سازمان اعتباربخشی سایبری Crest مشارکت های آموزشی جدیدی ایجاد می کند

0 0
Read Time:2 Minute, 40 Second

سازمان اعتباردهی و صدور گواهینامه امنیتی تاج همکاری هایی را با پلت فرم آموزش و مهارت سایبری راه اندازی کرده است جعبه را هک کنید و متخصص بهینه سازی نیروی کار امنیتی آزمایشگاه های همه جانبه.

هر دو مشارکت برای کمک به متخصصان اعضای Crest طراحی شده‌اند تا مهارت‌های امنیتی دفاعی و تهاجمی خود را تقویت کنند، با Hack The Box (HTB) که بر روی آزمایشگاه‌های آزمایشی متناسب با افرادی که برای Crest کار می‌کنند کار می‌کند. تست نفوذ و آزمون های تیمی قرمز، در حالی که آزمایشگاه های Immersive دسترسی به تهدید عملی و شبیه سازی کاهش حادثه.

شراکت Immersive Labs تمرکز خاصی بر واکنش به حادثه، نگاشت محتوای Immersive به برنامه های امتحانی Crest و همچنین ارائه مسیرهای یادگیری سفارشی خواهد داشت.

رولند جانسون، رئیس کرست، گفت: «هک جعبه رویکردی نوآورانه و تعاملی برای توسعه مهارت‌ها و شایستگی‌ها برای اعضای ما فراهم می‌کند.

آزمایشگاه‌های HTB با چارچوب معاینه بین‌المللی شناخته‌شده Crest هماهنگ خواهند شد و آزمایشگاه‌های هر سطح – از ابتدایی تا پیشرفته – در دسترس جوامع گسترده HTB و Crest قرار خواهند گرفت.

در نتیجه این رابطه شریک جدید، سازمان‌های معتبر Crest دسترسی رایگان به آزمایشگاه‌های سطح ابتدایی، با گزینه دسترسی به مجموعه وسیع‌تری از آزمایشگاه‌ها، با هزینه کم خواهند داشت. این نه تنها دسترسی بهتری به آموزش برای امتحانات کرست فراهم می کند، بلکه به ایجاد حس اجتماعی بیشتر در سراسر عضویت جهانی ما کمک می کند.

جانسون افزود: «آزمایشگاه‌های Immersive آزمایشگاه‌هایی را ارائه خواهند داد که مطابق با چارچوب آزمون ما هستند و سازمان‌های معتبر Crest دسترسی رایگان به آزمایشگاه‌های سطح ابتدایی خواهند داشت.

سپس آنها این گزینه را خواهند داشت که با هزینه کمتر به مجموعه وسیع تری از آزمایشگاه ها دسترسی داشته باشند که با آزمون های سطح ثبت شده و گواهی شده ما هماهنگ می شود. این مشارکت جدید نه تنها به اعضای ما دسترسی بهتری به آموزش برای امتحانات کرست فراهم می‌کند، بلکه امیدواریم حس اجتماعی بیشتری را ایجاد کند.»

نیکوس فونتاس، مدیر عملیات Hack The Box، می‌گوید: «آزمایشگاه‌ها محتوایی مشابه آنچه در آزمون‌های Crest ارزیابی می‌شوند، خواهند داشت، اما یکسان نیستند، و در پلتفرم HTB ارائه خواهند شد.

این بدان معناست که استفاده از Hack The Box نشان می‌دهد که آیا فردی در سطح مناسبی برای شرکت در امتحان و قبولی در آن است، اما همه چیز را در امتحان ارزیابی نمی‌کند. داوطلبان همیشه باید به تعداد زیادی از نقاط که قبلاً به هم متصل نبودند بپیوندند و اگر می‌خواهند در آزمون‌های سطح بالای کرست موفق شوند، به بالاتر برسند.»

جیمز هدلی، مدیر عامل شرکت Immersive Labs، اضافه کرد: «دستیابی به گواهینامه Crest یک امتیاز بالاست و اعضا از درک عمیقی از مهارت‌های فنی پیچیده بهره می‌برند. پلتفرم ما این امکان را فراهم می‌کند و به جامعه اجازه می‌دهد تا تجربه دست اولی از قابلیت‌های تهاجمی و دفاعی را به شیوه‌ای جذاب کسب کند.

این نشان می‌دهد که Crest یک ارائه‌دهنده گواهی آینده‌نگر است که به توسعه بیشتر قابلیت‌های سایبری انسانی با استفاده از رویکردهای نوآورانه اختصاص دارد.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا