراوال نتیجه گرفت.

نظرات به دنبال توییتر است اخراج دو مدیر ارشد، با آگراوال ظاهراً به یک کارمند در حال خروج گفته است که امیدوار است “تیم را به سمت دیگری هدایت کند” – علیرغم اینکه شرکت در آستانه خرید است.

در همین حال ماسک به پیروان خود هشدار داد روز یکشنبه با خبری مبنی بر اینکه “توئیتر حقوقی به تازگی تماس گرفت تا شکایت کند که من NDA آنها را با فاش کردن اندازه نمونه چک ربات 100 نقض کردم! این واقعا اتفاق افتاد”.

پوشش مرتبط
لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا