فکری برای توسعه گواهی تولد الکترونیکی استرالیا

0 0
Read Time:2 Minute, 23 Second

تولد-مرگ-ازدواج.jpg

تصویر: آشا بارباسچو/ZDNet

Thoughtworks قراردادی را برای کمک به دولت نیو ساوت ولز برای توسعه یک گواهی تولد دیجیتال ملی بسته است.

دولت NSW ابتدا خود را اعلام کرد برنامه ریزی برای شناسنامه الکترونیکی ملی در آوریل 2021. در آن زمان، ویکتور دومینلو، وزیر دیجیتال و مشتریان نیوساوت ولز، گفت که هدف از این ابتکار «استفاده از فناوری برای آسان‌تر کردن زندگی خانواده‌ها است، تا بتوانند زمان بیشتری را با نوزاد خود بگذرانند و زمان کمتری را با دولت بگذرانند». .

سپس دولت ایالتی در نوامبر گذشته مناقصه ای را برای جستجوی فروشنده ای برای کمک به ساخت گواهی دیجیتال صادر کرد.

از آنجایی که Thoughtworks آن قرارداد را تضمین می کند، اکنون مسئول ارائه یک گواهی تولد دیجیتال است که می تواند در چندین پلتفرم از جمله Android، Apple iOS و به عنوان یک برنامه وب چند مرورگر عمل کند.

این پروژه که قرار است اواخر امسال راه اندازی شود، همچنین برای کیفیت و دسترسی به محتوای وب، الزامات قانونی و نظارتی قابل اجرا، و برای اطمینان از رعایت تمام مشخصات مربوط به حریم خصوصی داده ها و امنیت سایبری، تحت آزمایش بتا قرار خواهد گرفت.

قبل از صدور مناقصه، دولت NSW یک فرآیند تحقیقاتی را در پیش گرفت در آنجا با فهرست بلندبالایی از ذینفعان مشورت کرد که به آن کمک کرد تا اصول راهنمای طراحی محصول را ایجاد کند.

به گفته آماندا ایانا، مسئول ثبت احوال و ازدواج NSW، این تحقیق چهار ویژگی کلیدی را که مشتریان در بخش دولتی و خصوصی انتظار دارند در گواهی تولد دیجیتال گنجانده شوند، کشف کرد: امنیت و حریم خصوصی، مانند داشتن حداقل اطلاعات قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش؛ می توان از آن برای تأیید و ردیابی استفاده کرد. هنگامی که نسخه ای از آن به اشتراک گذاشته می شود، باید منبعی از حقیقت داشته باشد. و باید حاوی به روزترین اطلاعات در مورد یک شخص باشد.

دولت NSW اطمینان داده است که پس از انتشار گواهی تولد دیجیتال، اختیاری خواهد بود و برای تکمیل گواهی تولد کاغذی طراحی شده است، نه جایگزین آن.

ایانا قبلاً گفت: “گواهی تولد دیجیتال چیزی بیش از شروع هویت خواهد بود. به حمایت از داستان شما کمک می کند.”

“اگر به گرافیک روی آن نگاه کنید، گرافیک در واقع با کاغذ شناسنامه ای که ما در کل این کشور استفاده می کنیم مطابقت دارد. هر ایالت و قلمرو از همان کاغذ شناسنامه استفاده می کنند و ما آنچه را که می سازیم به گونه ای که دقیقاً یکسان به نظر می رسد منعکس می کنیم. “

بیشتر از NSW


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا