سیستم‌های Telstra پس از اینکه 67000 مشتری منتظر دریافت غرامت 11 میلیون دلار استرالیا بودند، با حسابرسی مواجه شدند.

0 0
Read Time:2 Minute, 24 Second

gettyimages-540197181.jpg

تصویر: Getty Images

Telstra پس از اینکه متوجه شد 67000 مشتری منتظر دریافت غرامت 11 میلیون دلار استرالیا هستند، سیستم خود را تحت بازرسی انطباق قرار خواهد داد.

غرامت پولی به دلیل عدم رعایت چارچوب های زمانی مخابراتی در مورد اتصالات تلفن ثابت و تعمیرات بود – معمولاً شرکت های مخابراتی دو هفته فرصت دارند تا پرداخت را انجام دهند.

علاوه بر پرداخت‌ها و انعقاد یک تعهد دو ساله قابل اجرا در دادگاه با اداره ارتباطات و رسانه استرالیا (ACMA)، شرکت مخابراتی همچنین باید تا زمانی که تعهد در حال اجرا است، به طور منظم به ACMA گزارش دهد.

Nerida O’Loughlin، رئیس ACMA، گفت: “مشتریان Telco برای جبران تاخیر در اتصالات یا تعمیرات خط ثابت خود حق دریافت غرامت دارند. Telstra با پرداخت نکردن به موقع غرامت، مشتریان خود را ناامید کرده است.”

“تلسترا می داند که با سیستم ها و فرآیندهای داخلی خود مشکل داشته است که از طریق استراتژی تجاری T22 آشکار شده است. این شرکت این و سایر موارد نقض اخیر را گزارش داده است.”

علیرغم سخنان رئیس در مورد گزارش خود Telstra، ACMA گفت که این تحقیقات خودش بود که اشتباهات را از جولای 2017 تا ژوئن 2021 “پیدا کرد”.

یکی از سخنگویان Telstra تاکید کرد که این شرکت مخابراتی است که این مشکل را پیدا کرده است.

آنها گفتند: “ما خودمان این را به ACMA گزارش دادیم و پرداخت ها را به مشتریان انجام دادیم.”

“به دنبال این، ما برای بررسی پرداخت‌های CSG به سیستم‌های خود کاوش عمیق‌تری انجام دادیم، و این موارد موارد دیگری را شناسایی کرد که پرداخت‌ها در زمانی که باید انجام نمی‌شدند. اکنون این پرداخت‌ها را انجام داده‌ایم و با ACMA وارد تعهد شده‌ایم. امروز اعلام کرد.

“ما هر هفته با میلیون ها تراکنش مشتری سر و کار داریم، اما به وضوح این تجربه ای نیست که می خواهیم به مشتریان خود ارائه دهیم. ما در حال بهبود سیستم برای خودکارسازی بهتر پرداخت ها هستیم.”

در اوایل هفته، ACMA بیانیه‌ای از انتظارات درباره نحوه برخورد شرکت‌های مخابراتی با مشتریان آسیب‌پذیر و کسانی که در مشکلات مالی هستند منتشر کرد.

O’Loughlin گفت: “بسیاری از استرالیایی ها در طول زندگی خود شرایط آسیب پذیری را به شکل های مختلف تجربه می کنند. اثرات مخرب همه گیری COVID-19 و بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و سیل نشان می دهد که چقدر سریع و غیرمنتظره شرایط افراد می تواند تغییر کند.” زمان.

مهم است که شرکت‌های مخابراتی فرآیندهایی را برای شناسایی و ارائه خدمات و خدمات مناسب به مشتریان در این موقعیت‌ها داشته باشند.»

انتظارات بیان می‌کند که با همه مشتریان باید منصفانه و معقول رفتار شود، شرکت‌های مخابراتی در شناسایی و پاسخگویی به مشتریان آسیب‌پذیر فعال باشند و فرآیندهای بهتری برای کمک به آنها داشته باشند، و برنامه‌های تجاری برای حمایت از مشتریان آسیب‌پذیر داشته باشند.

پوشش مرتبط


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا