سازمان تعزیرات؛ رسیدگی به عدم تحویل خودروها به عهده ما نیست!

0 0
Read Time:1 Minute, 27 Second

تاخیر در تحویل به موقع خودرو بیشترین فراوانی را در بین شکایات مشتریان از خودروسازان داشته و عمده‌ترین دلیل نارضایتی آن‌ها عنوان شده است. این نارضایتی حتی با وجود افزایش میزان تولید خودروسازان نیز همچنان ادامه یافته است و در واقع نشان از آن دارد که میزان تولید خودروسازان نمی‌تواند پاسخگوی تعهدات معوق آن‌ها باشد. شرایط فعلی بازار خودرو خود نیز گواه آن است که خودروسازان در عرضه محصولات خود به بازار با چالش مواجه هستند، اما در کمال تعجب، سازمان تعزیرات حکومتی می‌گوید، در این پرونده‌ها، وعده تحویل خودرو علیرغم پرداخت کامل پول توسط مشتری (شاکی) محقق نشده است.

محمد علی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه پرونده‌هایی که در خصوص فروش کالای تقلبی در زمینه خودرو تشیکل می‌شود قابل توجه است، خاطرنشان کرد: «کالاهای تقلبی هم شامل لوازم یدکی خودرو می‌شود و هم شامل مواردی مانند این که خودرویی در یک تصادف بدنه آن آسیب دیده و بعد از تعمیر به عنوان یک خودروی صفر کیلومتر به فروش رسیده است. ما در این نوع پرونده‌ها از نظرات کارشناسان استفاده می‌کنیم.»

وی در‌ مورد تخلفات گفت: «تخلفات در زمینه خودرو متعدد است یکی از این تخلفات، تخلف در زمینه عدم تحویل به موقع خودرو از سوی شرکت‌ها بود که این کار دیگر در حوزه اختیارات سازمان تعزیرات نیست.  اما به سایر تخلفات در حوزه خودرو مانند گران‌ فروشی، فروش کالای تقلبی و … سازمان تعزیرات کماکان رسیدگی می‌کند.»

شکایت مردمی از عدم تحویل خودرو و گران‌ فروشی و همین‌طور عرضه محصولات تقلبی، بخش اعظمی از پرونده‌های تخلفات خودرویی را به خود اختصاص می دهد و تقریبا تمامی خودروسازان بخش خصوصی و دولتی با چنین پرونده هایی مواجه هستند.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا