سیگیت به استارت‌آپ‌های سنگاپور در مراحل اولیه فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان ارائه می‌دهد

0 0
Read Time:2 Minute, 10 Second

Seagate Technology به شرکت‌های مرحله اولیه در سنگاپور فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان و دسترسی به منابع دیگر از جمله تخصص ذخیره‌سازی داده را ارائه می‌دهد.

این طرح که Lyve Cloud برای استارت‌آپ‌ها نامیده می‌شود، به گفته فروشنده ذخیره‌سازی، فضای ذخیره‌سازی ابری به ارزش 1 پتابایت (PB) را بدون پرداخت هزینه تا یک سال فراهم می‌کند. برای واجد شرایط بودن، متقاضیان باید یک نهاد ثبت شده محلی باشند و بیش از پنج سال سن نداشته باشند.

این سرویس از طریق آزمایشگاه‌های لیو سیگیت ارائه می‌شود، ابتکاری که برای تسهیل همکاری بین فروشنده و شرکت‌ها با هدف ایجاد محصولات و خدمات مبتنی بر داده ایجاد شده است. به غیر از سنگاپور، آزمایشگاه های لایو در اسرائیل و شهر لانگمونت ایالات متحده نیز موجود است.

سیگیت در بیانیه‌ای اعلام کرد که Lyve Cloud برای استارت‌آپ‌ها راه‌اندازی شد تا به شرکت‌های فناوری در مراحل اولیه کمک کند تا تقاضای رو به رشد برای ابزارهای مدیریت داده را برآورده کنند. به گفته فروشنده، این امر با افزایش پذیرش فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و اینترنت اشیا، که به شدت از داده‌ها استفاده می‌کنند، تقویت شده است.

این برنامه اضافه کرد که برنامه ذخیره‌سازی ابری رایگان سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا به جای نگرانی در مورد امنیت داده‌ها، هزینه‌های خروج و هزینه‌های API (رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن) روی ابتکارات داده‌های خود تمرکز کنند.

با استفاده از Lyve Cloud for Startups، استارت‌آپ‌ها می‌توانند به «همه ابزارها و منابع لازم» برای افزایش مقیاس دسترسی داشته باشند، از جمله امنیت داده‌ها و قرار گرفتن در معرض برند.

سیگیت گفت که این طرح از تیم متخصصان داده خود در مورد سؤالات مربوط به فضای ذخیره سازی ابری Lyve استارت آپ ها و همچنین فرصت هایی برای بازاریابی نام تجاری خود از طریق مطالعات موردی ویژه پشتیبانی می کند. داده های آنها نیز در برابر محافظت می شود باج افزار سیگیت گفت و از خدمات فروشنده ذخیره سازی، از جمله تکرار خودکار داده ها و رمزگذاری، نسخه پشتیبان تهیه کرد.

پوشش مرتبط


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا