زنجیره تامین Waterstones در اجرای Blue Yonder مختل شد

0 0
Read Time:2 Minute, 34 Second

گزارش شده است که Waterstones برای غلبه بر یک نقص زنجیره تامین در نتیجه اجرای اخیر Blue Yonder به سختی پیوند می زند.

به گفته سخنگوی Waterstones ذکر شده در روزنامه گاردین: «واتراستونز ماه گذشته سیستم مدیریت توزیع سهام از انبار ما را به فناوری Blue Yonder ارتقا داد. این در حال حاضر عملیاتی است و موجودی آن به کتابفروشی ها و مشتریان ما می رسد. با این حال، در طول دوره اجرا، تعداد سفارش‌های معوقه ایجاد شد که اکنون در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را پردازش می‌کنیم.»

این مشکل طوفان توییتری را از سوی خوانندگانی برانگیخت که قادر به مطالعه تابستانی نبودند.

مورخ هنر جانینا رامیرز یکی از نویسندگانی بود که برای آرام کردن ناراضی‌ها به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی رفت: «ببخشید برای کسی که منتظر است #فمینا با توجه به #سنگ های آبی وضعیت. قول می دهم ارزش صبر کردن را دارد!!!”

فمینا یک تاریخ مهم جدید از قرون وسطی از منظر فمینیستی است، “صدایی به زنان با نفوذ قرون وسطی که توسط دروازه بانان مرد ساکت شده اند.”

مال نگهبان دیوید بارنت از نویسنده ساکن ادینبورگ و فعال استقلال اسکاتلند استناد کرد سارا شریدان که آخرین رمانش را گفت گیاه شناسان عادلانهکتاب اسکاتلندی ماه واتراستونز بود، «اما تعداد زیادی مغازه تمام شد [because] از اشکالات سفارش».

همچنین از توییتر مشهود است که کارکنان Waterstones بار عمده خشم مشتریان را متحمل شدند. “من یک مشتری داشتم که کتابی را به سمت من پرتاب کرد” گزارش شده است کتابفروش، در گزارش کامل از شکست.

روزنامه گاردین خاطرنشان کرد: «سخنگوی واتراستونز [cited above] اضافه کرد که همه مشکلات سهام به دلیل سیستم جدید نبوده است: “ما به برخی از نظرات عمومی توجه می کنیم که بسیاری از آنها شکایت دارند که برخی از عناوین را کمتر خریداری کرده ایم. متأسفانه، هیچ مقدار از سیستم‌های پیچیده انبار جدید این واقعیت را تغییر نمی‌دهد که به عنوان کتاب‌فروش ما انتخاب می‌کنیم چه چیزی بخریم، گاهی اوقات کمی بیش از حد محتاط و گاهی بیش از حد مشتاق هستیم. ما نمی‌توانیم Blue Yonder را به خاطر این موضوع سرزنش کنیم.»

آبی یوندر یک تامین کننده نرم افزار زنجیره تامین مستقر در آریزونا است. در سال 2021 توسط پاناسونیک به قیمت 7.1 میلیارد دلار خریداری شد و قبلاً به این نام شناخته می شد نرم افزار JDA. آن درآمد سطح بالای 2021 1.1 میلیارد دلار بود.

نرم افزار آن شامل مدیریت انبار، مدیریت حمل و نقل، برنامه ریزی زنجیره تامین، تجارت، مدیریت نیروی کار و برنامه ریزی خرده فروشی است. و گفته می‌شود که پلتفرم Luminate آن فناوری‌های یادگیری ماشینی را برای ساخت آن به کار می‌گیرد نرم افزار مدیریت زنجیره تامین مستقل کار کنند

مدیر اجرایی فعلی آن یک بریتانیایی است، دانکن آنگوو، رئیس سابق اینفور، و چندین بار در هفته‌نامه کامپیوتر در این نقش حضور داشت. بعید است که او از خرده‌فروشی کتاب که توسط تیم واتراستون در سال 1982 تأسیس شد و 3500 پرسنل دارد، بی‌اطلاع باشد.

Computer Weekly برای نظر بیشتر با Waterstones و Blue Yonder تماس گرفته است.
لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا