حمایت مالی: کمک به سازمان‌ها برای خودکارسازی امنیت سایبری در عرصه‌های دیجیتالی خود

0 0
Read Time:5 Minute, 54 Second

دنیای دیجیتال در حال تغییر است و شما به راه حل های امنیت سایبری نیاز دارید که با آن تغییر کند. Forescout Continuum می تواند کمک کند.

تصویر کوچک پیش بینی شده
تصویر: پیش بینی

سازمان‌ها در هر صنعتی موجی از نوآوری را تجربه می‌کنند که ناشی از تحول دیجیتال و حجم و تنوع قابل‌توجه دستگاه‌های آنلاین است. تا سال 2024، حدود 30 میلیارد دستگاه متصل فعال در سراسر جهان وجود خواهد داشت. برای رهبران کسب و کار، این رشد می‌تواند پنجره‌هایی از فرصت‌ها را باز کند، اما چالش‌های جدید امنیت سایبری را نیز معرفی می‌کند. همه این دستگاه‌ها با در نظر گرفتن امنیت ساخته نشده‌اند که متعاقباً سازمان‌ها را در برابر آسیب‌پذیری‌ها و خطرات جدید باز می‌کند.

اکثر سازمان ها نمی دانند چند دستگاه به شبکه شرکتی آنها متصل است. ممکن است خیلی ها عدد تقریبی را حدس بزنند، اما تحقیقات Forescout نشان می دهد که بیشتر آنها عدد واقعی را دست کم می گیرند. این کاملاً غیرمنتظره نیست، زیرا تغییرات مداوم ناشی از خرابی دستگاه، خرابی نرم‌افزار، جابجایی کارکنان و ادغام شرکت‌ها می‌تواند این اطلاعات را مخدوش کند، اما اگر دید دقیقی از دستگاه‌های متصل وجود نداشته باشد، چگونه یک سازمان می‌تواند وضعیت سایبری خود را به درستی درک کند؟

هر سازمانی به موجودی دقیق دارایی نیاز دارد، اما اکثریت قریب به اتفاق راه حل های قابل مشاهده در حال حاضر در بازار تنها بخشی از دستگاه ها را در یک شبکه مشخص نشان می دهند. تیم‌های امنیتی اغلب از مجموعه‌ای از ابزارهای مختلف برای دیدن همه دسته‌های دستگاه‌ها مانند دارایی‌های IT، IoT، IoMT و OT/ICS استفاده می‌کنند، و حتی در این صورت فقط یک تصویر ناقص به دست می‌آورند.

این دستگاه‌های دیده نشده، نقاط ورود هکرها، بازیگران بد و مجرمان آنلاین را برای نفوذ به سیستم‌های شرکت، سرقت اطلاعات ارزشمند و مختل کردن عملیات تجاری ارائه می‌دهند.

اینجاست که پلت فرم پیوسته Forescout می تواند کمک کند. Continuum به طور خودکار و پیوسته واقعیت دیجیتالی سازمان را با چارچوب امنیتی آن با انجام سه حالت ارزیابی کلیدی برای درک دارایی های سایبری متصل، همسو می کند. بیایید Continuum، ویژگی‌های آن و چگونگی تغییر دنیای مدیریت دستگاه را بررسی کنیم.

کشف خودکار برای موجودی دارایی

زیربخش-1-پیش بینی
تصویر: پیش بینی

اولین قانون امنیت سایبری این است که شما نمی توانید چیزی را که نمی بینید محافظت کنید. با کشف خودکار، سازمان‌ها می‌توانند به طور کامل محیط یا زمین دیجیتال خود را درک کنند. این شامل دانستن:

  • تعداد دارایی های متصل
  • انواع دارایی های متصل
  • نحوه اتصال این دارایی ها
  • جایی که آنها قرار دارند
  • هدفشون چیه

Forescout Continuum از بیش از 30 تکنیک کشف فعال و غیرفعال استفاده می کند، از جمله بازرسی بسته عمیق غیرفعال دارایی های حساس OT/ICS و IoMT برای ارائه یک موجودی دارایی واقعی. این پلتفرم همچنین از ادغام های بی سیم، سوئیچ و VPN خارج از جعبه برای یافتن همه دارایی ها استفاده می کند.

سپس این پلتفرم دارایی های کشف شده را با بیش از 15 میلیون اثر انگشت در Device Cloud Forescout مقایسه می کند تا به طور دقیق همه دارایی ها را طبقه بندی کند.

ارزیابی خودکار برای مدیریت ریسک

Pic-for-Automated-Assessment-for-Risk-Management-Sub-section-1.
تصویر: پیش بینی

هنگامی که دارایی ها کشف و طبقه بندی شدند، از نظر ریسک امنیت سایبری ارزیابی می شوند. Forescout Continuum شامل یک سرویس امتیازدهی ریسک چندعاملی است که فهرستی از تهدیدات اولویت‌بندی شده بر اساس تأثیر احتمالی را نمایش می‌دهد. می‌تواند به تعیین اینکه آیا دارایی‌های شبکه شما به درستی وصله شده‌اند، آیا دارای بدافزار هستند یا در فعالیت‌های مشکوک شرکت می‌کنند، کمک می‌کند.

مرحله ارزیابی دارایی هایی را شناسایی می کند که پیکربندی یا رفتار آنها با چارچوب امنیت سایبری سازمان مطابقت ندارد. همچنین به شما امکان می‌دهد دستگاه‌های نادیده گرفته شده را تنظیم کنید، وصله‌ها را نصب کنید و از تنظیمات مناسب برای به حداقل رساندن سطح حمله اطمینان حاصل کنید.

حاکمیت خودکار برای رعایت امنیت سایبری

Pic-for-Automated-Governance-for-Cybersecurity-Compliance-Section
تصویر: پیش بینی

هنگامی که دارایی های دیجیتال کشف و ارزیابی شدند، سازمان ها می توانند اقدامات حاکمیتی خودکار را برای کاهش تهدیدهای فعلی و آتی فعال کنند. بسیاری از سازمان ها، به ویژه آنهایی که در بازارهای مراقبت های بهداشتی، مالی و دفاعی هستند، باید چارچوب ها و مقررات امنیتی را رعایت کنند. سیاست‌های حاکمیتی می‌توانند گزینه‌هایی را برای جبران خودکار خطرات بالقوه امنیت سایبری، از جمله اصلاح، کنترل دسترسی به شبکه، تقسیم‌بندی و هماهنگ‌سازی محصولات متقابل ارائه دهند. این فرآیند انطباق مداوم را فراهم می کند و احتمال جریمه های ناشی از ممیزی های ناموفق را به حداقل می رساند.

با Forescout Continuum، سازمان‌ها می‌توانند گردش کار پاسخ را برای پیروی از سیاست‌های امنیتی بدون مداخله اضافی خودکار کنند. این امر بهبود سریع آسیب پذیری های امنیتی را بدون نیاز به دخالت افراد تضمین می کند. Continuum همچنین به ایجاد بینش متنی برای دستگاه‌ها و شناسایی روندهای شبکه مهم‌تر کمک می‌کند و اطلاعات پیشرفته‌تری را برای بهبود سیاست‌های اجرایی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بهبود حکمرانی از طریق Forescout Continuum می تواند موارد زیر را فراهم کند:

  • اصلاح پیشگیرانه – پیکربندی های نادرست در زمان واقعی برای انطباق مداوم بدون دخالت انسان رفع می شوند.
  • واکنش تسریع‌شده – اجرای سیاست و اقدامات واکنش به حادثه با سرعت ماشین برای مهار تهدیدات، به حداقل رساندن انتشار و کاهش خطرات.
  • گردش کار خودکار – انطباق دستگاه به صورت بومی و از طریق هماهنگی با سایر ابزارهای امنیتی اعمال می شود.

Forescout Continuum همچنین پایه و اساس امنیت صفر اعتماد را تنظیم می کند. اجرای سیاست‌های دسترسی کمترین امتیاز را بر اساس کاربر، دستگاه، اتصال، وضعیت و انطباق برای همه دارایی‌های سایبری خودکار می‌کند. سازمان‌ها اکنون می‌توانند اطمینان حاصل کنند که سیاست‌های مدیریت دارایی‌شان با دارایی‌های جدید و تهدیدهای امنیتی در حال تغییر تکامل می‌یابد.

راهی برای بهبود امنیت دارایی های سایبری

Pic-for-Road-to-Improved-Cyber-Asset-Security
تصویر: پیش بینی

Forescout Continuum مبتنی بر بیش از 20 سال نوآوری است و از معماری انعطاف‌پذیری بهره می‌برد که می‌تواند شبکه‌های لبه را برای شناسایی همه دارایی‌های سایبری در محیط‌های ناهمگن و چند فروشنده، مقیاس‌بندی کند.

همانطور که سیستم های فناوری تکامل می یابند، کسب و کارها شاهد افزایش تعداد دستگاه ها خواهند بود که در حوزه کاری خود قرار می گیرند. روند فعلی که بسیاری از سازمان ها برای مدیریت این دستگاه ها از آن استفاده می کنند قبلاً ثابت شده است که از چالش پیش روی ما کوتاهی کرده است.

Forescout Continuum این چالش ها را حل می کند. این به مشاغل در هر اندازه در همه صنایع اجازه می دهد تا موجودی دارایی خود را به طور کامل درک کنند، خطرات امنیتی بالقوه را ارزیابی کنند و به طور خودکار مسائل را به سرعت و کارآمد کاهش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Forescout Continuum، دانلود خلاصه راه حل ها از وب سایت Forescout. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Forescout اینجا را کلیک کنید: https://www.forescout.com/products/.


لینک منبع

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

نوشته های مشابه

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا