سرویس پارلمانی نیوزلند به پلتفرم TechnologyOne منتقل می شود

0 0
Read Time:1 Minute, 31 Second

سرویس پارلمانی نیوزلند – که پشتیبانی اداری و عملیاتی را برای اعضای پارلمان این کشور ارائه می‌کند – انتقال سیستم‌های کلیدی فناوری اطلاعات را از عملیات در محل به محیط نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) تکمیل کرده است.

سیستم جدید TechnologyOne SaaS سرویس پارلمانی در اوایل فوریه فعال شد و از پشت سیستم خارج شد ترتیب چارچوب تدارکات، در آوریل 2021 بین TechnologyOne و وزیر نوآوری و اشتغال نیوزلند (MBIE) اعلام شد.

به گفته جید گودارد، مدیر مالی آژانس، “توانایی کار در هر مکان، هر زمان و از هر دستگاهی یکی از ویژگی های عمده فروش بود”.

ما از مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی استفاده می‌کردیم که با یکدیگر صحبت نمی‌کردند. نصب مایکروسافت داینامیک ما در جایی قرار داشت که انتظار داشتید یک سیستم مدرن باشد و همه آن در محل بود، با تمام خطر بازیابی فاجعه که گدارد گفت.

TechnologyOne گفت که این انتقال در نتیجه استراتژی ارتباطی که توسط سرویس پارلمان برای مدیریت این حرکت ابداع شده بود، به آرامی انجام شد و استفاده اضافی از این پلت فرم در حال حاضر در حال انجام است.

“من می خواهم ببینم که داشبوردها و تجزیه و تحلیل های بیشتری را معرفی می کنیم. قبلاً چنین چیزهایی فراتر از توانایی های ما بود، برای مثال باید یک شبه منتظر می ماندیم تا گزارش ها اجرا شوند. اما اکنون، با دسترسی به اطلاعات دقیق و بلادرنگ. گدارد گفت، ما می‌توانیم اطلاعات بیشتری ارائه دهیم.

پس از وزارت بازرگانی، نوآوری و اشتغال، سرویس پارلمانی دومین آژانسی است که محیط SaaS مبتنی بر TechnologyOne را پیاده‌سازی می‌کند.

در زمان اعلام این توافق، گفته می‌شود که این ابزاری برای آژانس‌های سراسر دولت نیوزیلند است تا بتوانند پلتفرم SaaS را از TechnologyOne تحت یک چارچوب قراردادی مشترک خریداری کنند.

اخبار بیشتر از سراسر تاسمان


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا