خالص برای ارائه ذخیره سازی اشیاء اولیه به عنوان منبع داده Snowflake

0 0
Read Time:3 Minute, 7 Second

Pure Storage همکاری با Snowflake را اعلام کرده است که به مشتریان امکان می دهد پلتفرم انبار داده ابری را با سرعت داخلی خود یکپارچه کنند. ذخیره سازی اشیا از تامین کننده ذخیره سازی

گفت: “آنچه از مشتریان می شنویم این است که آنها می خواهند به قدرت Snowflake دسترسی داشته باشند در حالی که داده ها را روی دیسک، در محل نگهداری می کنند، به دلایل انطباق، امنیت یا عملکرد.” رابرت لی، مدیر ارشد فناوری در Pure Storage.

دانه برف فراهم می کند انبار داده مبتنی بر ابر عملکرد، که در آن مشتریان می‌توانند پلتفرم را به سمت فروشگاه‌های داده ساکن در فضای ابری هدایت کنند، اما اکنون آن را با بستر داخلی نیز ادغام کنند. ذخیره سازی خالص آرایه ها

دانه برف فراهم می کند SQLپرس و جوی مبتنی بر منابع داده چندگانه – از جمله منابعی که لزوماً در پایگاه داده های SQL نیستند – تا امکان اجرای عملیات تجزیه و تحلیل فراهم شود.

تحت شراکت Pure و Snowflake، مشتریان می‌توانند مستقیماً از داده‌های محلی بدون نیاز به آپلود آن در فضای ابری استفاده کنند. به گفته لی، مزایای این امر شامل افزایش سرعت زمان به بازار و زمان به ارزش، همراه با توانایی استفاده از داده ها در برنامه های مختلف بدون نیاز به نسخه دوم و بنابراین ساده سازی گردش کار است.

لی گفت Snowflake از نظر یک سرویس مبتنی بر ابر و معماری که امکان مقیاس‌گذاری مستقل محاسبات و ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند، منحصربه‌فرد است.

ما در حال همکاری با یک رهبر بازار هستیم که از SQL به عنوان مکانیزم دسترسی به مجموعه‌های گسترده‌تری از داده‌ها، مانند log و IoT استفاده می‌کند. [internet of things] داده ها و می تواند ساختار را از آن بیرون بکشید

این اقدام به دنبال اعلامیه مشابهی در اوایل ماه مه انجام شد Dell EMC شراکت خود را اعلام کرد که شاهد ادغام Snowflake با ذخیره سازی اشیاء در محل است.

لی گفت، در حالی که Snowflake با فضای ذخیره‌سازی ابری عمومی مانند سرویس‌های وب آمازون (AWS) کار می‌کند، هیچ قصدی برای ادغام آن با فروشگاه Cloud Block Pure وجود ندارد، عمدتاً به این دلیل که تمرکز روی ذخیره‌سازی اشیا است.

او گفت: «این یک ادغام متمرکز بر ذخیره‌سازی اشیا است – که این روشی است که اکثر مشتریان این نوع داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند – بسیار بیشتر بر روی ذخیره‌سازی اشیاء FlashBlade متمرکز شده است».

«فروشگاه Cloud Block بیشتر بر روی ذخیره سازی بلوک برای برنامه های کاربردی سنتی متمرکز است و Portworx تمرکز بر ارائه ذخیره‌سازی کانتینر بومی، که هر دو بخش کلیدی مجموعه ابر عمومی ما هستند.

لی افزود: «جایی که شاهد کاربرد بیشتری برای این ادغام هستیم، در مجموعه ابر ترکیبی و مشتریانی است که اپلیکیشن‌های ابری را به فضای ذخیره‌سازی داخلی متصل می‌کنند، جایی که FlashBlade برجسته است.

FlashBlade از خانواده فایل‌ها و اشیاء سریع Pure Storage است که دسترسی فایل و ذخیره‌سازی شی را در یک آرایه واحد برای دسترسی سریع به فضای ذخیره‌سازی با ظرفیت بالا یکسان می‌کند. هدف آن مواردی است که معمولاً موارد استفاده از ذخیره‌سازی ثانویه بوده است – پشتیبان‌گیری، بایگانی، ذخیره‌سازی داده‌های تجزیه و تحلیل – اما که برای تجزیه و تحلیل، بازیابی و غیره نیاز به ورودی/خروجی سریع دارند.

رقبای Snowflake عبارتند از Databricks و AWS Redshift در فضای ابری و Vertica on-premise.

ثمرات مشارکت Pure-Snowflake تا نیمه دوم سال 2022 در پیش نمایش عمومی قرار خواهد گرفت.

لی گفت: «راه‌حل مشترک ما با Snowflake، تعهد ما را به ساده‌سازی نحوه تعامل سازمان‌ها با داده‌ها برای استخراج بیشترین ارزش و ایجاد نتایج تجاری معنادار، مجدداً تأیید می‌کند.»


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا